KRINNER Stojan na vánoční stromek Krinner Green Line
1 639 Kč

POPIS PRODUKTU Krinner M Green Line je vybaven originální všestrannou technologií jednoho lana. Nepřetržité vedení kabelu zaručuje rovnoměrný tlak drápů na kufru. Stromek jednoduše vložte do stojanu, stiskněte nožní pedál, hotovo! Zda je strom hrubý, tenký nebo křivý, je bezpečný a rovný jako čep.

KRINNER Stojan na vánoční stromek Krinner Vario Tölz
2 629 Kč

Technika navíjení Original Krinner zaručuje rovnoměrný tlak drápů na kmeni. Prostě dejte strom do stojanu, sešlápněte nožní pedál a je hotovo! Ať už je strom hustý, tenký nebo křivý, strom je bezpečně a rovně ukotven.

KRINNER Stojan na vánoční stromek Krinner XXL
2 409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krinner Premium XXL vhodné pro stromy do výšky 4 m maximální průměr stromku 17 cm šířka stojanu 52 cm maximální množství vody 11 l Stojan je vhodný pro stromy do výšky až 4 m a průměru kmene do 17 cm.

KRINNER Stojan na vánoční stromek Krinner XL
1 969 Kč

Krinner Premium XL vhodné pro stromy do výšky 3 m maximální průměr stromku 12 cm šířka stojanu 39 cm maximální množství vody 4,5 l Stojan je vhodný pro stromy do výšky až 3 m a průměru kmene do 12 cm.

KRINNER Stojan na vánoční stromek Krinner L
1 529 Kč

Krinner Premium L vhodné pro stromy do výšky 2,7 m maximální průměr stromku 12 cm šířka stojanu 37 cm maximální množství vody 3,7 l Stojan je vhodný pro stromy do výšky až 2,7 m a průměru kmene do 12 cm.

KRINNER Stojan na velký vánoční stromek Krinner Montana Steel
5 489 Kč

POPIS VÝROBKU Je nejstabilnějším stojanem na stromečky v Krinneru. Je vyroben z masivní oceli a lze jej použít pro stromy až do výšky 4,9 m. Originální všestranná jednokanálová technologie Krinner zaručuje rovnoměrný tlak drápů na kmen.