Mickey Mouse Taška

Mickey Mouse Taška

99 Kč

Taška přes rameno. Zapínání je na zip, také je zde nastavitelný popruh. Skvělý doplněk pro milovníky myšáka Mickeyho. Rozměr : 20,5×15,5×7 cm. Materiál: 100% polyester.

Mickey Mouse Dětské povlečení Mickey Mouse Taneční Párty

Mickey Mouse Dětské povlečení Mickey Mouse Taneční Párty

655 Kč
Doprava zdarma

Bavlněné povlečení s Mickey Mousem Dětské povlečení Mickey Mouse Taneční Párty, je vyrobeno ze 100% hladké bavlny renforce a jeho rozměry jsou 140×200/ 70×90 cmKrásné povlečení v sytých, veselých barvách je oboustrannéNa lícní straně povlaku přikrývky je usměvavý Mickey Mouse, který je v zajetí ry…

Mickey Mouse Dětské povlečení Mickey Mouse Dream

Mickey Mouse Dětské povlečení Mickey Mouse Dream

710 Kč
Doprava zdarma

Modré povlečení s Mickey Mousem Dětské povlečení Mickey Mouse Dream, je vyrobeno ze 100% bavlny a jeho rozměry jsou 140×200/ 70×90 cmKrásné povlečení v sytých, veselých barvách je oboustrannéNa lícní straně povlaku přikrývky je usměvavý Mickey Mouse, který zve všechny děti do svého týmuPtáte se pr…

Kdo je Mickey od Disneyho?

No přece nejslavnější myší kluk! Poprvé se ve svých ikonických červených trenýrkách, žlutých botičkách a bílých rukavicích objevil v listopadu roku 1928. Velmi brzy se stal oblíbený po celém světě, tomu není divu, je velmi kamarádský a moc zábavný. Miluje vtipy, rozverné hry, ale i romantické procházky se svou milou krásnou Minnie. Občas je i trošku nezbeda, který umí vymyslet pěknou lotrovinu, ale Minnie mu vždy domluví a připomene, že se musí chovat slušně.

Mickeyho s přáteli najdeme nejen v televizních pohádkách a knížkách, ale i na oblečení, v hračkářstvích ve formě nejrůznějších postaviček, které můžeme přidat do své Disney Mickey sbírky a na spoustě dalších věcí. Mickey se objevuje i na místech, kde byste ho třeba nečekali, mějte oči otevřené! Myšák Mickey je vždy připraven k akci a hře se svými kamarády!