Mirabela čerstvá káva Colombia Supremo 225g
149 Kč 129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kávu mirabela Colombia Supremo tvoří jednodruhová odrůdová 100% Arabica pěstována v horských oblastech pohoří Sierra Nevady v nadmořské výšce 1600–2000 m a vyznačuje se mírnou aciditou. Vyvážená chuť, aroma i jemná kyselost tvoří u této kávy dokonalý celek.

Mirabela čerstvá káva Indie Cherry 225g
149 Kč 129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce kvalitní jednodruhová odrůdová 100% Robusta pochází z horských oblastí indického Karnataka. Specifickou chuť získává i díky zpracování tzv. metodou monzunování, kdy jsou zrna vystavena působení silného větru a monzunových dešťů. Vyznačuje se hustou cremou, silnou a plnou chutí s nízkou aciditou a ovocnými tóny.

Mirabela čerstvá káva Brasilia Santos 225g
149 Kč 129 Kč

Akce

Jednodruhová brazilská 100% Arabica z oblasti Sao Paula. Zrna jsou pěstována v nadmořské výšce okolo 950 m a je pro ně charakteristická nižší acidita. V každém doušku Vás potěší nádherně vyvážené a plné tělo bez jakékoli stopy hořkosti.

Mirabela čerstvá káva Costa Rica Tarazzu 225g
149 Kč 129 Kč

Akce

Costa Rica Tarrazu je jednodruhová odrůdová 100% Arabica z kantonu Leon Cortés, z úpatí pohoří Tarrazu. Pro Tarrazu je typická jemná a vyvážená chuť zralého ovoce kde se mísí tóny oříšků, vanilky a jemných citrusových plodů.

Mirabela čerstvá káva ESPRESSO CLASSICO 225g
149 Kč 129 Kč

Akce

Mirabela Espresso Classico je vyvážená směs několika druhú vysoce kvalitní jihoamerické Arabiky a prvotřídní indické Robusty. Praženo v České republice speciální metodou, kdy se zrna střídavě zahřívají a ochlazují a tato metoda přináší plně vyváženou, nasládlou a zároveň lehce zemitou chuť s náznaky kakaa a lehkých ovocných podtónů.

Mirabela čerstvá káva ESPRESSO DELICATO 225g
149 Kč 129 Kč

Akce

Mirabela Espresso Delicato je výběrová směs několika druhů vysoce kvalitních zrn jihoamerické Arabiky. Praženo v České republice speciální metodou, kdy se zrna střídavě zahřívají a ochlazují, a kávě tak dodává plnou chuť s jemnou crémou a sladkou jiskrou .

V kávě Mirabela se skrývají jen ty nejkvalitnější kávová zrna. Čerstvě pražená káva má jedinečnou chuť a nezaměnitelné aroma. Praženo v České republice.

V kávě Mirabela se skrývají jen ty nejkvalitnější kávová zrna. Čerstvě pražená káva má jedinečnou chuť a nezaměnitelné aroma. Praženo v České republice.