Mascot-Europe LED žárovky (lineární) 64mm 2ks
519 Kč

LED žárovka s uhlíkovým vláknem: LED žárovky efektivně a trvale osvětlí každou místnost ve vašem domě teplým bílým světlem. Žárovka má patici E27 a výkon 5W, který poskytuje až 350lm intenzivního světla.

Mascot-Europe Sonický čistící kartáček na zuby
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky sonickému čistícímu kartáči se snadno dostanete i to těch nejméně dostupných koutů ve vaší kuchyni, či koupelně. Dejte sbohem drhnutí zaschlých skvrn nebo vodnímu kameni. Zbavte se jich během chvíle a bez práce.

Mascot-Europe LED žárovka se spirálovým uhlíkovým vláknem
1 069 Kč

Vintage žárovku od LED LOVERS lze zavěsit do kterékoli místnosti ve vašem domě a nabízí ideální teplé bílé osvětlení, které vytváří příjemnou a útulnou atmosféru.Intenzita světla je nastavitelná, světlo se rozptyluje do 360°.

Mascot-Europe Toaletní prkénko
609 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potřebuje vaše toaletní prkénko výměnu? Zvuk toaletního prkénka, který omylem spadne na toaletní mísu, to je zvuk, který nepochybně znáte. Velmi otravné (zvláště když všichni spí) a také špatné pro vaši toaletu! Funkce měkkého zavírání zajišťuje, že se části prkénka při uvolnění jen jemně dotknou.

Mascot-Europe SPACEFLIGHT Bederní taška s nástavcem na pásek
249 Kč

Tato praktická bederní taška má dvě velké přihrádky, které můžete zapnout na zip. V přední části je také prostor pro váš telefon a místo pro pero nebo malou baterku. S elastickým páskem vzadu můžete tašku připevnit k opasku tak, aby nemohla být ukradena.

Mascot-Europe Teleskopický mop na čištění oken
399 Kč

Přejete si umýt Vaše okna bez zbylých kapek nebo pruhů? Naše ohýbatelná stěrka je to pravé pro vás. Díky své roztažitelné tyči a možnostem nastavení více úhlů vám mop a stěrka na okna umožní bezpečně dosáhnout vysokých oken a povrchů bez použití nástrojů nebo žebříků.

Mascot-Europe Deka do auta (proti psím chlupům nebo nepořádku)
229 Kč

Díky voděodolné dece pro psy se již nemusíte bát o Vaše sedačky. Deka totiž zabraňuje znečištění vašeho vozu. Ať už váš pes jede v kufru nebo na zadních sedačkách, tato deka  se snadno připevňuje k opěrkám hlavy zadních i předních sedadel. Vodoodpudivá tkanina udržuje vaše auto čisté a suché.

Mascot-Europe Stylový cestovní kufr
1 589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náš příruční kufřík je k dispozici ve dvou krásných barvách: černé a žluté a celé černé.S tímto trendy kufrem se čtyřmi kolečky, která se s vámi otáčejí o 360 °, bude vaše cesta probíhat hladce. Díky tomu je ještě jednodušší projíždět nejstaršími ulicemi Evropy v Paříži, Praze nebo Madridu.

Mascot-Europe Tablety do myčky nádobí
989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tablety do myčky nádobí, zajišťující lesk a perfektní umytí vašeho nádobí. Všech 500 kusů je jednotlivě zabaleno, aby bylo chráněno před vlhkostí. Skladujte na suchém místě.

Mascot-Europe Závěsná lampa
669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každá sada je dodávána se 2 páry krásných lamp kompatibilních s žárovkami e27 a je doplněna 1,50 cm nastavitelnou výškou lana. Závěsná závěsná svítidla jsou k dispozici v měděné a černé barvě, díky čemuž se lampa hodí do každého interéru.