MT 808 8-sekundový teploměr flexi
19x

Microlife MT 808 8-sekundový teploměr flexi

217 Kč

MT 808 8-sekundový teploměr flexi od značky Microlife je skvělý pomocník na měření teploty a uživateli snadno pomůže najít spravnou pozici teplotního snímače v uchu pro co nejpřesnější měření. Teploměr je ideální na měření teploty druhé osoby.

Od prodejce MALL
Microlife NC 150 čelový bezkontaktní teploměr
9x

Microlife NC 150 čelový bezkontaktní teploměr

1 299 Kč

IR NC 150 čelový bezkontaktní teploměr od značky Microlife je vysoce kvalitní výrobek využívající moderní technologie a byl klinicky testovaný podle mezinárodních norem. Teploměr je ideální na měření teploty druhé osoby.

Od prodejce MALL
-44%
NC 400 bezkontaktní teploměr Delfín
3x

Microlife NC 400 bezkontaktní teploměr Delfín

1 249 Kč
699 Kč
Akce

Bezkontaktní teploměr NC 400 značky Microlife je skvělým pomocníkem každé domacnosti především s dětmi. Rychlé a spolehlivé měření tělesné teploty vám usnadní měření vašeho dítěte bez nutnosti probouzení ze spánku. Unikátní dětský design delfína si oblíbí i vaše děti.

Od prodejce MALL
Arianna Dětská odsávačka hlenů na vysavač
80x

Microlife Arianna Dětská odsávačka hlenů na vysavač

349 Kč

Arianna Dětská odsávačka hlenů na vysavač je maminkami ověřená a velice oblíbená odsávačka, připojitelná k domácímu vysavači. Velmi snadné a účinné použití.

Od prodejce MALL
-22%
Elektrické vyhřívané bačkory FH600
30x

Microlife Elektrické vyhřívané bačkory FH600

799 Kč
623 Kč

Další nabídky od 542 Kč

Akce

Vyhřívané bačkory Microlife FH 600 Vám zajistí velmi příjemnou relaxaci. Měkké a podajné bačkory se přizpůsobí každé noze. Jejich součástí je vypratelný povlak . Bačkory mají tři stupně nastavení teploty.

Od prodejce MALL
NC100
125x

Microlife NC100

1 090 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Bezkontaktní infra teploměr NC100 umožňuje rychlé měření tělesné teploty. Přístroj při každém zapnutí provádí samočinný test, který zaručí vždy přesné měření. Je určen pro osoby všech věkových skupin. Teploměr lze použít i u spícího dítěte, které není třeba budit.

Od prodejce MALL
NEB 200 Active kompresorový inhalátor

Microlife NEB 200 Active kompresorový inhalátor

1 058 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Účinná léčba horních a dolních cest dýchacích. Vysokorychlostní rozprašovač zajistí krátké trvání inhalace a rychlou léčbu. Přístroj se jednoduše ovládá jedním tlačítkem a umožňuje použití všech běžných inhalačních roztoků.

Partner: Vivantis
Microlife Osobní váha WS50
16x

Microlife Osobní váha WS50

399 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osobní digitální váha Microlife WS 50 je velice elegantní, má přesné zobrazení po 100g, takže zaznamenáte i malý úbytek tělesné váhy. Váha má velký čitelný displej a indikaci vybití baterií. S touto váhou již nebude problémem kontrola při hubnutí.

Od prodejce MALL
Microlife MT 16C2 60-sekundový bazální teploměr
16x

Microlife MT 16C2 60-sekundový bazální teploměr

198 Kč

MT 16C2 60-sekundový bazální teploměr od značky Microlife je skvělý pomocník na měření tělesné teploty axiálně, orálně, rektálně a vaginálně. Teploměr je velmi přesný a má paměť posledního měření.

Od prodejce MALL
Microlife je mezinárodní síť výrobních a distribučních cest na celém světě se sídlem ve Švýcarsku. Od roku 1994 si můžete zakoupit tyto výrobky i v České republice. Výhradním dovozcem pro Českou republiku se stala firma BONECO CR. Nabízí širokou řadu digitálních měřičů krevního tlaku, digitálních lékařských teploměrů, osobních vah, elektricky vyhřívaných deček a dalších prostředků zdravotnické techniky. **Historie společnosti** Již od roku 1981 Microlife vyvíjí a vyrábí digitální teploměry. Od začátku věnoval maximální možnou péči kvalitě a právě proto se stal jednou z předních firem v tomto oboru. S rozšiřováním výroby se rozšiřoval i sortiment. V současnosti Microlife vyrábí také širokou škálu digitálních měřičů krevního tlaku. Tímto se přesouvá měření základních diagnostických hodnot (teplota těla, tlak krve, puls) z ambulancí a laboratoří do příjemného domácího prostředí, kde se dosahuje optimálnějších výsledků měření bez ztráty přesnosti. **Vize společnosti** Na začátku firmy byla vize. Vize změnit povědomí lidí o zdraví a zdravém životním stylu. V celé historii společnosti šel vývoj ruku v ruce s výrobou. Vyspělá technologická úroveň přístrojů s vlastním vývojem dovedla švýcarskou značku Microlife mezi firmy s vedoucím postavením na světovém trhu v oboru měření krevního tlaku a tělesné teploty, péče o zdraví a zdravý životní styl. Portfolio produktů pokrývá jak spotřební sféru, tak profesionální segment.