Muztag  Terasový ohřívač 500 B

Muztag Terasový ohřívač 500 B

18 990 Kč
Doprava zdarma

Neotřelý design a výkon, který vás překvapí. Volně stojící plynový krb Muztag 500B rozsvítí a prohřeje restaurační zahrádku, hotelové lobby i domácí terasu. Plápolající oheň v elegantním skleněném těle vykouzlí jedinečnou atmosféru, za níž se budou ohromení návštěvníci rádi vracet.

Partner: Muztag
Muztag  Terasový ohřívač Lhotse 817

Muztag Terasový ohřívač Lhotse 817

17 990 Kč
Doprava zdarma

Nádherná imitace hořících lávových kamenů vykouzlí na terase nebo zahrádce jedinečnou atmosféru, která se stane magnetem pro pravidelný návrat vašich hostů. S jednou plynovou bombou si přitom u menšího plynového ohniště Lhotse 817 vystačíte až na 30 hodin běžného používání.

Partner: Muztag
Muztag Terasový ohřívač Lhotse 960

Muztag Terasový ohřívač Lhotse 960

18 500 Kč
Doprava zdarma

Nádherná imitace hořících lávových kamenů vykouzlí na terase nebo zahrádce jedinečnou atmosféru, která se stane magnetem pro pravidelný návrat vašich hostů. S jednou plynovou bombou si přitom u většího plynového ohniště Lhotse 960 vystačíte až na 25 hodin běžného používání.

Partner: Muztag

Naše společnost je oficiálním a výhradním dovozcem a distributorem společnosti Muztag v České a Slovenské republice. Nabízíme výběr elegantních a efektivních venkovních plynových okrasných ohnišť – ohřívačů. Kombinace designu a kvality je to, co odlišuje náš plynový ohřívač od konkurence. Všechny naše produkty Muztag jsou certifikovány a vždy kladou bezpečnost zákazníků na první místo. Jsou navrženy, vyvinuty a vyrobeny s důrazem na kvalitu a detail.