Kosmos Chemie experimenty
799 Kč 749 Kč

Vydej se pomocí jednoduchých a názorných pokusů po stopách tajemství chemie. Pokud nevíš, co vše se dá prozkoumat právě v chemii, tak tato sada je přímo pro tebe! Ve své malé laboratoři se podíváš za kulisy chemie a vyzkoušíš si 19 pokusů. Nech se překvapit!

Kosmos Elektronika

Kosmos Elektronika

Hodnocení: 3,7
799 Kč 599 Kč

První kroky do světa elektroniky! Na panelu můžeš zapojit základní elektrické obvody a experimentovat s nimi. Propojení tranzistorů, rezistorů, kondenzátorů a LEDek ti umožní sestrojení časového spínače, alarmu nebo měřiče vlhkosti. Tento napínavý svět teď můžeš začít objevovat.

Kosmos Lidské tělo experimenty
799 Kč 599 Kč

Vědecké bádání pro předškoláky! Zjisti mnohem víc o lidském těle s pokusy, které ti ukážou, jak lidské tělo funguje. Zajímavými pokusy, které jsou zaměřeny na vnější projevy tvého těla, se můžeš naučit hodně o jeho vnitřní anatomii. Nech se překvapit, co všechno díky tomto kufříku objevíš!

Kosmos Přírodní zákony
799 Kč 609 Kč

Vědecké bádání pro předškoláky se sadou Přírodní zákony! Jak to, že lupa zvětšuje? Proč bubliny hýří barvami? Jak to, že lodě plují? Toto a mnohem víc se dozvíš a vyzkoušíš v této sadě. Balení obsahuje 8 modelů, 29 pokusů a brožuru se 48 stranami.

Kosmos MB Úžasné minerály
299 Kč

Vykopejte a prozkoumejte minerály jako praví geologové! Pět různých polodrahokamů je ukryto v sádrovém bloku. V barevném návodu se dozvíš o minerálech víc.

Kosmos MB Rostoucí krystaly
299 Kč 259 Kč

Pozorujte, jak z bílé krystalické soli, trochy vody a barvy rostou nádherné krystaly. A úplně mimochodem tak i porozumíte tomu, co vlastně krystaly jsou a jak vznikají jejich různorodé podoby.

Kosmos FS Mořští korýši
549 Kč 479 Kč

Probuďte pravěk k životu a seznamte se s žábronožkami. Už za 1 až 2 dny se vylíhnou první larvy. Pozorujte je, jak rostou, jak se živí a pohybují ve vodě. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete pro úspěšný chov žábronožek.

Kosmos Technika-EXP
799 Kč 699 Kč

Jak získáš obrovskou sílu? Proč padák brzdí? Proč jsou závodní auta tak rychlá? Technika na zemi, ve vodě, ve vzduchu: mnoho poutavých experimentů, které podněcují chuť objevovat svět!

Kosmos FS Kouzlo magnetů
549 Kč 479 Kč

Experimentujte s tajuplnou neviditelnou silou, která vytváří ohromující efekty. Tato sada s pokusy obsahuje napínavé a vtipné pokusy s různými druhy magnetů.

Kosmos Krystaly experimenty
799 Kč 619 Kč

Objev mnohotvarost forem i chemické zvláštnosti a pokusy je prozkoumej. Pozoruj, jak ti rostou krystaly! V napínavých a mnohostranných pokusech budeš pěstovat tyto pověstmi opředené zázraky přírody a přijdeš na stopu jejich tajemstvím. Nech se překvapit, co všechno objevíš!

Kosmos MB Pravěcí korýši
299 Kč 259 Kč

Jakmile se vajíčka dostanou do slané vody v akváriu, vylíhnou se z nich nejdřív larvy a později dospělí korýši. Vše, co je k tomu potřeba, naleznete v této experimentální sadě.

Kosmos MB Kouzla
299 Kč 259 Kč

Naučte se kouzelnické kousky krok za krokem. S kouzelnickými pomůckami z této sady a barevným návodem, který vysvětluje každý jednotlivý krok, bude pro vás kouzlení hračkou.

Kosmos K3 Alarm-System

Kosmos K3 Alarm-System

Hodnocení: 5
349 Kč 269 Kč

Sada pro opravdové špiony! Alarm proti gangsterům ochrání každý šuplík nebo skříň. Při každém pokusu zmocnit se tajných dokumentů nebo důkazů se rozezní varovný signál, který gangstera donutí k útěku.

Kosmos FS Svět krystalů
549 Kč 479 Kč

Vypěstujte opravdu velké krystaly pomocí nové inovativní metody. Vytvořte si pravý krystalový svět z jednotlivých krystalů, řetězců krystalů a z dalších napínavých pokusů.

Kosmos K3 UV Light Code

Kosmos K3 UV Light Code

Hodnocení: 5
349 Kč 299 Kč

Sada pro opravdové špiony! Odhalit padělané bankovky a napsat neviditelné zprávy – to umožňuje UV-Licht code s integrovaným tajným perem. Pod UV světlem lze neviditelné zprávy přečíst.

Kosmos MB Skákající planetky
299 Kč 259 Kč

S granulátem a formou na planety můžete vyrobit vlastní různobarevné míčky. Naplňte formu barevným granulátem, ponořte na chvilku do vody a během okamžiku vzniknou rozpustilé skákající planety!

Kosmos Magnety - sada experimentů
799 Kč 579 Kč

Vydejte se po stopách neviditelných sil magnetů! Experimentujte s magnetickými silami a prozkoumejte magnetické póly Země. Zjistěte jak funguje elektromagnet a mnoho dalšího.

Kosmos K3 Listening Spy

Kosmos K3 Listening Spy

Hodnocení: 5
349 Kč 299 Kč

Sada pro opravdové špiony! Při sledování podezřelé osoby je často nutné získat tajné informace. Odposlouchávací zařízení vám pomůže odhalit pachatele. Zesilte šepot a zvuky v okolí!

Kosmos FS Slizcí hopíci
549 Kč 499 Kč

Vyrobte si sami světélkující pestrobarevné hopíky! S využitím speciálního granulátu a odlévacích forem si můžete sami namíchat kulaté i hranaté míčky nejrůznějších barev. Hopíky neobsahují žádné přídavné látky, které by je trvale změkčovaly. Po 2 až 3 dnech míčky vyschnou a ztratí tak svou schopnost skákat.

Kosmos Krystalové geody
299 Kč 259 Kč

Nechte porůst sádrovou formu krystaly a pozorujte, jak se z ní stane fascinující krystalová geoda. Sada umožňuje vytvořit krystal v sádrové skořápce. Tato skvělá zábava poskytne i zajímavosti o krystalech a chemických reakcí.

Kosmos MB Obří molekuly
299 Kč 259 Kč

Kuličky, hadi nebo medúzy – s touto experimentální sadou můžete vytvářet a zkoumat různé obří molekuly. Ovládněte bláznivé molekuly a užijte si zábavné experimenty!

Kosmos FS Slizká galaxie
549 Kč 479 Kč

Namíchejte si nejroztodivnější slizy, dokonce i světélkující galaktický sliz. Experimentujte s pozemskými a mimozemskými slizy a ponořte se do napínavého světa slizových mimozemšťanů.

Kosmos K3 Multi Spy
349 Kč 299 Kč

Sada pro opravdové špiony! Multi špion se snadno vejde do kapsy. Místo činu můžete ohledat lupou, pravítkem a pinzetou. Aby zprávy zůstaly v tajnosti, můžete je zašifrovat. Detektivní sada v jednom praktickém zařízení!

Kosmos MB Bláznivé příšerky
299 Kč

S touto speciální modelínou a plastovými doplňky můžete vytvořit úžasné příšerky a komické mimozemšťany. Ještě přidat pohyblivá očka a dozdobit a příšerka je na světě! Díky zvláštním vlastnostem této inteligentní modelíny se během pár minut dokonale změní.