MUTSY adaptéry Evo na Maxi Cosi
1 050 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mutsy adaptéry Evo na Maxi Cosi jsou praktickým řešením, jak si snadno a rychle spojit autosedačku s podvozkem vašeho kočárku. Adaptéry jsou určené pro autosedačky Maxi-Cosi Pebble, Cabriofix a Citi SPS.

MUTSY adaptéry Nio/Icon na Maxi Cosi
1 120 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mutsy adaptéry Nio/Icon na Maxi Cosi jsou praktickým řešením, jak si snadno a rychle spojit autosedačku s podvozkem vašeho kočárku. Adaptéry jsou určené pro autosedačky Maxi-Cosi a jsou kompatibilní s kočárky modelu Nio.

MUTSY pláštěnka na hluboké lůžko Evo
650 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mutsy pláštěnka na hluboké lůžko Evo je neocenitelným pomocníkem v nepříznivém počasí. Pláštěnka ochrání nejen vaše miminko, ale i celý kočárek před deštěm, nebo sněžením. Materiál pláštěnky je čirý a vy tak nepřijdete o výhled na vaši ratolest.

MUTSY kočárek Nexo
7 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kočárek Nexo od značky Mutsy je skvělou volbou pro rodiny žijící ve městě, ale neztatí se ani na procházkách přírodou. Skvělé vlastnosti pěnových koleček a elegatní doplňky jako rukojeť potažená eko kůží vytváří skvělý zážitek z každé jízdy. Kočárek má 5bodový bezpečnostní pás a pohodlné měkké polstrování.

MUTSY Nio komplet Standard 2020 Adventure Pine Green
18 370 Kč

Dětský kočárek Nio od značky Mutsy je ergonomicky navržen pro správnou polohu dítěte v každém období. Set kočárku se skládá z podvozku, sportovní sedačky a korbičky. Sportovní nástavba je polohovatelná až do polohy v leže a je vhodná pro děti od 6 měsíců.