-16%
LG mrazák GFT41PZGSZ + 10 let záruka na kompresor

LG mrazák GFT41PZGSZ + 10 let záruka na kompresor

23 990 Kč
19 990 Kč
AKCE: Získejte slevu 2 000 Kč z uvedené ceny produktu po zadání kódu 22SALE2000 v košíku (platí od 24. 01. do 06. 02. 2022 nebo vyprodání zásob)

Volně stojící mraznička v energetické třídě E a stříbrném provedení s celkovým objemem 324 l, elektronickým ovládáním a úsporným LED osvětlením. LG GFT41PZGSZ disponuje LG Smart kompresorem, rozšířeným prouděním chladného vzduchu Multi Air Flow, Smart Diagnosis a Zero Clerance otevřením dveří. 

Od prodejce MALL

LG Electronics, Inc. (LG), která byla založena v roce 1958, je firmou s vedoucím světovým postavením v oblasti spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a mobilních komunikací. Společnost zaměstnává více než 82 000 lidí, kteří pracují ve více než 110 pobočkách včetně 81 dceřiných společností po celém světě.

LG je globálním lídrem a inovátorem technologií ve spotřební elektronice, jak domácích spotřebičů, tak mobilních komunikací. V dlouhodobém horizontu se společnost snaží zařadit mezi tři nejlepší v nabídce elektroniky, informačních a telekomunikačních technologií. Písmena „L“ A „G“ v kruhu symbolizují svět, budoucnost, mládí, lidskost a technologii. Reprezentují snahu udržet si dobré vztahy se zákazníky na celém světě.

Pod značkou LG se vyrábí mobilní telefony, monitory, audio a video technika, LCD a plazmové televizory, pračky, ledničky, mrazničky a klimatizace.

Specializace

Spotřební elektronika, domácí spotřebiče, audio a video technika, televizory