Maono  AU-200
890 Kč

Duální velmi flexibilní lavalier mikrofon MAONO AU 200 je vhodný pro natáčení reportáží, broadcastů, rozhovorů, live streamů, vlogů nebo telefonování a chaty. Mikrofony jsou plně kompatibilní s mobilními žařízeními, DSLR.

Maono  AU-C03
690 Kč

Maono AU-C03 je setava hlavového mikrofonu a přenosného reproduktoru, který zařídí aby všichni přítomní zřetelně slyšeli každé vaše slovo. Sestava je tedy vhodná pro lektory vyučující ve větších prostorách, promotéry.

Maono  AU-Z06
690 Kč

Univerzální držák pro smartphony se systémem iOS a Android disponuje možností využití jako selfie tyč nebo stativ s trojnožkou. Fotky a videa z vašich cest tak získají zcela nový rozměr, navíc díky dálkovému ovladači už.

Maono  MKIT-GAMER
1 690 Kč

MAONO MKIT GAMER je univerzální USB kondenzátorový mikrofon vhodný pro streaming, natáčení vlogů a podcastů, nahrávání akustických nástrojů nebo pro vášnivé hráče online her. Mikrofonní kapsule navíc eliminuje hluk úderů do.

Maono  MKIT-USB
1 590 Kč

Maono MKIT-USB je sestava pro všechny audiovizuální nadšence, kteří chtějí za přijatelnou cenu získat co nejkvalitnější nahrávku. Sestavu tvoří USB kondenzátorový mikrofon, stolní mikrofonní stojan, pop filtr, protivětrný kryt,.

Maono  MKIT-XLR
1 490 Kč

Maono MKIT-XLR je sestava pro všechny audiovizuální nadšence, kteří chtějí za přijatelnou cenu získat co nejkvalitnější nahrávku. Sestavu tvoří kondenzátorový mikrofon, stolní mikrofonní stojan, pop filtr, protivětrný kryt,.