MHM Náušnice Cosmic Crystal Ag

MHM Náušnice Cosmic Crystal Ag

508 Kč

Visací náušnice zdobené originálními krystaly Swarovski. Krystaly jsou čiré, bezbarvé o velikosti 20 mm. Dodáváno na stříbrných komponentech Ag 925. Expedujeme v dárkové krabičce.

MHM Náhrdelník Srdce V Crystal Ag

MHM Náhrdelník Srdce V Crystal Ag

1 145 Kč

Stříbrný náhrdelník dekorovaný masívním 40 mm velkým krystalem Swarovski. Přívěsek je dodáván na 45 cm dlouhém stříbrném řetízku, včetně očka. Odesíláme v dárkové kazetě.

MHM Náušnice Srdce V Heliotrope Ag

MHM Náušnice Srdce V Heliotrope Ag

464 Kč

Visací náušnice na stříbrných komponentech Ag 925, které jsou osazeny dvěma originálními krystaly společnosti Swarovski. Krystaly jsou 18 mm velké. Dodáváme ve značkové dárkové krabičce.

MHM Prsten Rivoli Peridot

MHM Prsten Rivoli Peridot

179 Kč

Postříbřený prsten dekorovaný kulatým krystalem Swarovski o průměru 12 mm. Krystal má zelenou barvu. Prsten dodáváme ve značkové dárkové krabičce.

MHM Souprava Srdce M Heliotrope Ag

MHM Souprava Srdce M Heliotrope Ag

607 Kč

Stříbrná souprava osazená pokovenými krystaly s motivem srdíčka. Krystaly jsou velké 18 mm. Přívěsek je dodáván na stříbrné šlupně a stříbrném řetízku, náušnice na stříbrných klapkách. Dodáváme v dárkové kazetě.

Marcela a Mirek Herálecký jsou zakladatelé značky MHM a jsou kvalitní českou bižuterií osázanou krystaly Swarovsky. Jejich cena je příznivá a vzhled zaujme téměř každého. Šperky s těmito krystaly jsou oblíbené a v nabídce značky MHM je široká škála produktů. V nabídce najdeme naušnice, náhrdelníky náramky, případně celé sady.