Magnani Pánvička na volská oka (hamburgery, lívance)
499 Kč

Pánvička na volská oka, která váš pokrm nikdy nepřipeče. A nejen na vejce, ale také na lívance, hamburgery a podobně. Zaručen je dokonalý výsledek. Na oko i na chuť. Lze ji využít jak plynové tak na i na elektrické i indukční sporáky.

Magnani Silikonová víčka - set 12 ks
249 Kč

Silikonová víčka – SET 12 ks – Magnani Itálie Také nesnášíte okoralé jídlo, které se musí vyhodit dříve, než se stačí sníst? S touto sadou potravinových víček ze silikonového materiálu vám vydrží jídlo mnohem déle čerstvé, než s použitím alobalu nebo potravinové fólie.

Magnani Automatický dávkovač mýdla včetně 2 l dezinfekčního gelu
999 Kč

Sada pro perfektní hygienu rukou Dokonalá kombinace hygieny a pohodlí. Jednoduchá hygiena rukou. Mycí gel je velmi příjemný, jemný gel, který nestahuje pokožku a důkladně čistí bez vysušení rukou. Automatický dávkovač mýdla je skvělým doplňkem do bytu i do kanceláře.

Magnani Servírovací podnosy Santorini - 2 ks
699 Kč

Servírovací podnosy Santorini. Snídani do postele? Ano? Tak potom v perfektním stylu. Každá snídaně bude lépe chutnat naservírovaná na těchto pěkných podnosech z bambusu. V balení jsou 2 velikosti větší průměr 40 cm a menší průměr 30 cm. Překvapte svého partnera snídaní v jižním stylu.

Magnani Magnetická sada nožů 9ks
799 Kč

9dílná italská sada nožů s profesionálním vzhledem. Nože jsou vyráběny ručně z vysoce kvalitní nerezové oceli. Nože jsou dodávány v krásném pouzdře a s magnetickým proužkem, takže je lze snadno zavěsit na zeď.

Italská značka specializující se na bytové doplňky a potřeby do domácnosti

Italská značka specializující se na bytové doplňky a potřeby do domácnosti