Mikro hračky Stan prodejna 96x69x103 cm
799 Kč 659 Kč

Vytvořte si svůj vlastní obchod v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu turniketu do supermarketu a je uzavíratelný na suchý zip.

Mikro hračky Delfín Blu Blu 60cm plyšový
2 399 Kč 1 299 Kč

Interaktivní plyšová hračka delfínek Blu Blu o velikosti 60 cm v balení s malou rybkou a dudlíkem. Delfín se chová jako živý. Miluje když jej pohladíš nebo krmíš. Je neskutečně přítulný. Bude to opravdu veliký kamarád vašeho dítěte.

Mikro hračky Policejní auto 13cm s přívěsem+2 vozíky
499 Kč 429 Kč

Sada policejního auta s lodí, vozíkem na koně a vozíkem se svítící šipkou promění děti ve strážce zákona. Součástí je i přívěs s lodí, přepravník pro koně a dopravní vozík se značením.

Mikro hračky Stáj pro koně dřevěná 68 x 77 x 27 cm
2 990 Kč 2 199 Kč

Dřevěná stáj je nádherná budova, kde je dominantní růžová barva. Její variabilita a reálný vzhled zaujme všechny milovníky koní. Při dobrém ustájení se koním daří zdravotně a tím jsou vítězi i na dostizích.

Mikro hračky Lokomotiva edukační 21 cm se světlem a zvukem zvířátek
659 Kč 499 Kč

Edukační lokomotiva procvičí schopnosti každého malého dítěte. Je vybavena světelnými efekty, zvuky zvířátek a také různými doplňky na procvičení jemné motoriky dětí. Navíc svým designem červené lokomotivy rozvíjí i dětskou představivost.

Mikro hračky Stánek cukrovinky pojízdný
499 Kč 379 Kč

Pojízdný stánek s cukrovinkami s různými doplňky zaujme na první pohled každého malého obchodníka. Hra na prodavače je totiž velmi zábavná. Tento pestrobarevný stánek se bude jistě hodit do každého dětského pokojíčku!

Mikro hračky Volant 19 cm na látkové podložce 46 cm se zrcátkem
799 Kč 599 Kč

Volant o průměru 19 cm je upevněný na látkové podložce o velikosti 46 cm. Součástí podložky je zrcátko a další předměty ke zkoumání. Volant je vybaven i světelnými a zvukovými efekty, které zaujmou každého malého nezbedníka.

Mikro hračky Lampička tučňák 22 cm plyšový modrý
549 Kč 399 Kč

Plyšový tučňák modré barvy je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Je doplněn svítícím bříškem, které mění barvu a hraje příjemnou ukolébavku.

Mikro hračky Bagr 42 cm

Mikro hračky Bagr 42 cm

Hodnocení: 3,9
359 Kč 289 Kč

Plastový bagr o velikosti 42 cm zaujme malé stavitele na první pohled. S otočnou kabinou a pohyblivou lžící zvládne dodělat hodně stavebních zakázek, že nebude ani vědět, kde mu kabina stojí!

Mikro hračky Auto 2 ks monster + buggy 25 cm na setrvačník
575 Kč 439 Kč

Úžasná terénní auta v provedení monster a buggy zdolají každou překážku, která jim přijde do cesty. Vydej se společně s nimi na cestu za dobrodružstvím nebo uspořádej mezi nimi závod a sleduj, kdo ho vyhraje!

Mikro hračky Lenochod Mr. Slooou plyšový 22 cm opakující slova se zvuky
1 190 Kč 819 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový lenochod Mr. Slooou o velikosti 22 cm se stane úžasným společníkem v dětském království. Zajistí parádní legraci opakováním slov svým typickým zpomaleným způsobem. Nabízí tak nekonečné množství zábavy pro všechny!

Mikro hračky Domeček s doplňky
599 Kč 459 Kč

Sestavte si svůj domeček pro panenky v růžové barvě, ke kterému patří i spousta doplňků pro domácnost. Celý domeček je vybaven světelnými a zvukovými efekty, které udělají z každého hraní jedinečný zážitek.

Mikro hračky Hrnec/vkládačka 20 cm se sporákem
579 Kč 439 Kč

Vkládačka v podobě růžového hrnce s poklicí zaujme každou budoucí malou hospodyňku na první pohled. Je ideální na procvičení tvarů, ale také na zopakování druhů zeleniny. Hrnec nebo pánev může pak umístit na plotýnku, která vydává spoustu zábavných zvuků.

Mikro hračky Auto 2 ks policie + army 26 cm na setrvačník
599 Kč 409 Kč

Úžasná terénní auta policie a armády zdolají každý terén, který jim přijde do cesty. Vydejte se společně s nimi na cestu za dobrodružstvím, pochytejte zloděje v nepřístupném terénu a hlavně se nenechte nachytat při bojových operacích nepřáteli.

Mikro hračky Medvídek 18 cm sedící se světlem a zvukem
549 Kč 409 Kč

Plyšový medvídek je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Navíc hraje různé melodie, vydává bláznivé zvuky a svítí.

Mikro hračky Čtyřlístek Bobík plyšový 30cm
349 Kč 299 Kč

Plyšová postavička prasátka Bobíka z oblíbeného komiksu Čtyřlístek o velikosti 30 cm se stane příjemným plyšákem doma i na cestách. Pomůže dětem s kdejakou nesnází.

Mikro hračky Čtyřlístek Pinďa plyšový 30cm
349 Kč 289 Kč

Plyšová postavička zajíce Pinďi z oblíbeného komiksu Čtyřlístek o velikosti 30 cm se stane příjemným plyšákem doma i na cestách. Pinďa nezkazí žádnou legraci.

Mikro hračky Čtyřlístek Fifinka plyšová 30cm
349 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšová postavička fenky Fifinky z oblíbeného komiksu Čtyřlístek o velikosti 30 cm se stane příjemnou společnici doma i na cestách.

Mikro hračky Lampička tučňák 22 cm plyšový růžový
549 Kč 379 Kč

Plyšový tučňák růžové barvy je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Je doplněn svítícím bříškem, které mění barvu a hraje příjemnou ukolébavku.

Mikro hračky Parkovací garáž patrová + auto
799 Kč 599 Kč

Plastová patrová garáž z kolekce Motor Town je určená pro malé děti. Má dvě podlaží, výtah, nájezdy, závory i myčku. Součástí je i malé veselé autíčko.

Mikro hračky Stan domeček 96x69x103 cm
799 Kč 649 Kč

Vytvořte si svůj vlastní domeček v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu vstupních dveří do růžového domečku a je uzavíratelný na suchý zip.

Mikro hračky Auto edukační/odrážedlo česky mluvící-41%
1 189 Kč 699 Kč

Akce

Plastové odrážedlo v podobě veselého auta slouží nejen jako dopravní prostředek ale také k učení a rozvíjení dětí. Je vybaveno doplňky k procvičování jemné motoriky, různými zvuky i světelnými efekty. Stačí jen nasednout a o zábavu je postaráno!

Mikro hračky Slon 18 cm sedící se světlem a zvukem modrý
549 Kč 409 Kč

Plyšový slon je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Navíc hraje různé melodie, vydává bláznivé zvuky a svítí.

Mikro hračky Kuchyňka s doplňky 33 ks
989 Kč 699 Kč

Krásná pestrobarevná kuchyňka s velkým množstvím doplňků udělá radost každé malé hospodyňce. S touto skvělou dětskou kuchyní zažije spoustu zábavy. Pozvi své kamarádky na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchařka. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Mikro hračky Stánek s rychlým občerstvením
599 Kč 459 Kč

Plastový stánek s rychlým občerstvením je vybaven váhou, různými doplňky a světelnými a zvukovými efekty. Hra na prodavače je velmi zábavná. Tento pestrobarevný stánek se bude jistě hodit do každého dětského pokojíčku!

Mikro hračky Auto transportér policejní 32 cm
399 Kč 319 Kč

Plastový policejní transportér o velikosti 32 cm jezdí na setrvačník. Auto je vybaveno světelnými a zvukovými efekty, a proto zaujme každého kluka na první pohled. Po stisknutí příslušného tlačítka mu začne blikat policejní maják.

Mikro hračky Čtyřlístek Myšpulín plyšový 30cm
349 Kč 289 Kč

Plyšová postavička kocoura Myšpulína z oblíbeného komiksu Čtyřlístek o velikosti 30 cm se stane příjemnou hračkou doma i na cestách. Kocour vyřeší s dětmi kdejakou záhadu.

Mikro hračky RC tank 16,5cm 1:32 27MHz na baterie
579 Kč 409 Kč

Hurá do boje s RC tankem. Tank zelené barvy má funkci 10 kanálu, má otočné dělo a vydává autentické zvuky a svítí. RC tank má velmi realistický design. S tímto tankem hravě vyhrajete každý souboj.

Mikro hračky Tygr plyšový sedící 27cm
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová hračka v podobě tygra, sedícího na zadních. Zvířátko o velikosti 27 cm je vyrobeno z kvalitního plyšového materiálu. Tato hračka udělá radost dětem i dospělým, kteří mají rádi tyto majestátní šelmy.

Mikro Trading působí na trhu již od roku 1993 a od roku 1995 se zabývá přímým dovozem hraček. V současné době patří mezi největší dovozce a prodejce hraček. Společnost je držitelem exkluzivních licencí na populární české i zahraniční pohádkové postavičky z pohádek Příběhy včelích medvídků, Míša Kulička, Hurvínek, Tom a Jerry a spoustu dalších.

Mikro Trading působí na trhu již od roku 1993 a od roku 1995 se zabývá přímým dovozem hraček. V současné době patří mezi největší dovozce a prodejce hraček. Společnost je držitelem exkluzivních licencí na populární české i zahraniční pohádkové postavičky z pohádek Příběhy včelích medvídků, Míša Kulička, Hurvínek, Tom a Jerry a spoustu dalších.