K´s Kids Barevné kačenky do vody, 10 ks
379 Kč

Barevné kačenky do vody K´s Kids – s těmito gumovými kačenkami si vaše děti spestří koupání jak ve vaně nebo v bazénku. Gumové kačenky K´s Kids je vhodná hračka do vany. Kačenky jsou baleny v tubusu, který měří na výšku 21cm a v průměru 11cm.

K´s Kids Bongo bubínek
459 Kč

Bongo bubínek Každé dítě miluje hudbu. Díky bongo bubínku se mohou i ti nejmenší zapojit a zabubnovat si! Rozvíjí dětskou fantazii, motoriku a kreativitu. Bubínek lze rozložit a mít tak dvě bubnovací plochy. Hračka má na povrchu barevné obrázky, které na první pohled zaujmou každého.

K´s Kids Chytré botičky pro zvídavé děti
629 Kč

Chytré botičky pro zvídavé děti K´s Kids je výborná hračka pro vývoj motoriky. Dítě se učí manuální zručnosti pomocí zavazování, spínání a podobných činností. Tato plyšová hračka – chytré botičky K´s Kids je ideální hračka pro nejmenší děti!

K´s Kids Zábavné textilní kostky (6 ks)
459 Kč

Zábavné textilní kostky se zvířátky, čísly, dopravními prostředky a dalšími veselými obrázky. Z kostiček lze poskládat figurku.    Balení obsahuje 6 kostek. Rozměr kostky: 9 × 9 × 9 cm Věk: 6m+     Video - ZÁBAVNÉ TEXTILNÍ KOSTKY

K´s Kids Velký dinosaurus Boss se 40 míčky
1 699 Kč

Velký dinosaurus boss se 60 míčky Veselý barevný dinosaurus na zip připomíná bazének plný malých balónků, které se postarají o pořádnou zábavu. Díky zipu se v plyšovém prehistorickém zvířeti mohou jednoduše schovat a přenést na jiné místo. Hračka rozvíjí jemnou motoriku, vnímání a pozornost.

K´s Kids Růžová dinosauřice se 60 míčky
1 699 Kč

Růžová dinosauřice K´s Kids má v sobě 60 různě barevných plastových míčků a vaše dítě s touto hračkou pro nejmenší čeká skvělá zábava! Děti se v ní budou cítit jako v barevném balónkovém bazénku. Brzy jistě zjistí, že můžou dinosauří slečnu zapnout na zip a balónky v ní schovat.

K´s Kids Zatloukačka Klaun se zvuky
629 Kč

Zatloukačka Klaun se zvuky. Hudbu spustíte otočením červeného nosu Klauna. Po zatlučení koulí do zatloukávačky se spustí zajímavé melodie. Součástí výrobku je měkké plastové kladívko. Zatřes kladívkem a sleduj klauna uprostřed. Poutavé barevné provedení.

K´s Kids Mluvící míč (2v1)
599 Kč

Tento interaktivní barevný míč není jen k házení! Mluvící míč naučí děti anglicky počítat a pojmenovávat písmenka v abecedním pořadí. Při každém hodu a chycení míček řekne číslo nebo písmenko podle toho, zda je zrovna obácen písmenkovou stranou nebo číselnou stranou ven.

K´s Kids Hudební vak Sova
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hudební vak Sova od K´s Kids jistě zaujme všechny děti a užijí si s ní spoustu zábavy a naučí se nové věci.

K´s Kids Nafukovací arena Patrick s 20 míčky
799 Kč

Děti milují míčky! S nafukovací arénou Patrik, která obsahuje 20 míčků, si děti užijí spoustu zábavy. Připevni žlutý kroužek pod nos pejska a zkus se do něj trefit míčky. Hoď nebo polož míček na žluto-modrou klouzačku a sleduj, jak se klouže dolů do arény. Poznávej barvy.

K´s Kids Sada veselých látkových kostek 12 kostek a 8 trojúhelníků
729 Kč

Sada veselých látkových kostek K´s Kids je vhodná hračka pro nejmenší. Sada obsahuje 12 pestrých kostek s čísly, obrázky, zvířátky, autíčky a 8 měkkých jednobarevných trojúhelníkových kostiček. Hra s barevnými kostkami rozvíjí vnímání, motoriku a stabilitu. Kostky lze stavět mnoha způsoby.

K´s Kids Úchyt na kočárek - barevná kostka
279 Kč

Roztomiá kostička, jejíž barevnost probudí zvědavost vašeho dítěte a bude si s ním chtít hrát. Na kostce je umístěn háček, díky kterému je možné jej kamkoliv zavěsit. Věk: 0m+

K´s Kids Úchyt na kočárek - natahovací, bzučící včelka
299 Kč

ÚCHYT NA KOČÁREK – NATAHOVACÍ, BZUČÍCÍ VČELKA V DISPLEJI PO 12 KS Veselé barevné chrastítko Včelka je určeno pro děti od narození. Hračku snadno zavěsíte do kočárku nebo na postýlku. Tělo včeličky je z různých barev i materiálů. Při dotyku chrastí a šustí.

K´s Kids Úchyt na kočárek - pes Patrick
369 Kč

Úchyt na kočárek – pes Patrick v displeji po 12 ks Veselý pejsek Patrick s praktickým úchytem chrastí a lze ho zavěsit na kočárek, postýlku či autosedačku. Samotný úchyt je také možné použít jako kousátko. Hračka dítě zabaví a vybízí jej k fyzické aktivitě.

K´s Kids Velký dinosaurus Boss se 60 míčky
1 699 Kč

Velký dinosaurus Boss se 60 míčky K´s Kids – uvnitř se skrývá šedesát měkkých plastových míčků a na celém tělě naleznete další podněty pro zlepšování didaktických schopností vašeho dítěte. Vaše děťátko bude z této vkládačky nadšené. Navíc lze do dinosaura dát všechny míčky a zapnout ho pomocí zipu…

K´s Kids Zábavné textilní kostky - Autíčka
549 Kč

Zábavné textilní kostky – Autíčka Děti milují kostky! Staví je na sebe a hrají si s nimi. Hračka rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku a kreativitu. Mohou se zároveň učit: tvary, čísla, zvuky dopravních prostředků, spojování a stavět dlouhý vlak. Sada obsahuje: 2 kostky. Lze prát do 30 stupňů.

K´s Kids 3 veselé hračky na přichycení suchým zipem pastelové barvy
669 Kč

3 veselé hračky na přichycení suchým zipem K´s Kids, které je možné připevnit např. na dětskou postýlku, zápěstí, pásy v autě nebo ke kočárku. Vaše děťátko objeví housenku, volant s pejskem a látkový barevný telefon. Děťátko se učí rozvíjet jemnou motoriku prstů a rukou.

K´s Kids Hladový pelikán s míčky do vany
419 Kč

Hladový pelikán s míčky do vany Děti milují míčky stejně jako Hladový pelikán. Koupání je pro děti vždy krásný čas. Hoď míčky do pelikána a užij si tu správnou zábavu. Součástí výrobku je 10 barevných míčků.    Velikost: 31 × 51 cm Věk: 12m+

K´s Kids Hrací deka s hrazdičkou
1 299 Kč

Hrací deka s hrazdičkou K´s Kids je určena jako hračka pro nejmenší děti. Pohybem aktivované světlo a zvuk (odnímatelný modul) a přizpůsobitelné rohy – může být jako plochá deka nebo mít zvednuté okraje. V této dětské dece se miminko cítí bezpečně a má kolem sebe plno zrakových a sluchových vjemů.

K´s Kids K´S KIDS - Hladový pelikán
759 Kč

Hladový pelikán – K's Kids - je pestrobarevná hadrová postavička, se kterou si Vaše dítě užije dlouhé hravé chvíle! Pelikán má křídla z šustivého materiálu a jeho tváře pískají.

K´s Kids Popbo Bloks Housenka
399 Kč

Popbo Bloks Housenka Housenku tvoří sada barevných a vzdělávacích korálků. Děti si tak mohou trénovat jemné motorické a logické dovednosti, protože spojují korálky dohromady a vytvářejí tak housence tělo různé délky a barvy. Hračka rozvíjí dětskou kreativitu a estetické dovednosti.

K´s Kids Stonožka s kousátkem na prořezávání prvních zoubků, 48 cm
549 Kč

Stonožka s kousátkem na prořezávání prvních zoubků K´s Kids je dlouhá 48 cm. Děti ji mohou objímat, hrát si s ní a má plastové kousátko na prořezávání zoubečků. Stonožka s kousátkem K´s Kids má na zadečku zrcátko. Stonožka pomáhá k prořezání prvních zoubků.

K´s Kids Úchyt na kočárek - barevná knížka
349 Kč

Roztomilá barevná, jehíž barevnost a obsah probudí zvědavost vašeho dítěte a bude si s ním chtít hrát. Na knížce je umístěno ouško, díky kterému je možné jej kamkoliv zavěsit. Věk: 0m+

K´s Kids Úchyt na kočárek - chrastící beruška
299 Kč

ÚCHYT NA KOČÁREK – CHRASTÍCÍ BERUŠKA  Veselé barevné chrastítko Beruška je určeno pro děti od narození. Hračku snadno zavěsíte do kočárku nebo na postýlku. Tělo berušky je z různých barev i materiálů. Při dotyku chrastí, píská a šustí. Může sloužit zároveň i jako koustáko.

K´s Kids Úchyt na kočárek - dinosaurus Boss
369 Kč

Roztomilý dinosauřík slouží k zavěšení na kočárek nebo postýlku. Jedná se o mačkacího a pískacího dinosaurus. Samotný úchyt je pak možné použít i jako kousátko pro svá miminka. Hračku je možné prát ho v pračce při teplotě 30ti stupňů. Je vyrobeno z textilu i plastu.

K´s Kids Veselá panenka s úchytem na kočárek - JULIA
369 Kč

Veselá panenka s úchytem na kočárek – JULIA K´s Kids je krásná hadrová panenka, která má úchyt. Tuto hračku pro nejmenší děti můžete zavěsit na kočárek nebo i na postýlku. Děťátko si hračku může omakávat ručičkama – je velmi příjemná na dotek a prozkoumává i očičkama.

K´s Kids Veselá stonožka s úchytem na kočárek
329 Kč

Veselá stonožka s úchytem na kočárek K´s Kids je určena jako hračka pro nejmenší děti. Roztomilá stonožka je ušita z několika různých materiálů a miminko zkouší ručičkama na pohmat, jak šustí. Tuto látkovou hračku můžete zavěsit buď na kočárek nebo i na postýlku. Věk: od 3 měsíců Rozměry:9×29×2 cm