10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Kolonožka Eljet Offroad Rover Alltrack Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Double Power
Kolonožka Eljet Offroad Rover Alltrack

Kolonožka do náročnějšího terénu. 2 vysoce výkonné motory, 350 W. Lithiová baterie s kapacitou 4400 mAh. Dojezdová vzdálenost 15 až 20 km. Inteligentní balanční systém. Robustní 8,5palcová kola z lisované gumy. Odolná konstrukce. Překoná stoupání až do úhlu 15°. Přední a zadní světla.

můžete mít 5.12.

Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Double Power Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Double Power
Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Double Power

Elektrický skateboard se dvěma motory. Kolonožka Eljet Double Power váží jen 5 kg, můžete ho tak snadno přenášet. Ujede až 15 km rychlostí až 20 km/h a zvládne i 10° stoupání. Je vybavený dálkovým ovládáním, díky kterému vám s ním nikdo neujede.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kolonožka Elektrický longboard Eljet Single Drive Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Double Power
Kolonožka Elektrický longboard Eljet Single Drive

Elektrický longboard s elektromotorem o výkonu 900 W. Jedná se o bezkartáčový jednosměrný motor. Maximální rychlost 25 km/h. Dojezd cca 25 km. 4 kolečka z vysoce odolného polyuretanu o rozměrech 80 × 45 mm. Tvrdost koleček 78a. Rozměry longu 94 × 20 × 28 cm. Hmotnost 6,8 kg.

můžete mít 5.12.

Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Traffic Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Traffic
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Traffic

Skládací elektrická koloběžka s LED displejem. Kolonožka Eljet Traffic je vyrobena z kvalitní a lehké hliníkové slitiny, složíte ji během pár vteřin a bude vás vozit rychlostí až 25 km/h s dojezdem až 20 km. Má vychytané bezpečnostní prvky, nafukovací a odpružené přední kolo nebo pogumovaná řídítka.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet E-210 Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Traffic
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet E-210

Skládací elektrická koloběžka ideální do města na cestu do práce i volný čas. Kolonožka Eljet E-210 má baterii s kapacitou 6000 mAh a motor o výkonu 350 W. Na jedno nabití ujede až 22 km a dosáhne rychlosti až 25 km/h. Potěší 3 jízdními režimy, kompaktními rozměry a nízkou hmotností pouhých 13 kg. Přehledný LED displej s ovládácím tlačítkem a páčkami brzda/plyn, přední osvětlení o výkonu 1,5W, zadní světlo na blatníku s blikáním při brzdění. Honeycomb bezúdržbová kola o velikosti 8palců, přední odpružení, nosnost 120 kg.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kolonožka Elektrická koloběžka Eljet Monster Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Traffic
Kolonožka Elektrická koloběžka Eljet Monster

Šikovná elektrická koloběžka potěší atraktivním designem. Kolonožka Elektrická koloběžka Eljet Monster je opatřená 350W motorem a ujede až 35 km rychlostí 25 km/h. Váží necelých 20 kg a unese až 120 kg. Díky kotoučové zadní brzdě a jasným světlům vepředu i vzadu je jízda na ní bezpečná. Potěší praktický LED displej.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kolonožka Premium GO, carbon black Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Single Power
Kolonožka Premium GO, carbon black

Elektrické balanční vozítko bez řídítek. Kolonožka Premium GO6.5" pneumatiky, robustní konstrukci s pevnou základní deskou, nejmodernější balanční systém, zvládne 20° stoupání a ujede na nabití až 15 km. Navíc je vybavena Bluetooth připojením, vestavěným reproduktorem pro přehrávání oblíbené hudby za jízdy a praktickým úchytem.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Single Power Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Single Power
Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Single Power

Elektrický skateboard s jedním motorem. Kolonožka Eljet Single Power váží pouhých 3,8 kg, můžete ho tak snadno přenášet. Ujede až 10 km rychlostí až 15 km/h a zvládne i 10° stoupání. Je vybavený dálkovým ovládáním, díky kterému vám s ním nikdo neujede.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kolonožka Elektrická koloběžka Eljet EVO20 Kolonožka Elektrický skateboard Eljet Single Power
Kolonožka Elektrická koloběžka Eljet EVO20

Terénní elektrická koloběžka potěší atraktivním designem. Kolonožka Elektrická koloběžka Eljet EVO20 je opatřená 350W motorem a ujede až 45 km rychlostí 25 km/h. Váží necelých 20 kg a unese až 120 kg. Díky kotoučovým brzdám a jasným světlům vepředu i vzadu je jízda na ní bezpečná. Potěší praktický stojánek.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Track T3 Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Galaxy - zánovní
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Track T3

Skládací elektrická koloběžka, která se hodí na cestu do práce i na zábavu. Kolonožka Eljet Track T3 má baterii s výjimečně velkou kapacitou 10 500 mAh a motor o výkonu 250 W. Na jedno nabití ujede až 40 km a dosáhne při tom rychlosti až 25 km/h. Potěší vás také kompaktními rozměry a hmotností 12 kg.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Použité
Kolonožka Elektrická koloběžka Eljet Dino - použité Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Galaxy - zánovní
Kolonožka Elektrická koloběžka Eljet Dino - použité

Dětská elektrická koloběžka se skládací konstrukcí. Kolonožka Eljet Dino má baterii s kapacitou 4000 mAh a motor o výkonu 150 W. Na jedno nabití ujede až 11 km a dosáhne rychlosti až 13 km/h. Potěší kompaktními rozměry, kvalitním brzdným systémem a nízkou hmotností pouhých 9 kg. Gumová kola o velikosti 5,5palců, zadní mechanická brzdamikro zařízením na deaktivaci motoru. Maximální nosnost 65 kg, integrovaný stojánek, teleskopická řídítka pro nastavení optimální výšky.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Zánovní
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Galaxy - zánovní Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Galaxy - zánovní
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Galaxy - zánovní

Kompaktní a bezpečná elektrická koloběžka pro děti, díky které můžete vzít na výlet celou rodinu. Kolonožka Eljet Galaxy unese max. 50 kg, ujede až 10 km a dosáhne rychlosti maximálně 12 km/h. Má protiskluzovou podložku a účinnou zadní brzdu, která při brždění deaktivuje motor, čímž významně sníží brzdnou dráhu.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kolonožka Batoh na Kolonožku STANDARD Kolonožka Standard s mobilní aplikací a BT reproduktorem, Graffiti - zánovní
Kolonožka Batoh na Kolonožku STANDARD

Praktický batoh na Kolonožku Standard určený k pohodlné přepravě balančního vozítka. Šetrný k zádům díky správnému rozložení váhy. Rozměry 60 × 20 × 20 cm, voděodolný, funkční designčerném provedení, speciální úprava. Nosnost až 20 kg, váha 200 g. Kolonožku chrání před vnějšími vlivy a zajišťuje bezpečný přenos, ať už vyrazíte kamkoliv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Zánovní
Kolonožka Standard s mobilní aplikací a BT reproduktorem, Graffiti - zánovní Kolonožka Standard s mobilní aplikací a BT reproduktorem, Graffiti - zánovní
Kolonožka Standard s mobilní aplikací a BT reproduktorem, Graffiti - zánovní

Vylepšená verze klasické Kolonožky Standard. Jedná se o jedinečné balanční vozítko pro začátečníky i pokročilé, které ale navíc svému uživateli nabízí možnost poslechu hudby během jízdy, který zajišťuje přes bezdrátový bluetooth reproduktor. Dále svému uživateli nabízí možnost být v přímém spojení se svým dopravním prostředkem a mít svou jízdu lépe pod kontrolou prostřednictvím mobilní aplikace Kolonožka. Tento typ Kolonožky je vhodný především pro ty, kteří mají rádi moderní technologie, a láká je doslova jet s dobou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kolonožka Brašna na koloběžku Eljet Kolonožka Standard s mobilní aplikací a BT reproduktorem, Graffiti - zánovní
Kolonožka Brašna na koloběžku Eljet

Voděodolná brašnička je určená k vyšperkování koloběžek značky Kolonožka. Kolonožka Brašna na koloběžku Eljet má rozměry 14 × 12 × 29 cm, je voděodolná a snadno se instaluje – stačí ji jen pověsit na přední řídítka a hned máte bezpečné místo k uložení svých věcí. Jednoduchý funkční design stylově doplní každou Kolonožku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Zánovní
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet E-230 - zánovní Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet E-230 - zánovní
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet E-230 - zánovní

Skládací elektrická koloběžka ideální do města na cestu do práce i volný čas. Kolonožka Eljet E-230 má baterii s kapacitou 7500 mAh a motor o výkonu 350 W. Na jedno nabití ujede až 25 km a dosáhne rychlosti až 25 km/h. Potěší kompaktními rozměry a nízkou hmotností pouhých 14 kg. Přední LED osvětlení, zadní světlo na blatníku, přehledný displej. Honeycomb kola o velikosti 8palců jsou bezúdržbové, přední odpružení, nosnost 120 kg. Snese i jízdu do kopce se sklonem až 30%, integrovaný stojánek, teleskopická řídítka.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Zánovní
Kolonožka Cross, Fire - zánovní Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet E-230 - zánovní
Kolonožka Cross, Fire - zánovní

Elektrické balanční vozítko bez řídítek. Kolonožka Cross má velké 10" nafukovací pneumatiky uzpůsobené i do nerovného terénu, robustní konstrukci s pevnou základní desku, zvládne 15° stoupání a ujede na nabití až 20 km. Má dva výkonné 350W motory pro rychlost jízdy až 16km/h. Navíc je vybavena Bluetooth připojením, vestavěným reproduktorem pro přehrávání oblíbené hudby za jízdy.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Použité
Kolonožka Cross, Graffiti Yellow - použité Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet E-230 - zánovní
Kolonožka Cross, Graffiti Yellow - použité

Elektrické balanční vozítko bez řídítek. Kolonožka Cross má velké 10" nafukovací pneumatiky uzpůsobené i do nerovného terénu, robustní konstrukci s pevnou základní desku, zvládne 15° stoupání a ujede na nabití až 20 km. Má dva výkonné 350W motory pro rychlost jízdy až 16km/h. Navíc je vybavena Bluetooth připojením, vestavěným reproduktorem pro přehrávání oblíbené hudby za jízdy.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Použité
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Cruiser - použité Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Cruiser - použité
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Cruiser - použité

Počítáte čas strávený cestou do práce či do školy? S elektrickou koloběžkou Eljet Cruiser s ultra lehkou hmotností 8,1 kg již nemusíte.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Zánovní
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet E-220 - zánovní Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Cruiser - použité
Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet E-220 - zánovní

Skládací elektrická koloběžka ideální do města na cestu do práce i volný čas. Kolonožka Eljet E-220 má baterii s kapacitou 6000 mAh a motor o výkonu 350 W. Na jedno nabití ujede až 18 km a dosáhne rychlosti až 25 km/h. Potěší kompaktními rozměry a nízkou hmotností pouhých 14 kg. Přední LED osvětlení, zadní světlo na blatníku v červené barvě. Gumová kola o velikosti 8palců, zadní odpružení, nosnost 120 kg. Snese i jízdu do kopce se sklonem až 30%, integrovaný stojánek.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kolonožka Přenosná taška na Kolonožku Standard Kolonožka Elektrická Koloběžka Eljet Cruiser - použité
Kolonožka Přenosná taška na Kolonožku Standard

Přenosná taška na Kolonožku Standard určena k pohodlné přepravě balančního vozítka. Je pohodlná, prostorná a skladná, rozměry 60 × 20 × 20 cm, je voděodolná díky PVC materiálu. Funkční designčerném provedení, speciální úprava. Nosnost až 20 kg, váha 200 g, Kolonožku chrání před vnějšími vlivy a zajišťuje bezpečný přenos, ať už vyrazíte kamkoliv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kolonožka Přenosná taška na koloběžku Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard
Kolonožka Přenosná taška na koloběžku

Přenosná taška na elektrickou koloběžku určena k pohodlné přepravě oblíbeného vozítka. Je pohodlná, prostorná a skladná, rozměry 110 × 45 × 51 cm, voděodolná díky PVC materiálu. Funkční designčerném provedení, speciální úprava. Nosnost až 20 kg, váha 300 g. Koloběžku chrání před vnějšími vlivy a zajišťuje bezpečný přenos, ať už vyrazíte kamkoliv.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Kolonožka Batoh na Kolonožku OFFROAD Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard
Kolonožka Batoh na Kolonožku OFFROAD

Praktický batoh na Kolonožku Offroad určený k pohodlné přepravě balančního vozítka. Šetrný k zádům díky správnému rozložení váhy. Rozměry 70 × 30 × 30 cm, voděodolný, funkční designčerném provedení, speciální úprava. Nosnost až 20 kg, váha 300 g. Kolonožku chrání před vnějšími vlivy a zajišťuje bezpečný přenos, ať už vyrazíte kamkoliv.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard
Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard

Silikonový návlek na Kolonožku Standard pro ochranu balančního vozítka. Zajistí ochranu konstrukce před poškrábánímpády. Rozměry 30 × 20 × 10 cm, jednoduchá aplikace, černé provedení, praktické nášlapné drážky pro zajištění stabilního postoje. Ochranný návlek zaručí, že vaše Kolonožka zůstane jako nová a propůjčí jí navíc stylový vzhled.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Kolonožka je (r)evoluční trhák roku 2015. Toto balanční vozítko funguje na principu gyroskopů, které snímají polohu podložek vůži ose Kolonožky, a tím ji můžete řídit. Kolonožku si můžete představit jako Segway, avšak s jediným "nepatrným" rozdílem, tedy bez řídítek. Veškerý pohyb Kolonožky je řízen jezdcem, který přenáší váhu na špičky, respektive paty, a tím udává Kolonožce směr dopředu či vzad. Stejným způsobem je pak možno s Kolonožkou zatáčet. Jako svůj dopravní prostředek si ji zvolilo několik zahraničních celebrit, mezi nimiž figurují jména jako Jamie Foxx, který na Kolonožce vystoupil v "Late tonight show with Jimmy Fallon" nebo například zpěvák Chris Brown či rapper Wiz Khalifa.