-75%
MOULTRIE fotopast D-55IR
5x

MOULTRIE fotopast D-55IR

3 590 Kč
890 Kč
Akce

Fotografie jsou velmi kvalitní! Vynikající kvalita video záznamu! Moultrie používá tu nejlepší optiku! Kvalita fotografií je o poznání vyšší než u fotopastí noname značek, kdy různí výrobci uvadějí u fotopastí nesmylné rozlišení až 36MP.

MOULTRIE fotopast M-80

MOULTRIE fotopast M-80

3 990 Kč
Doprava zdarma

Nejnovější technologie MOULTRIE MOTION FREEZE eliminuje rozmazání fotografií v pohybu. Ve dne barevné a v noci černobílé jasné fotografie v každém okamžiku. Moultrie M-80 Vám vyčaruje úchvátné snímky přírody!

MOULTRIE fotopast M-880
1x

MOULTRIE fotopast M-880

3 790 Kč
Doprava zdarma

Kvalitně zpracovaná fotopast se záznamen na SD kartu! Rozlišení fotografií 8MP s vysoce kvalitní optikou a čipem, který v kvalitě fotografií předčí jiné fotopasti s vyšším rozlišením. Fotopast fotí ve formátu 16:9, opravdu krásné probarvené fotografie, noční přísvit s dosahem až 30 metrů.

MOULTRIE fotopast M-80x BLACK

MOULTRIE fotopast M-80x BLACK

4 290 Kč
Doprava zdarma

Moderní technlogie MOULTRIE BLACK FLASH, fotopast fotí za naprosté tmy zcela neviditelně. Přísvit o vlnové délce 940nm. ideální fotopast na zloděje a ochranu majetku! Při přímém pohledu na fotopast za naprosté tmy zloděj nic neuvidí a bude úpěšně vyfocen!

MOULTRIE fotopast Panoramatic 150

MOULTRIE fotopast Panoramatic 150

4 990 Kč
Doprava zdarma

Běžné širokoúhlé fotopasti používají optiku s efektem „rybího oka“ , tyto fotopasti fotografii deformují a jsou vhodné pouze na focení na kratší vzdálenosti! Fotopast MOULTRIE Panoramatics disponuje unikátním natáčecím objektivem Silent-Slide, který pracuje v dvou režimech „Panorama“ a „Single mode“

Americká značka Moultrie představuje spolehlivé, odolné, výkonné a zároveň cenově dostupné výrobky určené pro lov a myslivost. Nabízí ucelenou řadu fotopastí, krmných automatů a doplňků, které jsou testovány v praxi - v reálném prostředí používání.