MediEvolution Age Evolution 60 tobolek
889 Kč

Age Evolution představuje jedinečný komplex aktivních látek na přírodní bázi zaměřující se na metabolismus homocysteinu a proces dělení buněk. Cílem produktu je dodávat buňkám energii, a tím podpořit i celkovou hladinu lidské energie.

MediEvolution Alco Evolution 20 kapslí
498 Kč

Alco Evolution je moderní přípravek na přírodní bázi, který přispívá k účinné regeneraci jater postižených intoxikací při přirozeném odbourávání etanolu. Přípravek obsahuje přátelské bakterie určené pro obnovu normálního stavu střevní mikroflóry.

MediEvolution Alco Evolution 4 tobolky
120 Kč

Alco Evolution je moderní přípravek na přírodní bázi, který přispívá k účinné regeneraci jater postižených intoxikací při přirozeném odbourávání etanolu. Přípravek obsahuje přátelské bakterie určené pro obnovu normálního stavu střevní mikroflóry.

MediEvolution Enzym Evolution 60 tobolek
779 Kč

Enzym Evolution je jedinečný enzymatický produkt na přírodní bázi využívající dvojice proteolyticky účinných enzymů, které přispívají k regeneraci organismu. Díky rutinu je zvýšena prostupnost enzymů přes stěnu tenkého střeva, a tím je využita maximální účinnost přípravku.

MediEvolution Relax Evolution 60 tablet
549 Kč

Relax Evolution je přípravek na přírodní bázi s jedinečným komplexem aktivních látek, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy a metabolismu.

MediEvolution se zaměřuje na výrobu a distribuci vysoce účinných potravinových doplňků, které napomáhají k udržení zdraví a celkové vitality.

MediEvolution se zaměřuje na výrobu a distribuci vysoce účinných potravinových doplňků, které napomáhají k udržení zdraví a celkové vitality.