LUMIR Multifunction 111415MC
2 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Lumir si oblíbí všichni pánové se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich temně modrý ciferník zaujme na první pohled třemi subciferníčky s funkcí dne v týdnu, stopek a 24 hodinového času. Nechybí ani okénko s datumovkou. Obvod ciferníku lemuje tachymetrická stupnice.

LUMIR 111511E-42%
1 080 Kč 621 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Lumir si zamilují všechny dámy se zálibou ve stylových doplňcích. Jejich stříbrný ciferník sází na klasický vzhled – zdobí ho špičaté ručičky a indexy.

LUMIR 111540C
1 080 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Lumir si zamilují všichni milovníci stylových doplňků. Jejich černý ciferník sází na klasický design – zdobí ho dlouhé stříbrné ručičky a indexy. Na zápěstí se hodinky připínají milánským tahem z ušlechtilé oceli v černé barvě, jehož délku si pohodlně přizpůsobíte podle sebe.

LUMIR 111485D
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte ráda barvy? Pak budete doslova nadšená z hodinek značky Lumir. Jejich ciferník v krásném modrém odstínu sází na klasický vzhled – zdobí ho bronzové ručičky ladící s růžově pozlaceným pouzdrem a jemné stříbrné indexy.

LUMIR Mirror 111536ZL-60%
1 250 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jakmile si na zápěstí připnete hodinky z dílny značky Lumir, budete si moct být jistá, že váš nový doplněk rozhodně nikdo nepřehlédne. Jejich ciferník ve zlaté barvě totiž sází na zrcadlový povrch, ve kterém se vše odráží – vzniká tak opravdu stylový efekt.

LUMIR 111493A-45%
1 330 Kč 723 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Lumir si zamilují všechny dámy se zálibou ve stylových doplňcích. Jejich světlý ciferník s jemným vzorem sází na klasický vzhled – zdobí ho stříbrné ručičky a indexy, které barevně ladí s pouzdrem osazeným dvěma řadami oslnivě se třpytících krystalů.

LUMIR Mirror 111535E-57%
1 100 Kč 466 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jakmile si na zápěstí připnete hodinky z dílny značky Lumir, budete si moct být jistá, že váš nový doplněk rozhodně nikdo nepřehlédne. Jejich ciferník totiž sází na zrcadlový povrch, ve kterém se vše odráží – vzniká tak opravdu stylový efekt.

LUMIR 111482R
1 060 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Lumir jsou jako stvořené pro všechny dámy s romantickou duší. Jejich světlý ciferník vás na první pohled doslova uchvátí něžným květinovým vzorem, který dělá z tohoto modelu opravdu nepřehlédnutelný módní kousek.

LUMIR 111484D
1 245 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte ráda barvy? Pak budete doslova nadšená z hodinek značky Lumir. Jejich ciferník v krásném modrém odstínu sází na klasický vzhled – zdobí ho zlaté ručičky ladící s pozlaceným pouzdrem a jemné stříbrné indexy.

LUMIR 111526BOK
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte ráda vínovou barvu? Pak budete nadšená z hodinek značky Lumir. Jejich ciferník v této slušivé barvě sází na minimalistický design – zdobí ho stříbrné ručičky a drobné indexy s číslicemi.

LUMIR 111528M
1 250 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pastelové barvy snad nikdy nevyjdou z kurzu. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky značky Lumir v krásné tyrkysové barvě. Jejich velký ciferník zaujme na první pohled jemným vzorem i minimalistickým designem – zdobí ho jen bronzové ručičky a logo značky.

LUMIR Multifunction 111466C
1 698 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Lumir jsou tím pravým pro všechny pány se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich ciferník v černé barvě zaujme na první pohled třemi subciferníčky s funkcí dne v týdnu, stopek a 24 hodinového času. Nechybí ani nezbytné okénko s datumovkou.

LUMIR World Line 111520A
1 275 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Lumir jsou jako stvořené pro dámy, které hledají klasický slušivý doplněk. Jejich menší bílý ciferník zaujme na první pohled minimalistickým designem – zdobí ho kontrastní ručičky a drobné indexy s číslicemi.