MaxSport Maxsport Organic Protein Pasta 200 g adzuki
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MaxSport Bílkovinné těstoviny s adzuki 200 g Bio Bio špagety obohacené o bíkoviny jsou skvělým pokrmem pro sportvoce i bezlepkáře. Špagety s adzuki neobsahují ani lepek, ani laktózu a připravíte je velmi snadno. Obsahuje 44 % bílkovin a 20 % vlákniny. Příprava: Vařte ve vodě na 6 až 8 minut.

MaxSport Maxsport Organic Protein Pasta 200 g zelená sója
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Maxsport organic protein pasta 200 g zelená sója BIO těstoviny obohacené o bílkoviny mají nízký glykemický index, neobsahují lepek a laktózu. Jsou vyrobeny jednoduchou čistou recepturou – pouze z černých fazolí nebo zelené sóji a vody.

MaxSport Maxsport Organic Protein Pasta 200 g quinoa
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MaxSport Bílkovinné těstoviny s quinoou 200 g Bio Bio fettuccine obohacené o bílkoviny jsou dobrou pochoutkou jak pro sportovce, tak i pro celiaky. Fettuccine s quinoou neobsahují žádný lepek ani laktózu a jejich příprava je velmi snadná. Obsahuje 38 % bílkovin a 19 % vlákniny.

MaxSport Maxsport Royal Protein Bar 60 g proteinová tyčinka mango + jogurt
49 Kč

Royal Protein Bar je vytvořený zdokonalováním dokonalého. Tento bezlepkový snack s vysokým obsahem proteinů a probiotické vlákniny Vás udrží štíhlými a vitálními. Je navržený tak, aby spojil dokonalou chuť s vysokými nutričními nároky a pomohl k dosažení vašich sportovních cílů.

MaxSport Maxsport Vibe Protein tyčinka čokoláda a karamel 55g
59 Kč

Nalaď se na správnou vlnu se zcela novým produktem MAXSPORT VIBE PROTEIN - Dokonalý zážitek s dokonalými nutričními hodnotami ve třech lahodných příchutích. Nízký obsah cukru, vláknina a vícevrstvá struktura je korunována neuvěřitelným 36% obsahem bílkovin.