Manduca bellybutton by manduca XT SoftBlossom Light

Manduca bellybutton by manduca XT SoftBlossom

4 050 Kč
3 890 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Představujeme vám designové ergonomické nosítko bellybutton by manduca XT SoftBlossom značky Manduca v krásném designovém provedení. Tento pomocník je vhodný pro nošení dětí od narození až do 5 let. Zamilujete si ho vy i vaše děťátko.

Od prodejce MALL
Manduca bellybutton by manducaTwist SoftBlossom

Manduca bellybutton by manducaTwist SoftBlossom

2 295 Kč
2 190 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme vám šátkové novorozenecké nosítko bellybutton by manduca Twist SoftBlossom značky Manduca v béžové barvě. Nosítko je velice praktické a pohodlné pro vás i vaše miminko. Tohoto pomocníka oceníte na doma i ven.

Od prodejce MALL
Manduca bellybutton by manduca Sling SoftBlossom Light

Manduca bellybutton by manduca Sling SoftBlossom

1 560 Kč
1 343 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Představujeme vám desingový elastický šátek na nošení bellybutton by manduca Sling SoftBlossom Light značky Manduca v krásném květovaném provedení. Šátek je velice praktický a díky 100 % biobavlně také pohodlný. Zamilujete se ho vy i vaše děťátko.

Od prodejce MALL
Manduca Le Petit Prince First B612

Manduca Le Petit Prince First B612

3 299 Kč

Představujeme vám ergonomické a velice pohodlné a praktické nosítko Le Petit Prince by manduca First B612 s motivem Malého prince. Nosítko je určeno na nošení vašeho miminka od narození. Je vhodné až do batolecího věku a pro děti od 3 kg až do 20 kg. Je vyrobeno z biobavlny. Toto skladné a velice měkké nosítko je ideální pro kráké i dlouhé výlety, domácí práce, nákupy a další aktivity.

Od prodejce MALL
-17%
Manduca Le Petit Prince XT Lune
1x

Manduca Le Petit Prince XT Lune

4 300 Kč
3 549 Kč
Akce

Představujeme vám ergonomické a velice pohodlné a praktické nosítko Le Petit Prince by manduca XT Lune s motivem oblíbeného Malého prince v mintové barvě. Nosítko je určeno na nošení vašeho miminka od narození až do 3 let. Je vyrobeno z biobavlny. Toto praktické a velice měkké nosítko je ideální pro kráké i dlouhé výlety, domácí práce, nákupy a další aktivity v jakémkoliv terénu.

Od prodejce MALL
Manduca Sling Skyblue
3x

Manduca Sling elastický šátek

1 560 Kč
1 490 Kč

Pohodlný a elastický šátek Manduca Sling je určen na nošení dětí od prvních měsíců po narození. Je vyroben ze speciálního žerzeje, který vykazuje elasticitu a dostatečnou oporu. Konce šátku se zúžují pro snadné vázání. Správně uvázaný zajistí vhodné postavení kyčlí dítěte.

Od prodejce MALL
Manduca šátek Sling Olive
3x

Manduca šátek Sling

1 560 Kč
1 490 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Elastický šátek Sling značky Manduca vytváří jedinečné pouto mezi rodiči a miminkem. Vyražte na první procházky nebo návštěvy bez nutného kočárku. Šátek je z vysoce kvalitního a pružného materiálu, který hravě unese dítě až do 9 kg.

Od prodejce MALL
-16%
Manduca Le Petit Prince Sling Cosmos

Manduca Le Petit Prince Sling Cosmos

1 790 Kč
1 490 Kč
Akce

Představujeme vám měkký a jemný elastický šátek Le Petit Prince by manduca Sling Cosmos na nošení dětí v krásné béžové barvě. Šátek je určen na nošení vašeho miminka od narození. Šátek je vyroben ze speciálního žerzeje, která je velice elasticiká a poskytuje dostatečnou oporu. Tento šátek je ideální pomocník pro kráké i dlouhé výlety, domácí práce, nákupy a další aktivity.

Od prodejce MALL
Manduca Sling black
34x

Manduca Sling

1 650 Kč
1 490 Kč

Další nabídka za 1 401 Kč

Manduca sling je elastický šátek na nošení pro děti od 3,5 do 15 kg (pro ideální pohodlí do 9 kg). Elastický a zároveň stabilní, poskytující ještě nepevným zádíčkům miminka dostatečnou oporu. Váha 0,6 kg, jednotná velikost, krásné barvy. 100% bio-bavlna, pratelné v pračce.

Od prodejce MALL
Manduca Wickelkinder XT šedá oranžová
27x

Manduca XT Cotton

4 050 Kč
3 490 Kč
Akce

Manduca XT Cotton je ergonomické nosítko pro nošení dětí od narození do dětského věku – 20kg bez dalších doplňků. Je velikostně přizpůsobitelné všem velikostem miminek a rodičů. Lze nosit ve třech pozicích – na břiše, na boku a na zádech.

Od prodejce MALL
Manduca dětské nosítko XT Denim Gold-toffee
3x

Manduca dětské nosítko XT

4 050 Kč
3 890 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické nosítko XT od německé značky Manduca je neocenitelným pomocníkem na každém výletě, kdy dítě ještě samo nezvládne ujít delší vzdálenost. Nosítko je ergonomicky tvarované a nastavitelnými popruhy jej můžete přizpůsobit dítěti od narození až do 5 let.

Od prodejce MALL
Manduca SLING LimitedEdition Leo
2x

Manduca SLING LimitedEdition

1 560 Kč
1 490 Kč

Šátek na nošení dětí SLING LimitedEdition značky Manduca je skvělou volbou na nošení vašeho miminka již od narození do 10 kg. Měkký a příjemný šátek je elastický s dostatečnou oporou zároveň. Buďte svému miminku stále na blízku a zároveň využijte volné ruce jinde. Lemování na horním a spodním lemu je barevně odlišené pro lepší orientaci při vázání.

Od prodejce MALL

Manduca - produkty pro ergonomické a pohodlné nošení dětí. Víme, jak je náročné být rodiči a snažíme se vám usnadnit tuto roli. Naše produkty vyvíjíme na základě vlastních zkušenosti a vašich poznatků. Můžete se tak spolehnout, že dostáváte do rukou to nejlepší co známe.