Lamazuna Tuhý šampon pro suché vlasy 55 g
259 Kč

Tuhý šampon pro suché vlasy je přírodní je každým coulem a vlasy provoní čerstvou vůní. Roztomilý šampon je tvarovaný do podoby oblíbené francouzské sladkosti „canelé“ a potěší všechny zero waste nadšencům.

Lamazuna Tuhé mýdlo na holení pro normální pokožku - zelený čaj a citrón 17 g
336 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tuhé mýdlo na holení pro normální pokožku – zelený čaj a citrón skvěle poslouží ženám k holení nohou, podpaží či intimních partií i mužům ke shazování vousů. Mýdlo na pokožce tvoří jemnou pěnu. O pokožku se šetrně stará, férově a ekologicky získané bambucké máslo.

Lamazuna Tuhé mýdlo na čištění obličeje pro mastnou pleť - grapefruit 25 g
336 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tuhé mýdlo na čištění obličeje pro mastnou pleť ve tvaru obláčku vás uchvátí. Voní svěže po čerstvě natrhaných grapefruitech a hloubkově vyčistí smíšenou i mastnou pokožku obličeje. Umíchané je z BIO kokosového oleje, marockého jílu, aktivního uhlí a oleje z černého kmínu.

Lamazuna Tuhé mýdlo na čištění obličeje pro suchou a citlivou pleť - ibišek 25 g
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tuhé mýdlo na čištění obličeje pro suchou a citlivou pleť ve tvaru obláčku vás uchvátí. Krásně voní po ibišku a hloubkově vyčistí, zvláční a zklidní i velice suchou a citlivou pleť obličeje. Umíchané je z BIO kokosového oleje, šetrných rostlinných čisticích látek a výtažku z ibišku.

Lamazuna Tuhý deodorant - palmorůžová (30 g) - s jemnou unisex vůní
248 Kč

Tuhý deodorant je ručně a s láskou ukuchtěný pouze z kvalitních rostlinných ingrediencí a nenajdete v něm ani špetku nežádoucích solí hliníku. Receptura je vyladěná těmi nejúčinějších přírodními zbraněmi proti zápachu z potu jako je esenciální olej Palmorůžová a jedlá soda.

Lamazuna Tuhý šampon pro mastné vlasy 55 g
265 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tuhý šampon pro mastné vlasy je přírodní je každým coulem a vlasy provoní příjemnou citrónovou vůní. Roztomilý šampon je tvarovaný do podoby oblíbené francouzské sladkosti „canelé“ a potěší všechny zero waste nadšencům.

Lamazuna Tuhý šampon pro normální vlasy 55 g
259 Kč

Tuhý šampon pro normální vlasy je přírodní je každým coulem a vlasy provoní čerstvou vůní. Roztomilý šampon je tvarovaný do podoby oblíbené francouzské sladkosti „canelé“ a potěší všechny zero waste nadšence.

Francouzská značka vytváří kosmetiku z BIO ingrediencí a balí ji pouze do rozložitelných krabiček z kartonu.

Francouzská značka vytváří kosmetiku z BIO ingrediencí a balí ji pouze do rozložitelných krabiček z kartonu.