Messino Papadeas Balzamikový krém s fíky 250 ml
100 Kč

Řecký balzamikový krém s fíky

Messino

  Messino balzamikový krém s fíky je jednou z největších lahůdek, která se právem přiřazuje řecké kuchyni. Krémové balzamiko se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury.

Messino Papadeas Balzamikový krém 250 ml
100 Kč

Řecký balzamikový krém

Messino

  Messino balzamikový krém je jednou z největších lahůdek, která se právem přiřazuje řecké kuchyni. Krémové balsamiko se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury.

Messino Papadeas Balzamikový krém uzený 250 ml
100 Kč

Řecký balzamikový krém uzený

Messino

  Messino balzamikový krém je jednou z největších lahůdek, která se právem přiřazuje řecké kuchyni. Balzamikový krém se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury.

Messino Papadeas Balzamikový krém s citronem 250 ml
100 Kč

Řecký balzamikový krém s citroném

Messino

  Messino balzamikový krém s citroném je jednou z největších lahůdek, která se právem přiřazuje řecké kuchyni. Krémové balsamiko se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury.

Messino Papadeas Balzamikový krém s lanýžem 250 ml
111 Kč

Řecký balzamikový krém s lanýžem

Messino

  Messino balzamikový krém s lanýži je jednou z největších lahůdek, která se právem přiřazuje řecké kuchyni. Krémové balzamiko se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury.

Messino Balzámový ocet 250 ml
90 Kč

Řecký balzámový ocet

Messino

  Řecký balzámový ocet s vyváženou kořeněnou chutí značky Messino. Ocet je vyroben z moštu vybraných odrůd hroznů z Peloponésu. Balzámový ocet je vhodný například při přípravě pikantních pokrmů z drůbežího masa, zelených salátů nebo zálivek.

Messino Balzámový ocet bílý 250 ml
90 Kč

Řecký balzámový ocet bílý

Messino

  Pravý řecký ocet je přírodní výrobek a jen několik kapek stačí k doplnění zvláštní chutě vašich pokrmů. Je vynikající k použití na steaky, sýry, rajčata a saláty mnoha druhů. Doporučujeme v kombinaci s olivovým olejem a bazalkou jako zálivku.

Messino Balzámový ocet s medem 250 ml
90 Kč

Řecký balzámový ocet s medem

Messino

  Řecký balzámový ocet s medem značky Messino. Zraje po dobu šestí měsíců v malých sudech a výsledkem je senzačně chutné sladké balsamiko. Je to přírodní výrobek a jen několik kapek stačí k doplnění zvláštní chutě vašich pokrmů.

Messino Papadeas Balzamikový krém s bazalkou 250 ml
100 Kč

Řecký balzamikový krém s bazalkou

Messino

  Balzamikový krém se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury. Úžasná chuť a vůně v kombinaci s kvalitním balzamikem udělá z vašeho oblíbeného jídla opravdovou dobrotu.

Messino Papadeas Balzamikový krém s granátovým jablkem 250 ml
100 Kč

Řecký balzamikový krém s granátovým jablkem

Messino

  Messino balzamikový krém s bazalkou je jednou z největších lahůdek, která se právem přiřazuje řecké kuchyni. Balzamikový krém se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury.

Messino Papadeas Balzamikový krém s jahodami 250 ml
100 Kč

Řecký balzamikový krém s jahodami

Messino

  Messino balzamikový krém s jahodami je jednou z největších lahůdek, která se právem přiřazuje řecké kuchyni. Krémové balsamiko se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury.

Messino Papadeas Balzamikový krém s medem 250 ml
110 Kč

Řecký balzamikový krém s medem

Messino

  Messino balzamikový krém je jednou z největších lahůdek, která se právem přiřazuje řecké kuchyni. Krémové balzamiko se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury.

Messino Papadeas Balzamikový krém s pomerančem 250 ml
100 Kč

Řecký balzamikový krém s pomerančem

Messino

  Messino balzamikový krém s pomerančem je jednou z největších lahůdek, která se právem přiřazuje řecké kuchyni. Krémový balzamikový ocet se získává varem na mírném ohni, přidáním másla, cukru a škrobu tak, aby vznikla konzistence silné glazury.

Messino Papadeas Ocet vinný bílý s česnekem 250 ml
97 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Řecký vinný ocet bílý s česnekem

Messino

  Řecký vinný ocet bílý s česnekem značky Messino je jemný ocet se stopou lehkého bílého vína. Messino česnekový vinný ocet je používán mimo jiné na přípravu ryb, bílých omáček a zálivek salátů. Jedná se o kvalitní přírodní výrobek.

Messino Papadeas Ocet vinný bílý s oreganem 250 ml
97 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Řecký vinný ocet bílý s oreganem

Messino

  Řecký vinný ocet bílý s oreganem značky Messino je citlivě vyrobený s každou fázi výroby, kvašením vína se přeměňuje na kyselinu octovou. Messino oreganový vinný ocet je používán pro dosažení jedinečné chutí. Jedná se o kvalitní přírodní výrobek.

Messino Papadeas Ocet vinný bílý s rozmarýnem 250 ml
97 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Řecký vinný ocet bílý s rozmarýnem

Messino

  Řecký vinný ocet bílý s rozmarýnem značky Messino je citlivě vyrobený s každou fázi výroby, kvašením vína se přeměňuje na kyselinu octovou. Je to přírodní výrobek a jen několik kapek stačí k doplnění zvláštní chutě vašich pokrmů.

Messino Papadeas se specializuje na výrobu vinného octa. Ocet vyrábíme s láskou a péčí o naše zákazníky již více než 40 let!

Messino Papadeas se specializuje na výrobu vinného octa. Ocet vyrábíme s láskou a péčí o naše zákazníky již více než 40 let!