MIJ Miska na saké Sake Cup 80 ml zelená
104 Kč

POPIS Miska na saké z kolekce Sake Cup od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Mělký talíř White Star 13 cm
182 Kč

POPIS Mělký talíř z kolekce White Star od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Set misek Asanoha Design s hůlkami 500 ml 2 ks
780 Kč

POPIS Set misek Asanoha Design od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky.

MIJ Hrnek bez ucha bílý 300 ml
286 Kč

POPIS Hrnek bez ucha  od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky.

MIJ Mělký talíř Cobalt Blue 27 cm
780 Kč

POPIS Mělký talíř z kolekce Cobalt Blue od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Mělký talíř Fade 24 cm pískový
494 Kč

POPIS Mělký talíř z kolekce Fade od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Džbán MIKASA modrá 1,7 l
598 Kč

Vysoký lesklý džbán v modré má výšku 26 cm a objem 1750 ml. Je vyroben z odolného porcelánu a je vhodný do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

MIJ Ramen mísa Aurora 25 cm 1,3 l
572 Kč

POPIS Ramen mísa z kolekce Aurora od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky.

MIJ Podšálek COLOURBLOCK oranžový
156 Kč

Stylový růžový podšálek z kolekce ColourBlock skvěle doplní váš hrnek ze stejné kolekce.

Barva: oranžová Rozměr: průměr 15 cm Materiál: keramika Kolekce: ColourBlock Údržba: nádobí značky Made in Japan může do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby

MIJ Black Pearl mělký talíř 29 cm
780 Kč

POPIS Velký mělký talíř z kolekce Black Pearl od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Velký mělký talíř Matt 29 cm
780 Kč

POPIS Velký mělký talíř z kolekce Matt od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Mělká mísa Blue Daisy 21 cm 600 ml
286 Kč

POPIS Mělká mísa z kolekce Blue Daisy od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Miska na saké Black Scroll 40 ml
130 Kč

POPIS Miska na saké z kolekce Black Scroll od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ talíř mělký 20 cm zelený
338 Kč

POPIS Mělký talří z kolekce DK Green od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Mělký talíř Copper Swirl 20 cm
338 Kč

POPIS Mělký talíř z kolekce Copper Swirl od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Miska na čaj Tea Cup 180 ml béžová
260 Kč

POPIS Miska na čaj z kolekce Tea Cup od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Black Pearl vysoká miska černá 13 cm
234 Kč

POPIS Vysoká miska z kolekce Black Pearl od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Miska na saké 80 ml
130 Kč

POPIS Miska na saké z kolekce Black Scroll od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Malý mělký talíř Blue Daisy 12 cm
130 Kč

POPIS Malý mělký talíř z kolekce Blue Daisy od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Malá miska Blue Daisy 11 cm 200 ml
130 Kč

POPIS Malá miska z kolekce Blue Daisy od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Set misek Pink Sakura s hůlkami 500 ml 2 ks
780 Kč

POPIS Set misek Pink Sakura od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky.

MIJ Široký hrnek COLOURBLOCK 200 ml modrý
208 Kč

Nostalgické ztvárnění oranžového hrnku ze 70. let.

Barva: modrá Rozměr: 200 ml Materiál: keramika Kolekce: ColourBlock Údržba: nádobí značky Made in Japan může do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby

MIJ Sushi set Blue Dragonfly 6 ks
1 300 Kč

POPIS Sushi set od výrobce MIJ obsahuje 2 talíře na sushi, 2 misky na sójovou omáčku a 2 páry dřevěných jídelních hůlek. Talíře a misky jsou vyrobeny ručně z odolné keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy.

MIJ Hrnek bez ucha metalický 150 ml
182 Kč

Malý hrnek bez ucha v metalickém provedení od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Nálevka Modern bílá 8 cm
208 Kč

Do této nálevky můžete nalít například sojovou omáčku nebo ocet a položit na stůl, aby si hosté mohli sami dochutit jídlo, které jste pro ně připravili. Pokud máte již další nádobí z kolekce Modern, tato nálevka je skvělým doplňkem.

MIJ Sada na saké s motivem vážky Dragonfly modrá 5 ks
1 300 Kč 260,00 Kč/ks

Sada na saké od výrobce Made in Japan je vyrobena ručně z kvalitní přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky ani kovy. Každý kus je originál. Keramika je dovezena přímo z Japonska. Sada na saké je dodávána v černé dárkové krabičce, a je tak vhodná i jako dárek.

MIJ Udon miska Matt 20 cm 900 ml
338 Kč

POPIS Udon miska z kolekce Matt od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Čajový servis Dragonfly 5 ks
2 600 Kč

POPIS Čajový servis od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky.

MIJ Čajový servis Gunmetal 5 ks
2 600 Kč

POPIS Čajový servis z kolekce Gunmetal od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Hrnek s motivem Kaiten sushi Mug Sushi
169 Kč

Udělejte radost milovníkům sushi tímto netradičním dárkem. Originální kousek z kolekce Mug Sushi.

Barva: motiv kaiten sushi Velikost: výška 10cm Materiál: keramika Kolekce: Mug Sushi Údržba: nádobí značky Made in Japan může do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby

MIJ Lakované jídelní hůlky Chopsticks zelené
130 Kč

POPIS Zelené jídelní hůlky ocení každý milovník asijské kuchyně. Mají minimalistický design – jsou hladké, bez dekorací či rýh. Jsou vyrobené z kvalitního a odolného dřeva. Barva, kterou jsou jídelní hůlky nalakované, je zdraví nezávadná. Pocházejí z unikátní kolekce Chopsticks.

MIJ Malá miska White Dot 11 cm 150 ml
130 Kč

Malá miska z kolekce White Dot od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky.

MIJ Miska Earthy Green 14 cm 300 ml
156 Kč

Zelená miska z kolekce Earthy Green od výrobce Made in Japan je vyrobena ručně z kvalitní přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky. Každý kus je originál. Keramika je dovezena přímo z Japonska. Je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

MIJ Miska na čaj Milky Celadon 150 ml mentolová
130 Kč

POPIS Miska na čaj Milky Celadon od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Oválný talíř AQUA SPLASH 20 x 14 cm
364 Kč

Oválný talíř z kolekce Aqua Splash o rozměru 20×14 cm.

Barva: mix bílé, světle modré a šedé Rozměr: 20×14cm Materiál: keramika Kolekce: Aqua Splash Údržba: nádobí značky Made in Japan může do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby

MIJ Oválný talíř Sky Blue 18 cm
338 Kč

POPIS Oválný talíř z kolekce Sky Blue od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Sada na saké Gunmetal 5 ks
1 560 Kč 312,00 Kč/ks

Sada na saké z kolekce Gunmetal od výrobce Made in Japan je vyrobena ručně z kvalitní přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky ani kovy. Každý kus je originál. Keramika je dovezena přímo z Japonska. Je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

MIJ Set misek s hůlkami kvítky modrobílý 500 ml 2 ks
780 Kč 390,00 Kč/ks

Set misek od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky.

MIJ Velká hluboká mísa Sky Blue 24cm
1 040 Kč

Barva této mísy evokuje pláž, která přechází do jasně modrého moře či laguny. Rozměry: průměr 24/20 cm, výška 8,5 cm Barva: bílá, nebesky modrá Objem: 1400 ml Materiál: keramika Kolekce: Sky Blue Údržba: nádobí značky Made In Japan je vhodné jak do mikrovlnky, tak i do myčky nádobí.

MIJ Velký kulatý talíř Modern 26 cm
455 Kč

Velký kulatý talíř v černě matné barvě z kolekce MATT. Svým nespoutaným tvarem zaručuje, že každý kus je originál.

Barva: černá, matná Rozměr: průměr 26 cm Materiál: keramika Kolekce: Modern Údržba: nádobí značky Made in Japan může do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby

MIJ Velký mělký talíř Bisque Converging 29 cm
780 Kč

POPIS Velký mělký talíř z kolekce Bisque Converging od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Vysoký hrnek COLOURBLOCK 200 ml modrý
182 Kč

Nostalgické ztvárnění modrého hrnku ze 70. let.

Barva: modrá Rozměr: 200 ml Materiál: keramika Kolekce: ColourBlock Údržba: nádobí značky Made in Japan může do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby

MIJ White Dot talíř nepravidelný 12 cm
130 Kč

Malý mělký talíř z kolekce White Dot od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století.

MIJ Čajová konvice se sítkem Tea Cup modrá 300 ml
910 Kč

Čajová konvice z kolekce Tea Cup od výrobce Made in Japan je vyrobena ručně z kvalitní přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky ani kovy. Každý kus je originál. Keramika je dovezena přímo z Japonska. Je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

MIJ Čtvercový talíř STONE SLAB 19 x 2 cm
520 Kč

Kamenná deska ve tvaru čtverce s rozměrem 19 × 19 cm a výškou 2 cm v černém provedení. Precizní zpracování, ojedinělý design, ruční výroba, kolekce Stone Slab. Vhodný do myčky i do mikrovlnky.

MIJ Hrnek s motivem Japonských bojovníků - Mug Sushi
169 Kč

Udělejte radost milovníkům japonské kultury tímto netradičním dárkem. Originální kousek z kolekce Mug Sushi.

Barva: motiv bojovníků Velikost: výška 10cm Materiál: keramika Kolekce: Mug Sushi Údržba: nádobí značky Made in Japan může do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby

MIJ Hrnek s motivem Mapy - Mug Sushi
169 Kč

Udělejte radost milovníkům japonské kultury tímto netradičním dárkem. Originální kousek z kolekce Mug Sushi.

Barva: motiv mapy Velikost: výška 10cm Materiál: keramika Kolekce: Mug Sushi Údržba: nádobí značky Made in Japan může do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby

MIJ Hrnek s motivem Sushi chef Mug Sushi
169 Kč

Znáte nějakého sushi mistra? Potěšte ho tímto netradičním hrnkem bez ucha. Originální kousek z kolekce Mug Sushi.

Barva: motiv sushi chef Velikost: výška 10cm Materiál: keramika Kolekce: Mug Sushi Údržba: nádobí značky Made in Japan může do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby