LinenMe Wool Throw Valentino Blue
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Wool Throw Valentino Blue Představte si, že se zabalíte do hebké měkkosti nadýchaného mraku a pochopíte, jaký je to pocit vklouznout do Valentinovy deky. Tato lehká deka je tkaná ze 100% čisté vlny a je ideální pro balení na piknik nebo na dovolenou.

LinenMe Blue Wool Throw Bruno
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Blue Wool Throw Bruno Bruno Throw se strukturovanou vazbou a zbarvenými barvami dokonale doplňuje moderní interiér. Vyrobeno z 85% vlny a 15% alpaky, je na dotek hebké a udrží vás v pohodlí po další roky. 

130 × 180 cm 85% vlna 15% alpaka, suché čištění Vyrobeno v Litvě

LinenMe Natural Black Square Linen Throw Paolo
2 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Natural Black Square Linen Throw Paolo Deka Paolo nabízí měkkost, teplo a neuvedenou eleganci. K dispozici v pruzích nebo čtvercích, tlumené barvy a útulné padnutí z něj činí perfektní deku. Dokončeno jemnými třásněmi.

130 × 180 cm 100% len, suché čištění Vyrobeno v Litvě

LinenMe Wool Throw Terra Cotta Luigi
2 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Wool Throw Terra Cotta Luigi Přiveďte do svého domova dotek klasické sofistikovanosti s touto Luigiho dekou. Díky směsi vlny a přepychové alpaky je tato teplá a luxusní deka stejně užitečná jako krásná.

LinenMe Choco Recycled Throw Lorenzo
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Choco Recycled Throw Lorenzo Přehoďte přes postel Lorenzo, abyste získali okamžitý útulný luxus, nebo sklopte pohovku a vneste do svého interiéru teplou a jemnou barvu. Skládá se z 35% jehněčí vlny, 35% bavlny a 30% recyklovaného polyesteru.

LinenMe Ivory Linen Throw Sofia
2 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ivory Linen Throw Sofia Sofia- čistá vlna, která vypadá luxusně a velmi elegantně. Plné barvy se světlými třásněmi. Můžete jej dokonale sladit s vaší náladou – stačí vyměnit boky za světlejší nebo tmavší vzhled. Teplá, měkká a velmi příjemná deka.

LinenMe Rust Wool Throw Roberto
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rust Wool Throw Roberto Roberto – čistá vlna, která vypadá luxusně a velmi elegantně. Plné barvy se světlými třásněmi na obou koncích. Můžete jej dokonale sladit s vaší náladou – stačí vyměnit boky za světlejší nebo tmavší vzhled. Deka je velice hřejivá, měkká a příjemná na dotek.

LinenMe Silver Linen Throw with Fringes Washed Waffle
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silver Linen Throw with Fringes Washed Waffle Zabalte se do teplé a hebké deky Silver Linen Waffle z čistého lnu ve voštinové vazbě a lemovaným ručně vyráběnými třásněmi. Perfektní pro posezení na terase v letních večerních hodinách .

155 × 200 cm 100% Len, praní v pračce Vyrobeno v Litvě Předpírka

LinenMe Taupe Wool Throw Roberto
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Taupe Wool Throw Roberto Roberto – čistá vlna, která vypadá luxusně a velmi elegantně. Plné barvy se světlými třásněmi na obou koncích. Můžete jej dokonale sladit s vaší náladou – stačí vyměnit boky za světlejší nebo tmavší vzhled. 

130 × 200 cm 100% vlna, suché čištění Vyrobeno v Litvě

LinenMe Terra Cota Cotton Throw Valeria
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Terra Cota Cotton Throw Valeria Existuje spousta důvodů, proč tyto bavlněné deky milovat. Bavlna je produkt, který kombinuje maximální ohled na životní prostředí se všemi výhodami pro zdraví, které může nabídnout pouze přírodní vlákno.

LinenMe

LinenMe