Mack's Maximum Protection - 50 párů
499 Kč

#1 Nejprodávanější špunty do uší v USA #1 Značka doporučována doktory v USA Špunty do uší od značky Mack's standardních rozměrů s maximálním utlumením NRR 33 dB! Špunty Mack's Maximum Protection jsou vyrobené ze speciální Mack's® Comfy Cush™ měkké pěny pro perfektní výkon a bezkonkurenční pohodlí.


Mack's Maximum Protection - 7 párů
139 Kč

#1 Nejprodávanější špunty do uší v USA #1 Značka doporučována doktory v USA Špunty do uší od značky Mack's standardních rozměrů s maximálním utlumením NRR 33 dB!


Mack's měkké tvarovatelné ucpávky pro děti - 6 párů
169 Kč

Mack's měkké tvarovatelné silikonové ucpávky pro děti (Soft Moldable Silicone Putty Ear Plugs – Kids Size) jsou vhodné pro ultimátní pohodlí uší při plavání. A zároveň jsou vhodné i proti hluku. Tyto zátky se přizpůsobí unikátním konturám jakýchkoli uší.


Mack's Snore Mufflers™ - 6 párů
173 Kč

Se špunty Mack's Snore Mufflers™ vaše uši zažijí ultimátní pohodlí. Ucpávky jsou vyrobené z tvarovatelného silikonu, který se přizpůsobí unikátnímu tvaru každého ucha. Špunty Mack's je značka č. 1 doporučována lékaři v USA pro dobrý noční spánek, pokud spíte s chrápajícím partnerem / partnerkou.