Mondelez TOBLERONE TINY X-MAS 272G
259 Kč

Oslavte vánoční svátky s čokoládou Toblerone. Pořiďte pro sebe a svou rodinu výhodné balení menších čokolád ze Švýcarska s přáním veselých svátků na obalu. Čokoládky Toblerone jsou známé svých tradičním tvarem stříšek, mezi kterými jsou mezery tak, aby se dala čokoláda snadno odlamovat.

Mondelez TOBLERONE TINY CRUNCHY ALM.MIX BAG 272G
259 Kč

Uvnitř tohoto luxusního zlatého balení najdete prémiové čokolády ze Švýcarska v mini provedení. Čokoládky si i v mini provedení zachovávají svůj tradiční tvar stříšek, mezi kterými jsou mezery tak, aby se čokoláda dala snadno odlamovat.

Mondelez TOBLERONE TINY MIX BAG 272G
259 Kč

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda máte nejraději provedení v mléčné čokoládě, v bílé čokoládě nebo v hořké čokoládě, nebo s těmito čokoládkami teprve začínáte, je toto balení ideální právě pro Vás. Toblerone jsou vyráběny pouze z té nejkvalitnější čokolády ze Švýcarska.

Mondelez TOBLERONE TINY CRUNCHY ALMOND 272G
259 Kč

Tady vrcholí všechna potěšení. Toblerone Crunchy Almonds je čokoláda plná pečlivě vybraných mandlí, díky kterým je mlsání těchto čokoládek opravdu křupavé! V čokoládě se pak nachází rovněž jedinečné křupavé kousky z medovo-mandlového nugátu, který celý zážitek ještě vylepšují.

Mondelez Oreo mini 115g

Mondelez Oreo mini 115g

Hodnocení: 5
89 Kč

Zkraťte si na výletu dlouhé chvíle a poddejte se kakaovo-vanilkové chuti sušenek Oreo mini. Jejich zmenšená verze je oproti těm klasickým mnohem vhodnější na cesty nebo třeba na zdobení dortů. Své příznivce si tak najdou jak mezi dětmi, tak dospělými.