Moringa MIX Bylinná směs pro dobrou činnost ledvin 30 g
122 Kč

Bylinná směs pro dobrou činnost ledvin – bylinou, která podporuje správnou činnost látkové přeměny, je v této čajové směsi moringa olejodárná. V jedinečné formě nabízí tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat.

Moringa MIX Kořenící směs Moringa na maso a ryby 30g
101 Kč

Kořenící směs Moringa na maso a ryby. Moringa olejodárná je známá pod termíny zázračný strom, nebo strom života. Její složky a živiny jsou ve skvěle vyvážené harmonii a dobře pro organismus vstřebatelné. Nyní si moringu můžete dopřát i v každém jídle, jako součást kořenící směsi na maso a ryby.

Moringa MIX Bylinná směs Moringa - Imun 30 g
122 Kč

Bylinná směs Moringa – Imun Vám pomůže podpořit imunitu. Moringa představuje zdroj neuvěřitelných 90 živin a 46 antioxidantů. V jedinečné formě nabízí tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat.

Moringa MIX Kořenící směs Česneková sůl 30 g
101 Kč

Kořenící směs Česneková sůl. Nyní si moringu můžete dopřát i v každém jídle, jako součást česnekové soli. Kvůli zvýšení účinnosti moringy doporučujeme tuto česnekovou sůl. Moringa olejodárná je známá pod termíny zázračný strom, nebo strom života.

Moringa MIX Kořenící směs Moringa extra Hot 30 g
101 Kč

Kořenící směs Moringa extra Hot. Nyní si moringu můžete dopřát i v každém jídle, i Vy milovníci pálivého a pikantního, a to jako součást kořenící směsi s chilli a kayenským pepřem. Česnek se skvěle pojí s chilli i koriandrem na steacích nebo jiných minutkových úpravách masa.

Rodinná firma Moringa MIX dodává na trh produkty prvotřídní kvality pro podporu zdravého životního stylu.

Rodinná firma Moringa MIX dodává na trh produkty prvotřídní kvality pro podporu zdravého životního stylu.