KNORR Snack Bramborová kaše se slaninou a cibulí 8× 51g
344 Kč 43,00 Kč/ks

Novinka

Knorr Snack Bramborová kaše se slaninou a cibulí 8× 51g. Je těžké neodolat pořádné těstovinové svačině s krémovou houbovou omáčkou hotovou už za 5 min! Chuť hub a bylinek si s Knorr Snack Těstovinami s houbovou omáčkou zamilujete především ve škole, v kanceláři nebo na cestách. Nový Knorr Snack pot je ideální volba pro rychlou teplou vydatnou svačinu. Potřebujete už jen horkou vodu a vidličku, abyste zažili tu skvělou chuť kvalitních těstovin s lahodnou omáčkou nebo bramborové kaše s velkými kusy zeleniny a bylinek. Hotové za 5 minut! Před zkouškou, v kanceláři nebo venku na cestě. 8 ks v balení.

KNORR Snack Těstoviny se sýrovo-bylinkovou omáčkou 8× 59g
344 Kč 43,00 Kč/ks

Novinka

Knorr Snack Těstoviny se sýrovo-bylinkovou omáčkou 8× 59g. Je těžké neodolat pořádné těstovinové svačině s krémovou houbovou omáčkou hotovou už za 5 min! Chuť hub a bylinek si s Knorr Snack Těstovinami s houbovou omáčkou zamilujete především ve škole, v kanceláři nebo na cestách. Nový Knorr Snack pot je ideální volba pro rychlou teplou vydatnou svačinu. Potřebujete už jen horkou vodu a vidličku, abyste zažili tu skvělou chuť kvalitních těstovin s lahodnou omáčkou nebo bramborové kaše s velkými kusy zeleniny a bylinek. Hotové za 5 minut! Před zkouškou, v kanceláři nebo venku na cestě. 8 ks v balení.

KNORR Bohatý Bujón Zeleninový 8× (6x28g 28g)
436 Kč 54,50 Kč/ks

Novinka

Knorr Bohatý Bujón Zeleninový 8× (6 × 28g 168g). Tento zeleninový bujón Knorr se snadno rozpouští. Balení bosahuje 6 vaniček. Ušetří čas a navíc perfektně vyladí chuť jídla. Hodí se do polévek, masovýchi zeleninových směsí, rizot a těstovin. Tvoří ho pouze kvalitní suroviny a stejně jako domácí vývar, ani Knorr Bohatý bujón neobsahuje konzervanty, přidaný glutaman a umělá barviva. 8ks v balení.

KNORR Snack Těstoviny s boloňskou omáčkou 8× 60g
344 Kč 43,00 Kč/ks

Novinka

Knorr Snack Těstoviny s boloňskou omáčkou 8× 60g. Co byste řekli na těstoviny v italském stylu s kvalitními ingrediencemi a pořádnou chutí rajčat? Knorr Snack těstoviny s boloňskou omáčkou jsou hotové za pár minut! Stačí jen zalít a zamíchat. Zažijte tu skvělou chuť s Knorr Snack! Nový Knorr Snack pot je ideální volba pro rychlou teplou vydatnou svačinu. Potřebujete už jen horkou vodu a vidličku, abyste zažili tu skvělou chuť kvalitních těstovin s lahodnou omáčkou nebo bramborové kaše s velkými kusy zeleniny a bylinek. Hotové za 5 minut! Před zkouškou, v kanceláři nebo venku na cestě. 8 ks v balení.

KNORR Snack Těstoviny se sýr 8× 55 g
344 Kč 43,00 Kč/ks

Novinka

8 kusů 55g balení Knorr Snack Těstoviny se sýrovou omáčkou a slaninou. Nový Knorr Snack pot je ideální volba pro rychlou teplou vydatnou svačinu. Potřebujete už jen horkou vodu a vidličku, abyste zažili tu skvělou chuť kvalitních těstovin s lahodnou omáčkou nebo bramborové kaše s velkými kusy zeleniny a bylinek.

KNORR Bohatý Bujón Hovězí 8× (6x28g 168g)
425 Kč 53,13 Kč/ks

Novinka

Knorr Bohatý Bujón Hovězí 8× (6 × 28g 168g). Hovězí bujón Knorr má vyváženou chuť a snadno se rozpouští. Ušetří vám čas a zároveň vylepší pokrmy. Je bez konzervantů, přidaných barviv a přidaného glutamanu. Hodí se všude, kde byste jinak použili vývar. Je vyroben pouze z kvalitních surovin. Bohaté bujóny zjednoduší vaši práci. Díky své želatinové konzistenci se snadno rozpouští nejen v horké vodě. Přidat je tak můžete rovnou do polévek, masových i zeleninových směsí, rizot nebo těstovin. 10 ks v balení.

KNORR Písmenková polévka 15× 75g
430 Kč 28,67 Kč/ks

Novinka

Knorr Písmenková polévka 15× 75g. Knorr polévku s písmenky je vývar, který si zamilují především děti, které si z ní poskládají různé nápisy. Polévky Knorr obsahují sušenou zeleninu, koření, bylinky a jiné sušené složky. Sušení je jedna z nejstarších přirozených metod konzervace potravin. Do výrobků tohoto typu proto ve shodě s legislativou není nutné přidávat konzervační látky. 15 ks v balení.