KVÍTOK Repelentní tělový olej 50 ml

KVÍTOK Repelentní tělový olej 50 ml

218 Kč

Oblíbená značka Navia se nyní jmenuje Kvitok. Repelentní olej Anti Mosquito je ideální společník na dovolenou, posezení při ohni nebo procházky v přírodě. Čisté přírodní složení a vybraná směs esenciálních olejů účinně odpuzuje komáry, klíšťata či jiný nepříjemný hmyz.

Partner: FOLLY.cz
KVÍTOK Bylinkový zubní prášek

KVÍTOK Bylinkový zubní prášek

199 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní prášek je výborná alternativa ke klasickým zubním pastám. Efektivně čistí zuby a normalizuje pH v ústní dutině, čímž přispívá ke snížení tvorby zubního kazu.

KVÍTOK Zubní prášek - Zářivý úsměv

KVÍTOK Zubní prášek - Zářivý úsměv

199 Kč

Zubní prášek je výborná alternativa ke klasickým zubním pastám. Efektivně čistí zuby a normalizuje pH v ústní dutině, čímž přispívá ke snížení tvorby zubního kazu. Zubní prášek velmi jemně pění, díky čemuž se dostanou jednotlivé složky i na těžko přístupná místa.

Za slovenskou značkou ručně vyráběné přírodní kosmetiky Kvítok (dříve Navia) stojí Ing. Martina Dudová, která dosáhla na Lékařské fakultě nejdříve inženýrského a poté také doktorandského titulu v oboru chemie. Její studium ji přivedlo na nápad vyrábět přírodní kosmetiku, která nebude mít negativní vliv na lidské tělo. Díky spojení přírodních ingrediencí a vědeckých postupů vyrábí kosmetiku, která eliminuje veškeré škodiviny a pečuje o tělo výhradně přírodními látkami. Kosmetika Navia získala celosvětově platný certifikát HCS (Human Cosmetics Standard), který potvrzuje, že kosmetika nebyla testovaná na zvířatech.