Krystal KRYSTAL balzám na nádobí s Aloe Vera - 5 l
179 Kč

KRYSTAL balzám na nádobí s Aloe Vera a vůní citrusových plodů s nadstardandní mycí sílou 5 l – vyznačuje se vysokou pěnivostí a vysokým mycím účinkem. Balzám na nádobí má aktivní látku k ochraně pokožky s výtažkem z Aloe Vera. Testy dermální tolerance výrobku z kožní kliniky.


Krystal KRYSTAL balzám na nádobí s Aloe Vera - 750 ml
33 Kč

KRYSTAL balzám na nádobí s Aloe Vera a vůní citrusových plodů s nadstardandní mycí sílou – vyznačuje se vysokou pěnivostí a vysokým mycím účinkem. Balzám na nádobí má aktivní látku k ochraně pokožky s výtažkem z Aloe Vera. Testy dermální tolerance výrobku z kožní kliniky. Cena je za jeden kus.


Krystal KRYSTAL Lemongrass na nádobí 0,75 l
31 Kč

KRYSTAL Lemon grass na nádobí 0,75 l – prostředek na nádobí s vůní citrónové trávy. Dokonale umyje i nádobí z nerezu a skla. Vysoká pěnivost a vysoký mycí účinek. Obsahuje aktivní látku k ochraně pokožky. Dávkování: 1 polévková lžíce do mycí lázně nebo po kapkách na mycí houbičku.


Krystal KRYSTAL Lemongrass na nádobí 20 l
604 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KRYSTAL Lemon grass na nádobí 20 l – prostředek na nádobí s vůní citrónové trávy. Dokonale umyje i nádobí z nerezu a skla. Vysoká pěnivost a vysoký mycí účinek. Obsahuje aktivní látku k ochraně pokožky. Dávkování: 1 polévková lžíce do mycí lázně nebo po kapkách na mycí houbičku.


Krystal KRYSTAL Lemongrass na nádobí 5 l
166 Kč

KRYSTAL Lemon grass na nádobí 5 l – prostředek na nádobí s vůní citrónové trávy. Dokonale umyje i nádobí z nerezu a skla. Vysoká pěnivost a vysoký mycí účinek. Obsahuje aktivní látku k ochraně pokožky.


Krystal KRYSTAL na koupelny 0,75 l
52 Kč

Krystal na koupelny 0,75 l – vysoká koncentrace aktivních látek a jeho konzistence předurčuje Krystal na koupelny k snadnému odstraňování větších nánosů vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot a k zajištění vysokého standardu lesku.- antibakteriální přísada- silný proti vodním…


Krystal KRYSTAL na koupelny 5 l
186 Kč

Krystal na koupelny 5 l – vysoká koncentrace aktivních látek a jeho konzistence předurčuje Krystal na koupelny k snadnému odstraňování větších nánosů vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot a k zajištění vysokého standardu lesku.- antibakteriální přísada- silný proti vodnímu k…


Krystal KRYSTAL na kuchyně 5 l
168 Kč

Krystal na kuchyně 5 l – speciální přípravek určený k čištění kuchyňského nábytku, pevných ploch z nesavého materiálu. Vyčistí též umakartová jádra, dveře a rámy oken.


Krystal KRYSTAL na kuchyně s rozprašovačem 0,75 l
45 Kč

Krystal na kuchyně 0,75 l – speciální přípravek určený k čištění kuchyňského nábytku, pevných ploch z nesavého materiálu. Vyčistí též umakartová jádra, dveře a rámy oken.


Krystal KRYSTAL na nádobí ECO - 750 ml
38 Kč

KRYSTAL nádobí ECO 750 ml – vyroben ze surovin přírodního původu – z kukuřice a z kokosu. Podle výsledků talířového testu je produkt hodnocen velmi dobře v mycí účinnosti. Pečlivým výběrem přírodních surovin bylo též dosaženo vysoké dermatologické snášenlivosti k pokožce rukou.


Krystal KRYSTAL na okna 5 l
151 Kč

Krystal na okna 5 l – výrobek se vyznačuje vysokou účinností. Může se použít přímo na znečištěné skleněné plochy bez předchozího ošetření saponátovým roztokem. Přípravek aplikovaný rozprašovačem umožňuje přesné dávkování pouze na plochy, kde se má docílit požadovaný účinek.


Krystal KRYSTAL na okna s rozprašovačem 0,75 l
41 Kč

Krystal na okna 0,75 l – výrobek se vyznačuje vysokou účinností. Může se použít přímo na znečištěné skleněné plochy bez předchozího ošetření saponátovým roztokem. Přípravek aplikovaný rozprašovačem umožňuje přesné dávkování pouze na plochy, kde se má docílit požadovaný účinek.


Krystal KRYSTAL na podlahy s ALFAalkoholem 0,75 l lesk
31 Kč

Krystal na podlahy s Alfaalkoholem 0,75 l – pro dokonalé čištění a ochranu všech nesavých povrchů včetně plovoucích podlah.- mytí podlah beze šmouh, efekt lesklých ploch- vhodné i pro plovoucí podlahy- zvýšená mycí síla Alfaalkoholu- použitelnost na veškeré druhy nesavých materiálů – nově více par…


Krystal KRYSTAL na podlahy s ALFAalkoholem 5 l lesk
165 Kč

Krystal na podlahy s Alfaalkoholem 5 l – pro dokonalé čištění a ochranu všech nesavých povrchů včetně plovoucích podlah.- mytí podlah beze šmouh, efekt lesklých ploch- vhodné i pro plovoucí podlahy- zvýšená mycí síla Alfaalkoholu- použitelnost na veškeré druhy nesavých materiálů – nově více parfem…


Krystal KRYSTAL olejový osvěžovač Black Jack Fragrance 0,75 l
117 Kč

KRYSTAL olejový osvěžovač – jemný, vysoce účinný prostředek k provonění WC, koupelen a veřejných prostor.Osvěžovač s postupným uvolňováním parfému, který se z vašich toalet neztratí.Návod k použití: Nastříkejte na venkovní plochu toaletní mísy, do nádobky čistící štětky, keramické obklady nebo na …


Krystal KRYSTAL olejový osvěžovač modrý 0,75 l
111 Kč

KRYSTAL olejový osvěžovač modrý 0,75l – jemný, vysoce účinný prostředek k provonění WC, koupelen a veřejných prostor.- osvěžovač vzduchu s mnoha způsoby použití- postupné uvolňování parfemace z olejové báze- jednoduchá aplikace- nanášejte na nesavé povrchy sociálních zařízení- vůně, která se z vaš…


Krystal KRYSTAL olejový osvěžovač růžový 0,75 l
111 Kč

KRYSTAL olejový osvěžovač růžový 0,75l – jemný, vysoce účinný prostředek k provonění WC, koupelen a veřejných prostor.- osvěžovač vzduchu s mnoha způsoby použití- postupné uvolňování parfemace z olejové báze- jednoduchá aplikace- nanášejte na nesavé povrchy sociálních zařízení- vůně, která se z va…


Krystal KRYSTAL olejový osvěžovač zelený 0,75 l
111 Kč

KRYSTAL olejový osvěžovač zelený 0,75l – jemný, vysoce účinný prostředek k provonění WC, koupelen a veřejných prostor.- osvěžovač vzduchu s mnoha způsoby použití- postupné uvolňování parfemace z olejové báze- jednoduchá aplikace- nanášejte na nesavé povrchy sociálních zařízení- vůně, která se z va…


Krystal KRYSTAL tekutý písek 6 kg
248 Kč

Krystal tekutý písek 6 kg – vyznačuje se mimořádně dokonalou mycí schopností, a to i na těžce zašpiněném nádobí, pracovních a kuchyňských plochách a ostatních místech v domácnosti včetně sporáku. Originální abrazivo v něm obsažené zaručuje dokonalé umytí.


Krystal KRYSTAL tekutý písek 600 g
34 Kč

Krystal tekutý písek 0,6 l – vyznačuje se mimořádně dokonalou mycí schopností, a to i na těžce zašpiněném nádobí, pracovních a kuchyňských plochách a ostatních místech v domácnosti včetně sporáku. Originální abrazivo v něm obsažené zaručuje dokonalé umytí.


Krystal KRYSTAL WC kyselý na keramiku, modrý 5 l
173 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KRYSTAL WC kyselý na keramiku, modrý 5 l – odstraňuje rez, vodní a močový kámen, poradí si i s dlouhodobými nánosy mechanických nečistot. Umí působit nad i pod vodní hladinou a pod okrajem toalety. Zanechává vysoký lesk a díky své vůni je velmi oblíbený.


Krystal KRYSTAL WC kyselý na keramiku, modrý 750 ml
40 Kč

KRYSTAL WC kyselý na keramiku, modrý 750 ml -odstraňuje rez, vodní a močový kámen, poradí si i s dlouhodobými nánosy mechanických nečistot. Umí působit nad i pod vodní hladinou a pod okrajem toalety. Zanechává vysoký lesk a díky své vůni je velmi oblíbený.


Krystal KRYSTAL WC kyselý na keramiku s ochranou zelený 5 l
188 Kč

KRYSTAL WC kyselý na keramiku s ochranou zelený 5 l – čistící prostředek na toaletní mísy, pisoáry a sanitární keramiku. Odstraňuje rez, vodní a močový kámen, poradí si i s dlouhodobými nánosy mechanických nečistot. Působí nad i pod vodní hladinou.


Krystal KRYSTAL WC kyselý na keramiku s ochranou zelený 750 ml
39 Kč

KRYSTAL WC kyselý na keramiku s ochranou zelený 750 ml – čistící prostředek na toaletní mísy, pisoáry a sanitární keramiku. Odstraňuje rez, vodní a močový kámen, poradí si i s dlouhodobými nánosy mechanických nečistot. Působí nad i pod vodní hladinou.


Krystal KRYSTAL WC na nerez a keramiku 5 l
174 Kč

KRYSTAL WC na nerez a keramiku 5 l - mycí a čistící prostředek s obsahem kyseliny amidosulfonové, který odstraňuje rez a vodní kámen, poradí si i s dlouhodobými nánosy mechanických nečistot. Je vhodný pro čištění toalet, sanitární keramiky, nerezových ploch a obkladů.


Krystal KRYSTAL WC na nerez a keramiku 750 ml
39 Kč

KRYSTAL WC na nerez a keramiku 750 ml – mycí a čistící prostředek s obsahem kyseliny amidosulfonové, který odstraňuje rez a vodní kámen, poradí si i s dlouhodobými nánosy mechanických nečistot. Je vhodný pro čištění toalet, sanitární keramiky, nerezových ploch a obkladů.


Krystal KRYSTAL WC zásaditý na nerez a keramiku s dezichlorem 0,75 l
39 Kč

KRYSTAL WC zásaditý na nerez a keramiku s dezichlorem 0,75 l – tekutý alkalický WC čisticí prostředek obsahující dezichlor pro čištění keramických sanitárních obkladů a zařízení, WC, nerezových ploch, sprch, apod. Není vhodný pro ošetření ploch z hliníku a jiných kovů. Je určený k přímému použití.