Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Řazení
48 produktů
KOSS BT221i bezdrátová sluchátka KOSS BT221i bezdrátová sluchátka
KOSS BT221i bezdrátová sluchátka

Stylová, kvalitní a cenově dostupná Bluetooth bezdrátová sluchátka Koss BT221i si zamiluje každý fanoušek dobré hudby a odpůrce kabelů v jedné osobě. Sluchátka mají klipové uchycení za ucho, vestavěný mikrofon a nabíjecí baterii, která zajistí až 6 hodin provozu. Nabíjení probíhá přes USB.

můžete mít DNES

MALL
KOSS TWS/150i KOSS BT221i bezdrátová sluchátka
KOSS TWS/150i

Moderní design, kvalitní materiály, parádně vyladěný zvuk – bezdrátová True Wireless sluchátka KOSS TWS/150i nadchnou i náročné posluchače díky své výbavě, které dominují nejen výkonné měniče, ale také Bluetooth 5.0 technologie. Mají vestavěný mikrofon, nabíjecí baterii s výdrží 5 h a pyšní se stylovým nabíjecím boxem.

můžete mít DNES

MALL
KOSS Porta Pro + doživotní záruka KOSS Sporta Pro + doživotní záruka
KOSS Porta Pro + doživotní záruka

Lehká přenosná sluchátka Porta Pro s doživotní zárukou, legenda značky KOSS oceněna v mnoha testech a soutěžích, používána např. jako referenční sluchátka redakcí časopisu Stereo & Video pro test nejen přenosných přehrávačů.

můžete mít DNES

MALL
KOSS Sporta Pro + doživotní záruka KOSS Sporta Pro + doživotní záruka
KOSS Sporta Pro + doživotní záruka

Lehká přenosná sluchátka s možností dvojího uchycení na hlavě.

můžete mít DNES

MALL
KOSS Porta Pro + záruka 2 roky KOSS Porta Pro CS + doživotní záruka
KOSS Porta Pro + záruka 2 roky

Lehká přenosná sluchátka Porta Pro se zárukou 24 měsíců, legenda značky KOSS oceněna v mnoha testech a soutěžích, používána např. jako referenční sluchátka redakcí časopisu Stereo & Video pro test nejen přenosných přehrávačů.

můžete mít DNES

MALL
KOSS Porta Pro CS + doživotní záruka KOSS Porta Pro CS + doživotní záruka
KOSS Porta Pro CS + doživotní záruka

Lehká, přenosná sluchátka Koss Porta Pro CS s doživotní zárukou a exkluzivním „českým" barevným provedením. Legenda značky KOSS oceněna v mnoha testech a soutěžích, používána např. jako referenční sluchátka redakcí časopisu Stereo & Video pro test nejen přenosných přehrávačů.

můžete mít DNES

MALL
KOSS KSC/75 + záruka 2 roky KOSS PORTCUSH náhradní molitany pro sluchátka (3 páry) + doživotní záruka
KOSS KSC/75 + záruka 2 roky

Sluchátka s uchycením za uši Koss KSC/75 s výjimečně širokým frekvenčním rozsahem a neodymiovými měniči pro čistý zvuk doma i na cestách. Otočný klip umožní příjemné nošení za uchem, vhodné pro milovníky hudby a sportovce, přímý a pozlacený konektor, délka kabelu 1,2 m.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
KOSS The Plug Black + záruka 2 roky KOSS Spark Plug + doživotní záruka, černá
KOSS The Plug Black + záruka 2 roky

Sluchátka do uší Koss The Plug nabízí měkké, pěnové válcové náušníky pro pohodlný poslech, izolaci od okolního hluku. Hluboké basy a jasné výšky, dokonalá sluchátka pro poslech oblíbené hudby na cestách, náhradní náušníky.

můžete mít DNES

MALL
KOSS Spark Plug + doživotní záruka, černá KOSS Spark Plug + doživotní záruka, černá
KOSS Spark Plug + doživotní záruka, černá

Sluchátka do uší disponují náušníky z paměťové pěny, které se přizpůsobí jakémukoli tvaru ucha. Jednoduchá a praktická sluchátka pro cestování s hudbou, dokonalé basy, vyrovnaný frekvenční rozsah, ovladač hlasitosti na kabelu.

můžete mít DNES

MALL
KOSS KSC/21 + doživotní záruka KOSS BT232i bezdrátová sluchátka, šedá
KOSS KSC/21 + doživotní záruka

Sluchátka na uši Koss KSC/21 s jedinečným, sportovním designem SportClip pro uchycení za uši. Nástupce sluchátek KSC/7, měkké ušní polštářky, dynamické měniče pro hluboké basyplným frekvenčním rozsahem, délka kabelu 1,2 m.

můžete mít DNES

MALL
KOSS BT232i bezdrátová sluchátka, šedá KOSS BT232i bezdrátová sluchátka, šedá
KOSS BT232i bezdrátová sluchátka, šedá

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s úchytem za uši a izolací od okolního hluku. Koss BT232i přináší komfort pro vaše uši s 3 sety náhradních špuntových náušníků. Díky vestavěnému mikrofonu a ovládání na propojovacím kabelu sluchátek můžete regulovat hlasitost a přijímat telefonní hovory, aniž byste lovili telefon po kapsách. Baterie vydrží na jedno nabití 6 hodin.

můžete mít DNES

MALL
Jedná se o americkou společnost , která již od roku 1989 vyrábí a vyvíjí špičková sluchátka pro náročné konzumenty.