Mister Fresh Osvěžovač SHOES - Anti tobacco
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu ve tvaru boty se šňůrkou k zavěšení. Originální osvěžovač vzduchu, vyrobený ze surovin nejvyšší kvality. Moderní vůně, fixované pomocí polymerů, zabezpečí její dlouhé a plynulé uvolňování. Osvěžovač SHOES – Anti tobacco Je umístěn v papírovém obalu a plastové fólii.

Mister Fresh Osvěžovač SHOES - Unisex
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu ve tvaru boty se šňůrkou k zavěšení. Originální osvěžovač vzduchu, vyrobený ze surovin nejvyšší kvality. Moderní vůně, fixované pomocí polymerů, zabezpečí její dlouhé a plynulé uvolňování. Osvěžovač SHOES – Unisex Je umístěn v papírovém obalu a plastové fólii.

Mister Fresh Osvěžovač SHOES - Vanilla
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu ve tvaru boty se šňůrkou k zavěšení. Originální osvěžovač vzduchu, vyrobený ze surovin nejvyšší kvality. Moderní vůně, fixované pomocí polymerů, zabezpečí její dlouhé a plynulé uvolňování. Osvěžovač SHOES – Vanilla Je umístěn v papírovém obalu a plastové fólii.

Mister Fresh Osvěžovač SHOES - Blue
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu ve tvaru boty se šňůrkou k zavěšení. Originální osvěžovač vzduchu, vyrobený ze surovin nejvyšší kvality. Moderní vůně, fixované pomocí polymerů, zabezpečí její dlouhé a plynulé uvolňování. Osvěžovač SHOES – Blue Je umístěn v papírovém obalu a plastové fólii.