Knorrtoys Autosedačka pro panenky Lief!
369 Kč

I panenky musí cestovat bezpečně! Praktická autosedačka pro panenky Lief! Vaše děti se naučí základům bezpečné jízdy v autosedačce. Autosedačka má integrované popruhy pro bezpečné připnutí panenky. Držátko lze otočit a autosedačku použít i mimo auto např.


Knorrtoys Cestovní sada pro panenky Brown splash 9 dílů
1 099 Kč

I panenky potřebují na cestu plnou výbavu! Praktická cestovní sada pro panenky. Sada obsahuje skládací cestovní postýlku (53×32×33cm), ochranné přenosné pouzdro na postýlku, autosedačku pro panenky, klokanku, hrací podložku, kabelku, spací pytel, peřinky.


Knorrtoys Dětský hrací stan Activity
749 Kč

Užijte si spoustu zábavy a učení najednou! Tento stan rozvíjí Vaše děti zábavnou formou při hraní – má otáčecí ručičky hodin, magnetickou stěnu s magnetickými písmenky, plochu pro malování pratelnými fixami (součástí balení), obrázky s počítáním, písmenka abecedy a další.


Knorrtoys Dětský hrací stan bazén Ballix s míčky 25ks
369 Kč

Dětský hrací stan – bazén s barevnými míčky (25ks) pro spoustu zábavy! Hrací bazén je vyroben z omyvatelného vodoodpudivého materiálu a navíc je k němu dodáváno 25ks atestovaných, zdravotně nezávadných míčků (průměr ca. 6cm). Stan je dodáván v dárkovém balení. Rozměry 80×80×30cm.


Knorrtoys Dětský hrací stan bazén Skipper s míčky 50ks
599 Kč

Posádka na palubu! Vyplouváme za dobrodružstvím! Pestrobarevný hrací stan ve tvaru lodě poskytne malým námořníkům spoustu zábavy! Stan má na obou stránkách okénka, ze kterých může posádka sledovat blížící se nebezpečí.


Knorrtoys Dětský hrací stan Bella s míčky 100ks
799 Kč

Dětský hrací stan s růžovými míčky (100ks) pro spoustu zábavy! Postranní stěny mají růžový design a jsou vyrobeny z průhledné látky, aby Vaše děti měli výhled ven. Vchod do stanu je možné zafixovat pásky.


Knorrtoys Dětský hrací stan Bellox s míčky 50ks
679 Kč

Dětský hrací stan s barevnými míčky (50ks) pro spoustu zábavy! Lze velmi jednoduše a rychle složit a opět rozložit na malý rozměr pro nenáročné skladování. Postranní stěny jsou vyrobeny z průhledné látky, aby vaše děti měli výhled ven. Vchod do stanu je možné zafixovat pásky.


Knorrtoys Dětský hrací stan Bendix s míčky 100ks
699 Kč

Dětský hrací stan s barevnými míčky (100ks) pro spoustu zábavy! Lze velmi jednoduše a rychle složit a opět rozložit na malý rozměr pro nenáročné skladování. Postranní stěny jsou vyrobeny z průhledné látky, aby Vaše děti měli výhled ven.


Knorrtoys Dětský hrací stan Brody Girl s míčky 100ks
699 Kč

Dětský hrací stan s růžovými míčky (100ks) pro spoustu zábavy! Postranní stěny mají růžový design (jedna strana je z průhledné látky) a velká okna, aby Vaše děti měli výhled ven a přístup ze všech stran.


Knorrtoys Dětský hrací stan de luxe city
1 169 Kč

Hrací sestava 5v1 pro spoustu zábavy! Domeček, iglu, teepee a 2× spojovací tunel.S touto sestavou můžete dětem připravit skvělou skrýš s prolézačkami v pokojíčku nebo je ochránit před větrem a sluncem na zahradě. Vchody do stanů lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků.


Knorrtoys Dětský hrací stan Dinosaurus
499 Kč

Vzhůru do pravěku za hodnými dinosaury! S tímto domečkem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků. Stabilitu zajišťují sklolaminátové tyčky, které lze velmi snadno spojit.


Knorrtoys Dětský hrací stan Dinosaurus Dino
549 Kč

Vzhůru do pravěku za hodnými dinosaury! S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků.


Knorrtoys Dětský hrací stan Dívčí domeček
549 Kč

Pro dívčí dýchánky a schovávačky! Dětský stan v krásném stylovém růžovo-fialovém designu. S tímto domečkem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků.


Knorrtoys Dětský hrací stan Dívčí hrad
599 Kč

Pohádkový hrad s cimbuřím a věžičkami pro malé princezny. S tímto domečkem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí suchých zipů.


Knorrtoys Dětský hrací stan Garáž
679 Kč

Garáž s čerpací stanicí pro malé automechaniky. S tímto domečkem připravíte dětem stylovou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Děti mohou zaparkovat svůj vůz u čerpací stanice nebo opravovat auta v garáži.


Knorrtoys Dětský hrací stan Hearts
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný růžový stan s motivy srdíček a motýlků. S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků.


Knorrtoys Dětský hrací stan Kočár pro princezny
439 Kč

Kočár pro princezny je připraven k odjezdu, račte vstoupit! Dětský hrací stan v krásném a stylovém růžovém provedení, které si Vaše malé princezny okamžitě zamilují. S tímto stanem připravíte malým princeznám skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě.


Knorrtoys Dětský hrací stan LIEF! Boys
479 Kč

Designový hrací stan pro všechny kluky! S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků.


Knorrtoys Dětský hrací stan LIEF! Boys s míčky 50ks
729 Kč

Dětský hrací stan s barevnými míčky (50ks) pro spoustu zábavy! Lze velmi jednoduše a rychle složit a opět rozložit na malý rozměr pro nenáročné skladování. Postranní stěny jsou vyrobeny z průhledné látky, aby vaše děti měli výhled ven. Vchod do stanu je možné zafixovat pásky.


Knorrtoys Dětský hrací stan LIEF! Girls
569 Kč

Designový hrací stan pro všechny dívky! S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků.


Knorrtoys Dětský hrací stan LIEF! Girls s míčky 50ks
729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský hrací stan s barevnými míčky (50ks) pro spoustu zábavy! Lze velmi jednoduše a rychle složit a opět rozložit na malý rozměr pro nenáročné skladování. Postranní stěny jsou vyrobeny z průhledné látky, aby vaše děti měli výhled ven. Vchod do stanu je možné zafixovat pásky.


Knorrtoys Dětský hrací stan luxusplay city
1 179 Kč

Velká hrací sestava 7v1 pro spoustu zábavy! Domeček, kruhový díl, teepee a 4× spojovací tunel. S touto pestrobarevnou megasestavou můžete dětem připravit skvělou skrýš s prolézačkami a schovávačkami v pokojíčku nebo je ochránit před větrem a sluncem na zahradě.


Knorrtoys Dětský hrací stan Malá princezna
689 Kč

Hrací stan pro malé princezny ve stylovém růžovo-fialovém designu. S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí suchých zipů.


Knorrtoys Dětský hrací stan městečko Novox
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pestrobarevná hrací sestava 3v1 pro spoustu zábavy! Domeček, stan a spojovací tunel. S touto sestavou můžete dětem připravit skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochránit před větrem a sluncem na zahradě. Velmi rychlé a jednoduché složení a rozložení.


Knorrtoys Dětský hrací stan městečko Zenovia
739 Kč

Hrací sestava 3v1 pro spoustu zábavy! Iglu, teepee a spojovací tunel. S touto sestavou můžete dětem připravit skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochránit před větrem a sluncem na zahradě. Vchody do stanů lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků nebo je uzavřít suchými zipy.


Knorrtoys Dětský hrací stan Pirát
569 Kč

Pro malé piráty! Stylový hrací stan s pirátskými motivy. S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků.


Knorrtoys Dětský hrací stan Pirátská loď / koráb
729 Kč

Kdo se přidá k pirátské výpravě za dobrodružstvím a poklady? S tímto jedinečným stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Do lodě se dostanete dvěmi dveřmi a okolí lze pozorovat okénky na obous stranách korábu.


Knorrtoys Dětský hrací stan Princezna
649 Kč

Hrací stan pro malé princezny v růžovo-fialovém designu. S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí suchých zipů.


Knorrtoys Dětský hrací stan Princezna pokojíček
649 Kč

Krásný a útulný pokojíček pro malé princezny v růžovo-fialovém designu. S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků.


Knorrtoys Dětský hrací stan Raketa
689 Kč

3,2,1 – start! Vydejte se do vesmíru v raketě pro malé kosmonauty! S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků.


Knorrtoys Dětský hrací stan Strašidelný hrad
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kdo se nebojí vstoupit do strašidelného hradu? S tímto domečkem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Vchod lze zafixovat v otevřené pozici pomocí pásků. Hrací stan je vyroben z omyvatelného vodoodpudivého materiálu.


Knorrtoys Dětský hrací stan teepee / indiánské týpí
999 Kč

Stylové místo pro pravou indiánskou válečnou poradu! Dětský hrací stan ve tvaru teepee s indiánskými motivy. S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Vchod lze uzavřít suchými zipy, takže se dovnitř nedostane žádná bledá tvář!


Knorrtoys Dětský hrací stan teepee / týpí Cheyenne
449 Kč

Stylové místo pro pravou indiánskou válečnou poradu! Dětský hrací stan ve tvaru teepee s indiánskými motivy. S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Vchod lze uzavřít suchými zipy, takže se dovnitř nedostane žádná bledá tvář!


Knorrtoys Dětský hrací stan Víla - Fairy Meadow
599 Kč

Vydejte se společně s pohádkovou vílou na procházku po rozkvetlé louce! Dětský hrací stan v krásném a stylovém růžovém provedení. S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven.


Knorrtoys Dětský hrací stan Zámek Hanni
469 Kč

Hrací stan pro malé princezny v růžovo-fialovém designu. S tímto stanem připravíte dětem skvělou skrýš v pokojíčku nebo je ochráníte před větrem a sluncem na zahradě. Stan má dvě okna ze síťoviny, skrz které lze vidět ven. „Padací most“ lze zafixovat v zavřené poloze pomocí suchých zipů.


Knorrtoys Dětský hrací tunel prolézací Girl 180 cm
359 Kč

Úžasná prolézačka a schovávačka pro všechny děti! Lehký, snadno rozložitelný a složitelný prolézací tunel. Po složení zabere minimum místa. Tento tunel můžete použít pro spojení dvou hracích stanů nebo jen tak jako prolézačku a skrýš pro Vaše děti.


Knorrtoys Dětský hrací tunel prolézací Hot Wheels 130 cm
269 Kč

Úžasná prolézačka a schovávačka pro všechny děti! Lehký, snadno rozložitelný a složitelný prolézací tunel. Po složení zabere minimum místa. Tento tunel můžete použít pro spojení dvou hracích stanů nebo jen tak jako prolézačku a skrýš pro Vaše děti.


Knorrtoys Dětský hrací tunel prolézací s křížením 250x250 cm
589 Kč

Kdo bude první uprostřed? Úžasná prolézačka a schovávačka pro všechny děti! Lehký, snadno rozložitelný a složitelný prolézací tunel s centrální křižovatkou. Po složení zabere minimum místa. Do středu můžete prolézt jedním ze čtyř barevných tubusů (délka 98cm, průměr 45cm).


Knorrtoys Kombinovaný kočárek pro panenky CICO Pink purple
1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kombinovaný kočárek pro panenky, dvojitá otočná kolečka pro lehkou manipulaci a výškově stavitelná rukojeť. Kočárek lze používat jako sporťák nebo po připevnění hluboké korbičky (cca. 51×24×39cm) jako klasický kočárek. Korbička je dodávána včetně matrace.


Knorrtoys Kombinovaný kočárek pro panenky COCO Blue splash
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kombinovaný kočárek pro panenky, dvojitá otočná kolečka pro lehkou manipulaci a výškově stavitelná rukojeť. Kočárek lze používat jako sporťák nebo po připevnění hluboké korbičky (52×42×39cm) jako klasický kočárek.


Knorrtoys Kombinovaný kočárek pro panenky COCO Denim and red
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kombinovaný kočárek pro panenky, dvojitá otočná kolečka pro lehkou manipulaci a výškově stavitelná rukojeť. Kočárek lze používat jako sporťák nebo po připevnění hluboké korbičky (52×42×39cm) jako klasický kočárek.


Knorrtoys Kombinovaný kočárek pro panenky COCO Jednorožec purpurový
1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kombinovaný kočárek pro panenky, dvojitá otočná kolečka pro lehkou manipulaci a výškově stavitelná rukojeť. Kočárek lze používat jako sporťák nebo po připevnění hluboké korbičky (52×42×39cm) jako klasický kočárek.


Knorrtoys Kombinovaný kočárek pro panenky COCO Lief!
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní kombinovaný kočárek pro panenky, dvojitá otočná kolečka pro lehkou manipulaci a výškově stavitelná rukojeť. Kočárek lze používat jako sporťák nebo po připevnění hluboké korbičky (52×42×39cm) jako klasický kočárek.


Knorrtoys Kombinovaný kočárek pro panenky Luke fairy + kufřík na kolečkách
1 849 Kč

Kombinovaný kočárek pro panenky + kufřík na kolečkách. Překlápěcí, výškově stavitelná  rukojeť, polohovací opěrka zad i nohou, sklápěcí stříška, přenosná taška, brašna na rukojeť. Rukojeť je výškově nastavitelná (ca. 47–77 cm), takže kočárek může růst společně s Vaší holčičkou.


Knorrtoys Kombinovaný kočárek pro panenky MIOUX Pink splash
1 499 Kč

Kombinovaný kočárek 3 v 1 – překlápěcí, výškově stavitelná  rukojeť, polohovací opěrka zad i nohou, sklápěcí stříška, přenosná taška, brašna na rukojeť. Rukojeť je výškově nastavitelná (ca. 55–80 cm), takže kočárek může růst společně s Vaší holčičkou.


Knorrtoys Kombinovaný kočárek pro panenky SALSA Blue flower
1 859 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kombinovaný kočárek 3 v 1 – překlápěcí, výškově stavitelná rukojeť, polohovací opěrka zad i nohou, sklápěcí stříška, přenosná taška, brašna na rukojeť. Rukojeť je výškově nastavitelná (ca. 45–73 cm), takže kočárek může růst společně s Vaší holčičkou.


Knorrtoys Kombinovaný kočárek pro panenky SALSA Princess blue
1 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kombinovaný kočárek 3 v 1 – překlápěcí, výškově stavitelná rukojeť, polohovací opěrka zad i nohou, sklápěcí stříška, přenosná taška, brašna na rukojeť. Rukojeť je výškově nastavitelná (ca. 45–73 cm), takže kočárek může růst společně s Vaší holčičkou.


Knorrtoys je německá firma, která vyrábí a vyvíjí hračky podle nejnovějších trendů a parametrů Evropské unie. Knorrtoys si zakládá na vývoji a výrobě velmi kvalitních výrobků pro děti. Z jejich kolekce jsme vybrali to nejlepší a nejzábavnější pro vaše ratolesti.

Knorrtoys je německá firma, která vyrábí a vyvíjí hračky podle nejnovějších trendů a parametrů Evropské unie. Knorrtoys si zakládá na vývoji a výrobě velmi kvalitních výrobků pro děti. Z jejich kolekce jsme vybrali to nejlepší a nejzábavnější pro vaše ratolesti.