Le Chaton Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou (Objem 50 g)

Le Chaton Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou

595 Kč
Doprava zdarma

Unikátní složení pro viditelné omlazení každé pleti. Složení krému účinně ovlivňuje zklidnění a obnovení rovnováhy pleti. Krém obsahuje nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která se dobře vstřebává do hlubších vrstev pokožky.

Partner: Vivantis
Le Chaton Dárková sada miniatur Argenté č.2

Le Chaton Dárková sada miniatur Argenté č.2

229 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dárková sada obsahuje:

hydratační krém s kyselinou hyaluronovou 5 g, noční krém s arganovým olejem Argenté 5 g, peelingový gel Calmé Exfolianté 5 g, výživná tvarohová maska s medem 5 g. .

Partner: Vivantis
Le Chaton Dárková sada miniatur Doré č.3

Le Chaton Dárková sada miniatur Doré č.3

229 Kč

Dárková sada obsahuje:

denní krém proti vráskám Agilé Jour K 5 g, noční krém proti vráskám Agilé Nuit K 5 g, vypínací pleťová maska 5 g, rozjasňující sérum s vitamínem C 5 g. .

Partner: Vivantis

Produkty Le Chaton obsahují blahodárné látky, a komplex vzácných a důležitých provků. Složení produktů vychází z kozího mléka, syrovátky, másla a tvarohu. Tento základ je mimořádně bohatý na přírodní antioxidanty, hydratuje pokožku chrání ji a zpomaluje proces stárnutí. Ve francouzštině znamená název Le Chaton drahokam zasazený do vzácného kovu a výrobky této značky jsou selektivní kosmetikou pro péči o náročného zákazníka. Výrobky Le Chaton nejsou testované na zvířatech.