Království map Stírací mapa Česká republika Travel Map
699 Kč

Exkluzivní stírací mapa „Travel Map Česká republika” tě provede všemi zákoutími a krásami naší malebné země. Objevuj nové zážitky, stírej místa, která jsi navštívil, a staň se zkušeným průzkumníkem české kotliny. Mapa je originálně vyrobená pouze pro Travel Map.

Království map Stírací mapa Evropy 84 x 59 cm
650 Kč

Svět je obrovský a jeden život nestačí vidět všechno. Vydejte se na své vlastní objevování. V Evropě je nekonečný počet zajímavých míst a na této unikátní mapě jsme vyzvedli ty nejlepší.

Království map Stírací mapa světa Travel Map Silver World
1 299 Kč

Stírací mapa světa Travel Map Silver World je skvělým společníkem každého cestovatele. Stírej mincí místa, která jsi navštívil, zapisuj poznámky, maluj trasy, zaznamenávej pocity. Stírací mapa Travel Map ti připomene pestrou historii tvých cest a dobrodružství – z batohu na cestách i doma na stěně.

Království map Stírací mapa Slovenska 84 x 59 cm
639 Kč

Rádi poznáváte Slovensko? Hodně cestujete, navštěvujete naše hrady, zámky, muzea, skanzeny a další zajímavosti? Objednejte si novou stírací mapu Slovenska a můžete se jí nejen inspirovat, ale rovnou si v ní i zapisovat všechny své nejbližší výlety.

Království map Stírací mapa světa 84 x 59 cm
639 Kč

Nelze vecpat Svět do jedné mapy. A také není možné procestovat ho celý za jeden lidský život. Ale to první jsme alespoň zkusili a vybrali jsme z naší planety malý vzorek toho nejzajímavějšího, co naše planeta nabízí.

Království map Stírací mapa světa Platinum
690 Kč

Poznejte nejluxusnější mapu výrobce Luckies, Platinum Edition. Mapa je perfektním dárkem pro jakéhokoliv vášnivého cestovatele. Na luxusu mapě dodává třpytivý metalický inkoust, kterým je vytištěna. Pod svrchní stíratelnou vrstvou se nachází pestrobarevný podklad.

Výroba nástěnných a rámovaných map.

Výroba nástěnných a rámovaných map.