Mogador Mogador Nutrikaše probiotic čokoláda 180g (3x60g)
49 Kč

Nutrikaše probiotic – Čokoláda 3×60 g Nutrikaše je výrobek se zaměřením na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení při nesnášenlivosti lepku, intoleranci na laktózu, nebo pro zájemce o racionální stravování.

Mogador Mogador Nutrikaše probiotic natural 180g (3x60g)
49 Kč

Nutrikaše probiotic – Natural 3×60 g Nutrikaše je výrobek se zaměřením na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení při nesnášenlivosti lepku, intoleranci na laktózu, nebo pro zájemce o racionální stravování. Současne konzumací Nutrikaše doplníte tělu vitamíny, minerály a probiotické kultury…

Mogador Mogador Nutrikaše probiotic se švestkami 180g (3x60g)
49 Kč

Nutrikaše probiotic – Švestky 3×60 g Nutrikaše je výrobek se zaměřením na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení při nesnášenlivosti lepku, intoleranci na laktózu, nebo pro zájemce o racionální stravování. Současne konzumací Nutrikaše doplníte tělu vitamíny, minerály a probiotické kultury…

Mogador Mogador Nutrikaše probiotic s višněmi 180g (3x60g)
49 Kč

Chutná kaše s obsahem probiotik pro lepší činnost střev. Kombinace rýžové kaše a mrazem sušených višní Vám zajistí tu nejlepší snídani, oběd či večeři. Kaše neobsahuje lepek ani laktózu a je tak vhodná pro lidi s výživovým omezením a pro zájemce o racionální stravování.

Mogador Mogador Nutrikaše probiotic - chia a černý rybíz 180g (3x60g)
49 Kč

Nutrikaše probiotic – chia a černý rybíz 3×60 g Výživová kaše probiotic je vhodná pro lidi s: 

výživovém omezení při nesnášenlivosti lepku výživovém omezení u intolerance na laktózu doplnění vlákniny do organismu doplnění vitamínů, minerálů, a probiotických kultur

  Vitamíny a minerály: Biotin, …

Mogador Mogador Nutrikaše probiotic s hruškami 180g (3x60g)
49 Kč

Nutrikaše probiotic – Hrušková 3×60 g Nutri kaše jsou zaměřeny na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení nebo přímo alergii na některé základní složky potravin, jsou vhodné pro celiatiky a jedince s intolerancí k laktóze kravského mléka.

Mogador Mogador Zajíc sójový nápoj natural sáček 400 g
66 Kč

Mogador sójový nápoj Zajíc 400 g Sojový nápoj Zajíc natural je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje. Lze jej využít všude tam, kde klasické mléko. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný.

Mogador Mogador Nutrikaše Probiotic meruňka + borůvka 180g (3x60g)
49 Kč

Nutrikaše probiotic je snadno připravitelná instantní rýžová kaše s kousky mrazem sušených meruněk a borůvek, bez laktózy a bez lepku. Obsahuje 10 vitaminů a minerální prvky. Biotin, mangan, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, zinek a železo přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

Mogador Mogador Nutrikaše probiotic pohanková 180g (3x60g)
49 Kč

Nutrikaše probiotic – Pohanková 3×60 g Nutrikaše je výrobek se zaměřením na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení při nesnášenlivosti lepku, intoleranci na laktózu, nebo pro zájemce o racionální stravování.