Look food Matcha 100% 100g BIO
202 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Matcha je japonský zelený čaj, jehož neobvyklé vlastnosti a živá barva jsou výsledkem tradičních a pečlivých výrobních metod. V Japonsku se používá při tradičním čajovém obřadu.

Look food Ekologická bezlepková kokosová mouka 100% 1000g BIO
151 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ekologická bezlepková kokosová mouka je vyrobena z kokosových ořechů, pocházejících z kontrolovaného ekologického zemědělství. Kokosová mouka je vyrobena z čerstvé kokosové dužiny, která je nejprve usušena a poté jemně rozemleta na prášek.

Look food Mouka z ostropestřce mariánského 100 % 500 g
70 Kč

Mouka z ostropestřce mariánského je vyrobena rozemletím odtučněných semínek ostropestřce mariánského. Obsahuje jedinečný komplex flavonoidů – silymarin a je přirozeným zdrojem vlákniny. Doporučuje se jako výživový doplněk při pečení chleba, palačinek nebo do různých druhů těst.

Look food Stévie 10 x sladší než tradiční bílý cukr 100 g
87 Kč

Stévie Look Food desetkrát sladší než tradiční bílý cukr je ideální produkt ke slazení. Stévie, jinými slovy sladová nebo medová bylina, je používána po staletí ve střední a jižní Americe. Stévie se doporučuje zejména pro sladké pečení, protože již malé množství dodává moučníku sladkou chuť.

Look food Bezlepková rýžová mouka 100% 500 g
46 Kč

Rýžová mouka se vyrábí mletím čistých rýžových zrn. Rýžová mouka je důležitou složkou asijské kuchyně. Vyrábí se z ní pečivo, těstoviny a rýžový papír. Je to skvělá bezlepková alternativa k populární pšeničné mouce.

Look food Xylitol 100% 250 g Finský
95 Kč

Xylitol je přírodní náhrada za tradiční bílý cukr získaná z mízy břízy (tj. břízový cukr). Vzhledově připomíná sacharózu a také tak chutná. Obsahuje ale o 40% méně kalorií. Navíc, na rozdíl od tradičního bílého cukru, má nízký glykemický index. .

Look food Olej lněný 100% 250 ml BIO
71 Kč

Lněný olej je za studena lisovaný rostlinný olej z lněných semen (tj. lněná semínka). Lněný olej je charakterizován vysokým obsahem nenasycených tuků, včetně omega-3 mastných kyselin (kyselina alfa-linolenová). Kyselina alfa-linolenová (ALA) pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.

Look food Bezlepková kukuřičná mouka 100% 500 g
36 Kč

Kukuřičná mouka je vyrobena z nejkvalitnějších kukuřičných zrn. Má zlatou barvu a jemnou, sladkou chuť. Obvykle se používá v bezlepkové dietě jako náhražka pšeničné mouky. .

Look food Olej rýžový 100% karafa 1000 ml
182 Kč

Rafinovaný rýžový olej je vyroben z rýžových otrub. Je to základní tuk, který se používá v orientální kuchyni. Největší výhodou je vysoký kouřový bod (nad 250 ° C), což je důvod, proč se doporučuje především ke smažení. .

Look food Olej rýžový 100% 500 ml
100 Kč

Rafinovaný rýžový olej je vyroben z rýžových otrub. Je to základní tuk, který se používá v orientální kuchyni. Největší výhodou je vysoký kouřový bod (nad 250 ° C), což je důvod, proč se doporučuje především ke smažení. Má neutrální chuť a vůni.

Look food Agávový cukr 100% 250 g BIO
100 Kč

Ekologický agávový cukr 100% je přírodní sladidlo a skvělá náhrada za klasický bílý cukr. Náš cukr má nízký glykemický index a mohou ho konzumovat také diabetici a lidé na dietě. Agávový cukr také obsahuje polysacharid inulin, který patří do skupiny fruktanů.

Look food Ekologická amarantová mouka 100% 500 g BIO
100 Kč

Amarantová mouka vzniká mletím semen rostliny amarant. Amarant je rostlina, jejíž výživové hodnoty byly oceněny již před několika tisíci lety kmeny Inků a Aztéků. Z tohoto důvodu se amaranth nazývá „Inca Gold“.

Look food Šťáva z červené řepy 750 ml
60 Kč

Šťáva z červené řepy je vyráběna z nejkvalitnějších mladých plodů červené řepy. Vyznačuje se jedinečnou hlubokou chutí. Je velmi hodnotná pro tvorbu červených krvinek a vůbec k celkovému posílení organizmu a vlastnostem podporující zdraví. Šťáva získaná z této zeleniny je skvělý osvěžující nápoj.

Look food Šťáva z granátového jablka 100% 1000 ml BIO
122 Kč

Granátové jablko bylo ve středověku nazýváno plodem dlouhověkosti a plodnosti, kvůli jedinečným vlastnostem. Šťáva se vyrábí bez přídavku cukru a konzervačních látek. Šťávu je možné zředit s vodou nebo dodat do libovolného neslazeného nápoje a koktejlu. Produkt je ošetřen pasterací.