Kitl Syrob Malinový s dužninou 500 ml sirup
149 Kč 130 Kč

Vynikající hustý sirup, vyrobený z malinové šťávy a malinové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, na 100 ml sirupu je použito 102 ml malinové šťávy a dužniny. Vyrábí se za studena. Je skvělý pro přípravu domácích limonád a koktejlů nebo třeba mléčných shaků.

Kitl Syrob Citron s dužninou 500ml sirup
149 Kč 139 Kč

Citrónový sirup Kitl je vhodný k přípravě domácích osvěžujících limonád a k ochucení teplých i studených nápojů a koktejlů. Pro výrobu 100ml citrónového sirupu bylo použito 104 ml ovocné šťávy a dužniny.

Kitl Syrob Pomeranč s dužninou 500 ml sirup
149 Kč 139 Kč

Pomerančový sirup Kitl je vhodný k přípravě domácích osvěžujících limonád a k ochucení teplých i studených nápojů a koktejlů. Na výrobu 100 ml sirupu bylo použito 108 ml ovocné šťávy a dužniny.

Kitl Životabudič pro muže 500 ml
219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sirup na povzbuzení, afrodiziakum. Vyrobený z červené zahuštěné hroznové šťávy a 5 bylin s povzbuzujícími účinky, s dvojnásobnou dávkou kotvičníku zemního. Obsahuje přírodní kofein z bylin, naopak neobsahuje žádný řepný cukr. Účinky se dostavují do 5 minut a trvají až 4 hodiny.

Kitl Syrob Mátový 500ml sirup
135 Kč 116 Kč

Vynikající hustý sirup z čerstvých lístků máty kadeřavé, pěstované v kvalitě BIO. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád.

Kitl Dárkové balení bez + zázvor + máta 3x500ml
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vhodné jako dárek Dárkové balení 3× 500 ml – Kitl Syrob Bezový, Kitl Syrob Zázvorový a Kitl Syrob Mátový. Papírová krabička z hnědé lepenky je vystlána dřevitou vlnou, zabalená v průhledné folii a ozdobená lýkem.

Kitl Kitl Dárkové balení Životabudič pro muže a Medovina se skleničkou 2 x 0,5 l
465 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Životabudič pro muže – Tato novinka je vyrobena ze zahuštěné hroznové šťávy a 5 bylin s povzbuzujícími účinky. Lahvička odpovídá 20ti plechovkám energetických nápojů. Kitl Medovina – Med a další včelí produkty (např. propolis) se v našich zemích používaly odpradávna.

Kitl Smrkáček 250ml
144 Kč

Sirup z mladých smrkových výhonků v Bio kvalitě s vitamínem C. Mladé smrkové výhonky přispívají k normální funkci dýchacího systému. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Kitl Smrkáček BIO je vhodný pro dospělé i děti od 1 roku.

Kitl Syrob Bezový květ 500ml sirup
135 Kč 116 Kč

Poctivý hustý sirup z ručně sbíraných čerstvých květů bezu černého. Květy jsou z vlastních BIO odrůdových keřů Kitl. Je bohatý na látky aromatické i zdraví prospěšné. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád.

Kitl Syrob Višňový s dužninou 500ml sirup
135 Kč 116 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výborný hustý sirup vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky. Je skvělý pro přípravu domácích limonád, koktejlů ale i horkých nápojů. Se sodovkou a ledem, ozdobený plátkem pomeranče z něho vytvoříte osvěžující domácí limonádu.

Kitl Syrob Zázvorový 500ml sirup
135 Kč 116 Kč

Vynikající hustý sirup vyrobený z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád.

Kitl Životabudič 500 ml
199 Kč

Jedná se o medicinální sirup na povzbuzení.Vyrábí se z hroznové šťávy a 5 léčivých bylin s povzbuzujícími účinky.Životabudič obsahuje velké množství hroznového cukru (a žádný cukr řepný, žádná umělá sladidla).Sirup obsahuje přírodní kofein z bylin.Svými povzbuzujícími účinky odpovídá jedna láhev Ž…

Jsme výrobci prvotřídních nápojů – sirupů, medicinálních vín a medovin.

Jsme výrobci prvotřídních nápojů – sirupů, medicinálních vín a medovin.