Mujjo Leather Wallet Sleeve pro iPhone X - žlutohnědý, MUJJO-SL-103-TN
1 133 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Leather Wallet Sleeve pro iPhone X – žlutohnědý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena všitou vnitřní částí, která připomíná satén.

Mujjo Sleeve pro 13 " Macbook Pro - černý, MUJJO-SL-101-BK
1 899 Kč 1 498 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní obal na Macbook z kvalitní měkčené kůže. MUJJO Sleeve pro 13 " Macbook Pro – černý disponuje 2 hlavními přihrádkami s polstrováním a kapsou na platební / SD karty. Obal kombinuje minimalistický design s precizním zpracováním a vysokou úrovní funkčnosti.

Mujjo Full Leather Case pro iPhone XR - modrý, MUJJO-CS-105-BL
1 199 Kč 893 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené pouzdro. MUJJO Full Leather Case pro iPhone XR – modré vyrobené z 1 kusu měkčené kůže, která dlouho vydrží a bude stále vypadat skvěle. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Case pro iPhone XR - olivový, MUJJO-CS-105-OL - rozbaleno-37%
1 199 Kč 755 Kč

Rozbaleno

Luxusní kožené pouzdro. MUJJO Full Leather Case pro iPhone XR – olivové vyrobené z 1 kusu měkčené kůže, která dlouho vydrží a bude stále vypadat skvěle. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Case pro iPhone X - modrý, MUJJO-CS-095-BL
1 238 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené pouzdro. MUJJO Full Leather Case pro iPhone X – modrý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže, která dlouho vydrží a bude stále vypadat skvěle. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Case pro iPhone XS Max - olivový, MUJJO-CS-103-OL
1 349 Kč 848 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené pouzdro. MUJJO Full Leather Case pro iPhone XS Max – olivový vyrobené z 1 kusu měkčené kůže, která dlouho vydrží a bude stále vypadat skvěle. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone X - olivový, MUJJO-CS-092-OL
1 349 Kč 848 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone X – olivový vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone XR - černý, MUJJO-CS-104-BK
1 393 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone XR – černý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone XR - olivový, MUJJO-CS-104-OL
1 349 Kč 848 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone XR – olivový vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Sleeve pro 12 " Macbook Pro - černý, MUJJO-SL-078-BK
1 899 Kč 1 498 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní obal na Macbook z kvalitní měkčené kůže. MUJJO Sleeve pro 12 " Macbook Pro – černý disponuje 2 hlavními přihrádkami s polstrováním a kapsou na platební / SD karty. Obal kombinuje minimalistický design s precizním zpracováním a vysokou úrovní funkčnosti.

Mujjo Sleeve pro 12 " Macbook Pro - žlutohnědý, MUJJO-SL-078-TN
1 899 Kč 1 172 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní obal na Macbook z kvalitní měkčené kůže. MUJJO Sleeve pro 12 " Macbook Pro – žlutohnědý disponuje 2 hlavními přihrádkami s polstrováním a kapsou na platební / SD karty. Obal kombinuje minimalistický design s precizním zpracováním a vysokou úrovní funkčnosti.

Mujjo Full Leather Case pro iPhone X - černý, MUJJO-CS-095-BK
1 238 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené pouzdro. MUJJO Full Leather Case pro iPhone X – černý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže, která dlouho vydrží a bude stále vypadat skvěle. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Case pro iPhone X - šedý, MUJJO-CS-095-GY
1 238 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní kožené pouzdro. MUJJO Full Leather Case pro iPhone X – šedý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže, která dlouho vydrží a bude stále vypadat skvěle. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Case pro iPhone XS Max - modrý, MUJJO-CS-103-BL
1 349 Kč 848 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní kožené pouzdro. MUJJO Full Leather Case pro iPhone XS Max – modrý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže, která dlouho vydrží a bude stále vypadat skvěle. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone X - šedý, MUJJO-CS-092-GY
1 349 Kč 1 084 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone X – šedý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone X - žlutohnědý, MUJJO-CS-092-TN
1 349 Kč 848 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone X – žlutohnědé vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone XR - modrý, MUJJO-CS-104-BL
1 349 Kč 848 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone XR – modrý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone XR - žlutohnědá, MUJJO-CS-104-TN
1 349 Kč 926 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone XR – žlutohnědý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone XS Max - černý, MUJJO-CS-102-BK
1 499 Kč 942 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone XS Max – černé vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone XS Max - modrý, MUJJO-CS-102-BL
1 499 Kč 942 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone XS Max – modrý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone XS Max - olivový, MUJJO-CS-102-OL
1 499 Kč 942 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone XS Max – olivový vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Full Leather Wallet Case pro iPhone XS Max - žlutohnědy, MUJJO-CS-102-TN
1 499 Kč 942 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní kožené peněženkové pouzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pro iPhone XS Max – žlutohnědý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže disponuje šikovnou kapsou na 2 – 3 platební karty. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo Sleeve pro 15" Macbook Pro - černý, MUJJO-SL-033-BK
1 999 Kč 1 577 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní obal na Macbook z kvalitní měkčené kůže. MUJJO Sleeve pro 15 " Macbook Pro – černý disponuje 2 hlavními přihrádkami s polstrováním a kapsou na platební / SD karty. Obal kombinuje minimalistický design s precizním zpracováním a vysokou úrovní funkčnosti.

Mujjo Sleeve pro 15 " Macbook Pro - žlutohnědý, MUJJO-SL-033-TN
1 999 Kč 1 577 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní obal na Macbook z kvalitní měkčené kůže. MUJJO Sleeve pro 15 " Macbook Pro – žlutohnědý disponuje 2 hlavními přihrádkami s polstrováním a kapsou na platební / SD karty. Obal kombinuje minimalistický design s precizním zpracováním a vysokou úrovní funkčnosti.

Mujjo Full Leather Case pro iPhone XS Max - černý, MUJJO-CS-103-BK
1 349 Kč 1 318 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní kožené pouzdro. MUJJO Full Leather Case pro iPhone XS Max – černý vyrobené z 1 kusu měkčené kůže, která dlouho vydrží a bude stále vypadat skvěle. Obal poskytuje dobrou ochranu vašeho zařízení, která je podpořena japonským mikrovláknem všitým ve vnitřní části.

Mujjo je holandská firma, která vyrábí zimní rukavice pro dotykové obrazovky. Rukavice se ihned po spuštění prodeje staly velkým hitem po celém světě. Na jaře roku 2012 společnost Mujjo dokonce oznámila a vydala svoji první kolekci kožených obalů a krytů pro iPhone a iPad. Hluboko v DNA firmy je zakořeněn smysl pro detail a vytváření krásných a jedinečných produktů.

„Věříme, že vytváříme skvělé produkty. Začínáme s jednoduchým nápadem, kterému se pak detailně věnujeme. Usilovně se snažíme udržet smysl pro jednoduchost. Zaměřujeme se na každou část našeho produktu, na každý steh, tlačítko a vše intenzivně zkoumáme. Není snadné tohle všechno udržet, ale věříme, že má smysl vytvářet dokonalé produkty."

Mujjo je holandská firma, která vyrábí zimní rukavice pro dotykové obrazovky. Rukavice se ihned po spuštění prodeje staly velkým hitem po celém světě. Na jaře roku 2012 společnost Mujjo dokonce oznámila a vydala svoji první kolekci kožených obalů a krytů pro iPhone a iPad. Hluboko v DNA firmy je zakořeněn smysl pro detail a vytváření krásných a jedinečných produktů.

„Věříme, že vytváříme skvělé produkty. Začínáme s jednoduchým nápadem, kterému se pak detailně věnujeme. Usilovně se snažíme udržet smysl pro jednoduchost. Zaměřujeme se na každou část našeho produktu, na každý steh, tlačítko a vše intenzivně zkoumáme. Není snadné tohle všechno udržet, ale věříme, že má smysl vytvářet dokonalé produkty."