Kidwell autosedačka Orbit 02 2021 - tmavě šedá

Kidwell autosedačka Orbit 02 2021 - tmavě šedá

4 613 Kč

Je to tzv. vícestupňová autosedačka – roste s dítětem. Jeden nákup vám bude stačit k tomu, abyste mohli vozit vaše dítě v autosedačce mnoho let. Opěrka hlavy je nastavitelná – v rozsahu 11 stupňů umožňuje lepší přizpůsobe

Partner: Mekem.shop
Kidwell koloběžka Uno Příšerky - vícebarevná

Kidwell koloběžka Uno Příšerky - vícebarevná

915 Kč

protiskluzová plošina brzda na zadní nápravě 3 stupně nastavení výšky (58 – 68 cm) LED světla zabudovaná do kol, které se rozsvítí za jízdy možnost skládání koloběžky odstraněním řídící tyče ergonomické rukojeti řídítek odolná ložiska ABEC-7 široké rozpětí předních kol pomáhá udržovat rovnováhu po…

Partner: Mekem.shop
Kidwell Jídelní stůl Ami Panda, šedomodrý

Kidwell Jídelní stůl Ami Panda

4 332 Kč
4 282 Kč

Dětská jídelní židlička Ami Panda Jíst s velkými lidmi u stolu je s dětskou židli Ami Pandavan ještě zábavnější! Tato trendy jídelní židlička je vhodná pro děti od šesti měsíců a má pohodlný sedák, který se snadno čistí vlhkým hadříkem.

Partner: Helieli
Kidwell Jídelní židle Prime, bílá šedá

Kidwell Prvotřídní židle na krmení

4 266 Kč
4 217 Kč

Dětská vysoká židle Prime Granat Jíst s velkými lidmi u stolu se stane ještě zábavnější s dětskou židlí Prime Granatvan! Tato trendy jídelní židlička je vhodná pro děti od šesti měsíců a má pohodlný sedák, který se snadno čistí vlhkým hadříkem.

Partner: Helieli
Kidwell Stark Cross ovladač, modrá černá

Kidwell Stark Cross Řidič

2 400 Kč
2 366 Kč

Kidwell STARK Cross balanční kolo – – S tímto dřevěným balančním kolem si děti rozvíjejí smysl pro rovnováhu. Nastavitelné sedlo zajišťuje, že kolo roste s nimi. Vaše dítě se hravou formou naučí pohybovat, protože se může soustředit hlavně na směr jízdy a udržení rovnováhy.

Partner: Helieli
Kidwell Wave Flower řidič, růžová modrá

Kidwell Wave Flower Řidič

2 344 Kč
2 317 Kč

kidwell balanční kolo WAVE Flower – – S tímto dřevěným balančním kolem si děti rozvíjejí smysl pro rovnováhu. Nastavitelné sedlo zajišťuje, že kolo roste s nimi. Vaše dítě se hravou formou naučí pohybovat, protože se může soustředit hlavně na směr jízdy a udržení rovnováhy.

Partner: Helieli

Dodáváme kočárky, autosedačky, jídelní stoličky, ohrádky a dětské postýlky, abyste si Vy i Vaše děti mohli každý den užívat společnou radost a štěstí.