Lavera Tužka na oči Soft Eyeliner 1,14 g (Odstín Modrá)

Lavera Tužka na oči Soft Eyeliner 1,14 g

144 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tužka na oči nabízí intenzivní a odolný barevný výsledek. Díky jemné textuře umožňuje snadné a přesné nanášení. Tužka na oči obsahuje Bio jojobový olej, který přináší intenzivní péči a dlouhotrvající účinek. Vhodné také pro nositele kontaktních čoček.

Partner: Vivantis
Lavera Minerální oční stíny MONO - 32 matně modrá 2 g

Lavera Minerální oční stíny MONO - 32 matně modrá 2 g

129 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Řada úchvatných očních stínů byla inspirována barvami přírody - od jemných, tlumených tónů až po výrazné, syté barvy. Stíny obsahují přírodní minerální pigmenty, které očím propůjčují snový vzhled.

Lavera Pečující sérum na řasy 9 ml

Lavera Pečující sérum na řasy 9 ml

159 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciálně vyvinuté sérum s BIO kofeinem posiluje a intenzivně regeneruje řasy.Použití: Po důkladném očištění řas naneste tvarovaným kartáčkem a nechte působit přes noc.

Lavera Posilující řasenka - černá 13 ml

Lavera Posilující řasenka - černá 13 ml

249 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Řasenka má vše potřebné pro dokonalé nalíčení řas. Kombinuje čtyři vlastnosti:řasy natočí, dodá jim objem, délku a dokonale je oddělíPoužití: Kartáček řasenky držte v horizontální poloze.

V roce 1987 byla založena firma Laverana GmbH jako rodinný podnik na statku poblíž Hannoveru a od začátku se soustředila na výrobu přírodní kosmetiky. Dnes je tato firma jedna ze čtyř největších firem vyrábějících přírodní kosmetiku a zaměstnává přes sto zaměstnanců. Její zakladatel Thomas Haase se zaměřuje hlavně na citlivou pleť, protože sám trpí neurodermititidou. V nabídce najdete Bio kosmetiku pečující o obličej, vlasy, tělo, zuby, ochranu proti slunci a špičkovou dekorativní kosmetiku. Výrobky Lavera nejsou testované na zvířatech.