KYO NOIR AMPULE (12x11 ml)
1 050 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Freelimix KYO KYONOIR BIO ampule na vlasy. Lotion učinná péče s organickým černým kmínem a práškem z organického uhlí. Má intenzivní a ultra-zlhčující účinky, remineralizuje, zabraňuje třepení a dodává vlasům jemnost,hedvábnost a lesk. Neobsahuje parabeny, sulfáty, silikony, SLS/SLES a barviva.

KYO CURLY DESIGN stylingový krém na vlasy (250 ml)
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KYO CURLY DESIGN stylingový krém. Je stylingový krém obohacený o vitamin B5 a mandlový olej. Pomáhá oživit a definovat vlasy před úpravou. Zesiluje strukturu kudrnatých a zvlněných vlasů. Jeho výživný vzorec dodává objem, měkkost a pružnost vlnitým vlasům. Má antistatickou schopnost.

KYO FreeLimix KYO WAX-STRONG - modelační vosk (100 ml)
332 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

WAX – STRONG – modelační vosk s přirozeným efektem a dlouhotrvajícím účinkem. Nezatěžuje a nezanechává zbytky stylingu. Použití: na vlhké nebo suché vlasy do tvaru účesu. Obsah: 100ml

KYO NOIR KONDICIONÉR (250 ml)
518 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Freelimix KYO KYONOIR BIO kondicionér na vlasy. Kondicionér s velmi účinnou remineralizací vlasového vlákna. Obsahuje prášek z organického uhlí, bambusový extrakt. Poskytuje příjemný pocit čistoty, svěžesti a dodává vlasům vysoký lesk. Zvyšuje objem vlasů i bez vysušení fénem.

KYO NOIR ŠAMPON (250 ml)
444 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Freelimix KYO KYONOIR šampon na vlasy. Šampon pro detoxikaci, osvěžení a remineralizaci vlasů. Obsahuje prášek z organického uhlí a bambusový extrakt. Má velmi čistící účinek, absorbuje nečistoty, toxiny a znečišťující látky.

KYO silně tužící objemová pěna na vlasy (300 ml)
255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KYO pěna – silně tužící objemová Pěna Vám umožní realizovat a vytvářet dokonalé účesy. Dodává neuvěřitelný objem a lesk do vašich vlasů. Nezanechává zbytky, nezatěžuje a snadno se vyčesává. Chrání proti atmosférickým vlivům.