Matt 8696 KID LIGHT CAP corn
649 Kč

Dívčí čepice KID LIGHT CAP corn od značky Matt si oblíbí všechny malévětší holčičky. Roztomilý design jednorožcemodrém barevném provedení bude vaši dceři zaručeně slušet. Čepice je vyrobená z polyesteru.

Matt 5896K SCARF POL-MICRO KIDS bat & skull
599 Kč

Dětský nákrčník POL – MICRO KIDS bat & skull od značky Matt je určený pro chlapcedívky. Design lebek a netopýrůmodré barvě si oblíbí všechny děti. Spolehlivě ochrání krk v chladných měsících.

Matt chlapecké rukavice DOO LONG_AZ
849 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké rukavice disponují voděodolnou a prodyšnou membránou Tootex, která udrží ruce v suchu a teple. Šířku lze regulovat pomocí gumičky, která po utáhnutí zamezí vniku sněhu k prstům. Matt chlapecké rukavice DOO LONG_AZ modrá jsou vyplněný izolační KWM vrstvou.

Matt 3189JR RICARD JUNIOR GORE GLOVES black/green
1 399 Kč

Chlapecké rukavice RICARD JUNIOR GORE od značky Matt jsou skvělou volbou pro společné chvíle na lyžích. Zateplení rukavic zaručí, že vašemu synovi nebude při zimních radovánkách zima. Jsou vyrobené z polyesterového mikrovlákna a softshellu, pokryté membránou GORE – TEX.

Matt dívčí rukavice CATS
799 Kč

Dívčí rukavice disponují voděodolnou a prodyšnou membránou Tootex, která udrží ruce v suchu a teple. Šířku lze regulovat pomocí gumičky, která po utáhnutí zamezí vniku sněhu k prstům. Matt dívčí rukavice CATS růžová jsou vyplněny izolační KWM vrstvou.

Matt dívčí rukavice 3216 Love Cats
849 Kč

Dívčí rukavice disponují voděodolnou a prodyšnou membránou Tootex, která udrží ruce v suchu a teple. Šířku lze regulovat pomocí gumičky, která po utáhnutí zamezí vniku sněhu k prstům. Matt dívčí rukavice 3216 Love Cats růžová jsou vyplněny izolační KWM vrstvou.

Matt 5831 KID LIGHT HEADBAND rainbow kids
299 Kč

Dívčí čelenka KID LIGHT rainbow kids od značky Matt bude slušet každé malévelké slečně. Duhové provedení s roztomilým potiskem dětí si jistě vaše dcera oblíbí. V chladném počasí příjemně ochrání ouška.

Matt 3237 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX MITTENS pink
799 Kč

Dívčí palčáky BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt jsou vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, která udrží prsty dětí v teple. Skvělá volba pro společné chvíle na sněhu.

Matt 5830 KID THERMO HEADBAND indi
329 Kč

Dívčí čelenka KID THERMO indi od značky Matt pro všechny malé i velké indiánky. Pestrobarevné provedení s indiánským potiskem si jistě vaše dcera oblíbí. V chladném počasí ochrání citlivá ouška.

Matt 3236 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES blue
849 Kč

Chlapecké rukavice BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt jsou skvělou volbou pro společné chvíle na sněhu. Rukavice jsou vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, která udrží prsty vašich dětí v teple.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER pink
849 Kč

Dívčí zateplené rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt díky voděodolnému zipu hravě obléknou i menší děti. Rukavice jsou delší a na konci disponují gumičkou, která po utažení zajistí, že se sníh nedostane dovnitř. Jsou skvělou volbou pro zimní radovánky na lyžích.

Matt 5831 KID LIGHT HEADBAND monster gum blau
299 Kč

Dívčí čelenka KID LIGHT monster gum blau od značky Matt pro všechny malé i velké slečny. Pestrobarevné provedení s potiskem příšerek si jistě vaše dcera oblíbí. V chladném počasí příjemně ochrání ouška.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER blue
849 Kč

Chlapecké rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt jsou skvělou volbou pro dovádění na lyžích. Zateplené rukavice s voděodolným zipem hravě obléknou i menší děti. Rukavice jsou delší a na konci disponují gumičkou, která po utažení zajistí, že se sníh nedostane pod ně.

Matt 5830 KID THERMO HEADBAND rainbow kids
329 Kč

Dívčí čelenka KID THERMO rainbow kids od značky Matt bude slušet každé malévelké slečně. Duhové provedení s roztomilým potiskem dětí si jistě vaše dcera oblíbí. V chladném počasí ochrání ouška.

Matt 5896K SCARF POL-MICRO KIDS cocos
599 Kč

Dětský nákrčník POL – MICRO KIDS od značky Matt je určený pro chlapcedívky. Design roztomilých krokodýlůzelené barvě si oblíbí všechny děti. Spolehlivě ochrání krk v chladnějších měsících.

Matt 8696 KID LIGHT CAP bizarre
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská čepice KID LIGHT CAP bizarre od značky Matt si oblíbí všechny malé i větší děti. Černo-bílý design příšerek je vhodný nejen pro chlapce, ale i dívky. Čepice je vyrobená z polyesteru.

Matt 8696 KID LIGHT CAP monster gum blau
649 Kč

Dětská čepice KID LIGHT CAP monster gum blau od značky Matt si oblíbí všechny malévětší děti. Pestrobarevný design s příšerkami je vhodný nejen pro chlapce, ale i dívky. Čepice je vyrobená z polyesteru.

Matt chlapecké rukavice DOO ZIPPER
799 Kč

Chlapecké rukavice disponují vodoodpudivou úpravou a měkkou izolační KWMG vrstvou, která udrží ruce v suchu a teple. Šířku lze regulovat pomocí gumičky, která po utáhnutí zamezí vniku sněhu k prstům. Matt chlapecké rukavice DOO ZIPPER blue jsou opatřeny voděodolným zipem pro usnadnění oblékání.

Matt 3199JR PATRICIA JUNIOR GORE-TEX GLOVES fucsia
1 399 Kč

Dívčí rukavice PATRICIA JUNIOR GORE – TEX od značky Matt jsou skvělou volbou pro společné chvíle na lyžích. Zateplení rukavic zaručí, že vaší dceři nebude při sněhových radovánkách zima. Jsou vyrobené z polyesterového mikrovlákna a softshellu, pokryté membránou GORE – TEX.

Matt 3200 Patricia Gore Mittens
1 699 Kč 715 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské lyžařské palčáky Matt 3200 Patricia Gore Mittens s nepromokavou a prodyšnou membránou GORE-TEX. Rukavice jsou zateplené a v moderním střihu.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER black
849 Kč

Dětské rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt jsou skvělou volbou pro dovádění na lyžích. Zateplené rukavice s voděodolným zipem hravě obléknou i menší děti. Rukavice jsou delší a na konci disponují gumičkou, která po utažení zajistí, že se sníh nedostane pod ně.

Matt 3211 DOO KID GLOVES WP ZIPPER red
849 Kč

Dívčí zateplené rukavice DOO KIDS GLOVES WP ZIPPER od značky Matt díky voděodolnému zipu hravě obléknou i menší děti. Rukavice jsou delší a na konci disponují gumičkou, která po utažení zajistí, že se sníh nedostane dovnitř.

Matt 3236 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES pink
849 Kč

Dívčí rukavice BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt jsou skvělou volbou pro společné chvíle na sněhu. Rukavice jsou vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, která udrží prsty vašich dětí v teple.

Matt 3237 BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX MITTENS blue
799 Kč

Chlapecké palčáky BUBBLE MONSTERS KIDS TOOTEX GLOVES od značky Matt jsou vyrobené z polyesteru pokryté membránou Tootex, která udrží prsty vašich dětí v teple. Skvělá volba pro společné chvíle na sněhu.

Matt chlapecké rukavice CUTE
849 Kč 799 Kč

Chlapecké rukavice disponují voděodolnou a prodyšnou membránou Tootex, která udrží ruce v suchu a teple. Šířku lze regulovat pomocí gumičky, která po utáhnutí zamezí vniku sněhu k prstům. Matt chlapecké rukavice CUTE modrá modrá jsou vyplněny izolační KWMG vrstvou.

Matt chlapecké rukavice CUTE
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké rukavice disponují voděodolnou a prodyšnou membránou Tootex, která udrží ruce v suchu a teple. Šířku lze regulovat pomocí gumičky, která po utáhnutí zamezí vniku sněhu k prstům. Matt chlapecké rukavice CUTE modrá jsou vyplněny izolační KWMG vrstvou.