L´Artisan Parfumeur

L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence - EDP 100 ml

L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence - EDP

1 999 Kč
Doprava zdarma

Bucoliques de Provence je vůně pro muže i ženy. Kompozici tvoří nádherná levandule, iris a kůže. Za stvořením této vůně je Fabrice Pellegrin. Jeho bohatá směs květinových akordů se dobře nosí během aktivních jarních a letních dnů. Na trh byla uvedena v roce 2016.

Partner: Vivantis
L´Artisan Parfumeur Haute Voltige - EDP 125 ml

L´Artisan Parfumeur Haute Voltige - EDP

2 099 Kč
1 999 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Haute Voltige je orientálně-dřevitá niché vůně pro muže i pro ženy (unisex). V úvodu se rozvine černý pepř a granátové jablko, v srdci vůně se ukrývá jalovec a červená pivoňka a na závěr se postupně uvolní vůně jedle balzámové, lišejníku a dřevitých tónů.   Na trh byla uvedena v roce 2014.

Partner: Vivantis
L´Artisan Parfumeur Jatamansi - sprchový krém 250 ml

L´Artisan Parfumeur Jatamansi - sprchový krém

699 Kč
679 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Jatamansi je vhodný pro muže i ženy. Hlavu tvoří kardamom, bergamot, grapefruit a šalvěj muškátová. Květinové srdce se skládá z heřmáneku, růže a ylang ylang. Kompozici uzavírá vetiver, santalové dřevo, pačuli, guajakové dřevo, kadidlo, čaj a papyrus. Nenechte si ujít toto dílo.

Partner: Vivantis
L´Artisan Parfumeur Mon Numero 10 - EDP 30 ml

L´Artisan Parfumeur Mon Numero 10 - EDP

699 Kč
Doprava zdarma

Mon Numero 10 je orientální vůně pro muže i ženy s bohatým složením. Hlava obsahuje dřevité a kořeněné tóny, srdce se naopak skládá z květinových akordů doplněných o kůži. Základu dominuje pižmo, vanilka a ambra. Na trh byla uvedena v roce 2011.

Partner: Vivantis
L´Artisan Parfumeur Piment Brulant - EDT 100 ml

L´Artisan Parfumeur Piment Brulant - EDT

1 499 Kč
Doprava zdarma

Piment Brulant je orientálně-kořeněná vůně pro muže i ženy. Mezi jí složky patří ambra, skořice, pižmo, vlčí mák, vanilka, hořká čokoláda, kakao, hřebíček a chilli paprička. Na trh byla uvedena v roce 2002.

Partner: Vivantis

Značka luxusních unisex parfémů L´Artisan Parfumeur byla založena v Paříži roku 1976. Za jejím vznikem stál Jean-Francois Laporte, který výrazně ovlivnil svět niche parfémů a nesmazatelně se zapsal do jeho historie. Při výrobě první vůně prolomil stereotypní postupy a rozhodl se vyzkoušet něco zcela nového. Právě tento nekonvenční přístup mu přinesl obdiv a uznání po celém světě.

V roce 1978 vznikl parfém Mure et Musc, jehož specifické ostružinovo-pižmové aroma okouzlilo širokou veřejnost a dodnes je mezi zákazníky velmi oblíbené. Další parfémy na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve stejném roce byl na trh uveden ještě L´Eau d´Ambre, Tubereuse, Santal a Vanilia.

Všechny niche vůně obsahují výtažky z těch nejkvalitnějších přírodních surovin a díky jejich neobvyklým kombinacím budete jednoduše nepřehlédnutelní.