Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Kinderkraft

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Kinderkraft Folding bed MOVI grey wood Kinderkraft Folding bed MOVI grey wood
Kinderkraft Folding bed MOVI grey wood

Cestovní postýlka MOVI značky Kinderkraft je multifunkční a lze ji využívat nejen jako postýlku, ale i jako bezpečný prostor na hraní. Mějte vaše dítě neustále na očích, ať už jste kdekoliv a vytvořte mu pohodlné a bezpečné místo prospánek i hraní.

můžete mít 27.3.

MALL
Novinka
Kinderkraft NICO guardrail white Kinderkraft Folding bed MOVI grey wood
Kinderkraft NICO guardrail white

Multifunkční dětská postýlka NICO byla navržena tak, aby sloužila dítěti od narození, až dokud se dítě samo nepokusí opustit dětskou postýlku. Dno lze nastavit až na 3 výškové úrovně, přičemž snadná demontáž jedné strany vám zase umožní rychle přeměnit dětskou postýlku na gauč pro starší dítě.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Novinka
Kinderkraft SOFI GREY PLUS Kinderkraft Folding bed MOVI grey wood
Kinderkraft SOFI GREY PLUS

SOFI PLUS -stylová 4 v 1 dětská postýlka, která bude ozdobou každé domácnosti. Díky designu postýlky se v ní každé dítě bude cítit výjimečně. SOFI Plus je velmi lehká a do kompaktní velikosti se skládá za pouhých 5 sekund. Kromě toho plní funkci jako dětská postýlka, kolébka, ohrádka a cestovní postýlka.

můžete mít 27.3.

MALL
Novinka
Kinderkraft LEODY with accessories Kinderkraft LEODY with accessories
Kinderkraft LEODY with accessories

Hledáte postýlku, která vašemu batoleti usnadní usínání mimo domov, a pro vás ulehčí péči o dítě? LEODY s příslušenstvím je tedy stvořené pro vás. Jedná se o cestovní postýlku, která nahradí postýlku, přebalovací pult a komodu. LEODY má praktické příslušenství, včetně přebalovacího pultu, připevněného na rámu postýlky a také i poličku na pleny.

můžete mít 27.3.

MALL
Pecka cena
Kinderkraft cestovní postýlka Joy Kinderkraft LEODY with accessories
Kinderkraft cestovní postýlka Joy

Cestovní postýlka JOY je ideální řešení pro dítě i rodiče – a to jak při cestování, tak při každodenním používání. Ideální pro odpočinek, spánek a hraní

můžete mít 27.3.

MALL
Pecka cena
Kinderkraft Neste UP Kinderkraft LEODY with accessories
Kinderkraft Neste UP

Dětská postýlka 3 v 1 Kinderkraft Neste Up se jednoduše promění v přistýlku k rodičovské posteli, na samostatnou postýlku nebo jako postýlku cestovní. Nabízí robustní ocelovou konstrukci, 5 výškových úrovní a 2 pozice náklonu matrace. Postýlku využijí jak aktivní rodiče, kteří rádi cestují, tak i kojící maminky, jejichž děti se budí několikrát za noc.

můžete mít 27.3.

MALL
Pecka cena
Kinderkraft Joy s doplňky Kinderkraft dětská postýlka LOVI
Kinderkraft Joy s doplňky

Cestovní postýlka JOY s příslušenstvím je ideální řešení pro dítě i rodiče – a to jak při cestování, tak při každodenním používání. Má několik možností využití jako pro odpočinek, spánek, hraní – může plnit i funkci ohrádky, přebalování a mnoho dalších. S touto postýlkou si vystačíte opravdu dlouho.

můžete mít 27.3.

MALL
Pecka cena
Kinderkraft dětská postýlka LOVI Kinderkraft dětská postýlka LOVI
Kinderkraft dětská postýlka LOVI

Dětská postýlka LOVI. Postýlka, kolébka a cestovní postýlka v jednom produktu.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Kinderkraft Neste Air Kinderkraft dětská postýlka LOVI
Kinderkraft Neste Air

Dětská postýlka 3 v 1 Kinderkraft Neste Air se jednoduše promění v přistýlku k rodičovské posteli, na samostatnou postýlku nebo jako postýlku cestovní. Nabízí robustní ocelovou konstrukci, 5 výškových úrovní a 2 pozice náklonu matrace. Postýlku využijí jak aktivní rodiče, kteří rádi cestují, tak i kojící maminky, jejichž děti se budí několikrát za noc.

můžete mít 27.3.

MALL
Kinderkraft LUNKY grey Kinderkraft cestovní postýlka Joy - rozbaleno
Kinderkraft LUNKY grey

Multifunkční dětská postýlka LUNKY značky Kinderkraft bude vaše dítě provázet po několik let. Dno postýlky lze nastavit do 3 poloh a poté z postýlky můžete udělat pohodlnou postel či pohovku. Minimalistivký skandinávský design se hodí do každého dětského pokoje či ložnice.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Novinka
Kinderkraft LEODY Kinderkraft cestovní postýlka Joy - rozbaleno
Kinderkraft LEODY

LEODY, moderní dětská postýlka s pevnou konstrukcí, která se dobře hodí doma i na dovolené. Má systém rychlého skládání a rozkládání, díky kterému během několika okamžiků vytvoříte svému dítěti útulný a pohodlný prostor na spaní. LEODY má zavěšené dno, můžete jej pověsit ve 2 výškových úrovních, díky čemu je vhodné pro kojence i pro starší děti.

můžete mít 27.3.

MALL
Rozbaleno
Kinderkraft cestovní postýlka Joy - rozbaleno Kinderkraft cestovní postýlka Joy - rozbaleno
Kinderkraft cestovní postýlka Joy - rozbaleno

Cestovní postýlka JOY je ideální řešení pro dítě i rodiče – a to jak při cestování, tak při každodenním používání. Ideální pro odpočinek, spánek a hraní – ve vteřině se může proměnit v tajemnou jeskyni nebo krásný zámek, protože fantazii se meze nekladou.

můžete mít 27.3.

MALL