-40%
Maximo chlapecká kšiltovka s dinosaury 47 bílá

Maximo chlapecká kšiltovka s dinosaury

409 Kč
245 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Stylová chlapecká kšiltovka s potiskem dinosaurů a žlutým kšiltem od značky Maximo. Kšiltovka má oblý kšilt.

Od prodejce MALL
-40%
Maximo dětský multifunkční nákrčník 1 zelená

Maximo dětský multifunkční nákrčník

339 Kč
203 Kč
Akce

Multifunkční dětský nákrčník v jednobarevném provedení od značky Maximo. Nákrčník je lehce elastický.

Od prodejce MALL
Maximo dětské rukavice prstové 4 modrá
4x

Maximo dětské rukavice prstové

269 Kč
260 Kč
Novinka

Dětské zimní rukavice pletené z bavlny od tradiční německé značky Maximo. Mají klasický vzhled, který nikdy nevyjde z módy. Rukavice jsou vyrobeny z příjemného materiálu a splňují kritéria Öko-Tex Standard 100 určená pro produkty, které přicházejí do kontaktu s pokožkou.

Od prodejce MALL
Maximo dětské prstové rukavice 1 tmavě modrá

Maximo dětské prstové rukavice

207 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské prstové rukavice od značky Maximo se díky tmavě modrému provedení hodí jak pro děvčátka, tak pro chlapce. Tyto kvalitně zpracované rukavice udrží ruce vaší ratolesti v teple i během nejchladnějšího počasí. Použitý materiál slibuje maximálně komfortní nošení.

Od prodejce MALL
-40%
Maximo dívčí multifunkční nákrčník 1 růžová

Maximo dívčí multifunkční nákrčník

339 Kč
203 Kč
Akce

Multifunkční dívčí nákrčník v jednobarevném provedení od značky Maximo. Nákrčník je lehce elastický.

Od prodejce MALL

Oblíbené módní doplňky pro děti a dospívající. Ať už si hrajete, učíte se nebo se prostě bavíte, děti by se měly cítit v pohodlí. Komfort je to, co produkty Maximo znamenají. Kromě vysoce kvalitních materiálů, vynikající povrchové úpravy a inovativního designu jsou naše vždy vynikají. Naše výrobky se nepoškrábají, neklouzají a poskytují ideální ochranu proti chladu, větru nebo slunci. Věříme, že naším nejdůležitějším úkolem je učinit rodiny šťastnými den co den s atraktivními, jedinečnými produkty. Nabízíme zákazníkům nekompromisně dobrou kvalitu za přiměřenou cenu z našeho vlastního výrobního závodu v Německu nebo od našich vysoce kvalitních partnerů. Maximo se může ohlédnout za bouřlivou historií trvající více než 100 let. Dnes je jednou z posledních textilních firem vyrábějících módní doplňky pro kojence, děti a dospívající v Německu. Recept na úspěch zůstává nezměněn: spravedlivé chování vůči všem zúčastněným, výroba v Německu zajišťující nejlepší možnou kvalitu, spravedlivé ceny, kvalifikovaní, odpovědní odborníci a přidaná hodnota především v Německu a Evropě.