-16%
LG chladnička GLT51PZGSZ + 10 let záruka na kompresor

LG chladnička GLT51PZGSZ + 10 let záruka na kompresor

23 990 Kč
19 990 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Volně stojící chladnička v energetické třídě E a stříbrném provedení s celkovým objemem 368 l, elektronickým ovládáním a úsporným LED osvětlením. LG GLT51PZGSZ disponuje invertorovým kompresorem, beznámrazovou technologií Total No Frost a rozšířeným prouděním chladného vzduchu Multi Air Flow

Od prodejce MALL

LG Electronics, Inc. (LG), která byla založena v roce 1958, je firmou s vedoucím světovým postavením v oblasti spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a mobilních komunikací. Společnost zaměstnává více než 82 000 lidí, kteří pracují ve více než 110 pobočkách včetně 81 dceřiných společností po celém světě.

LG je globálním lídrem a inovátorem technologií ve spotřební elektronice, jak domácích spotřebičů, tak mobilních komunikací. V dlouhodobém horizontu se společnost snaží zařadit mezi tři nejlepší v nabídce elektroniky, informačních a telekomunikačních technologií. Písmena „L“ A „G“ v kruhu symbolizují svět, budoucnost, mládí, lidskost a technologii. Reprezentují snahu udržet si dobré vztahy se zákazníky na celém světě.

Pod značkou LG se vyrábí mobilní telefony, monitory, audio a video technika, LCD a plazmové televizory, pračky, ledničky, mrazničky a klimatizace.

Specializace

Spotřební elektronika, domácí spotřebiče, audio a video technika, televizory