NAF NAF PARIS Náramkové hodinky NAF NAF N10752-801
3 899 Kč 890 Kč

Hodinky francouzské značky NAF NAF si zamilujete na první pohled. Na první pohled vás upoutá ciferník s motivem ptáčků jako symbol přicházejícího jara, který je zcela originální. Na pouzdro z ušlechtilé oceli navazuje kožený řemínek, který vás ihned osloví. Kladen důraz na kvalitu a preciznost.

NAF NAF PARIS Náramkové hodinky NAF NAF N10754-005
3 899 Kč 1 090 Kč

Hodinky francouzské značky NAF NAF jsou určené pro ženy, které chtějí kvalitní doplněk. Na první pohled vás upoutá ciferník s motivem květin, který je úchvatný. Na pouzdro z ušlechtilé oceli navazuje milánský tah se systémem easy-click, díky kterému ho můžete libovolně měnit dle vaší nálady.

NAF NAF PARIS Náramkové hodinky NAF NAF N10752-105-74%
3 899 Kč 990 Kč

Výprodej

Hodinky francouzské značky NAF NAF jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v opravdu slušivých doplňcích. Na první pohled vás upoutá ciferník s jedinečným designem. Na pouzdro z ušlechtilé oceli navazuje kožený řemínek, který umocní tyto dokonalé hodinky.

NAF NAF PARIS Náramkové hodinky NAF NAF N10754-016
3 899 Kč 890 Kč

Hodinky francouzské značky NAF NAF jsou určené pro všechny ženy, které mají rády hodinky prvotřídní kvality. Na první pohled vás upoutá ciferník s motivem ptáčků na větvičce, který je zcela originální.

NAF NAF PARIS Náramkové hodinky NAF NAF N10984-213
3 899 Kč 1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky francouzské značky NAF NAF jsou určené pro ženy všech věkových kategorií. Na první pohled vás upoutá ciferník s motivem květin spolu s motýlem. Na pouzdro z ušlechtilé oceli navazuje milánský tah se systémem easy-click, díky kterému ho můžete libovolně měnit dle vaší nálady.

NAF NAF PARIS Náramkové hodinky NAF NAF N11074-204
3 899 Kč 1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky francouzské značky NAF NAF pro ženy, které si potrpí na stylové doplňky. Na první pohled vás určitě upoutá celostříbrné provedení pouzdra. Vaší pozornosti neunikne ani ciferník s rozkvetlou květinou, který je zcela originální.

NAF NAF PARIS Náramkové hodinky NAF NAF N11354-003
3 899 Kč 1 290 Kč

Hodinky francouzské značky NAF NAF jsou určené pro ženy, které vsází na kvalitu. Na první pohled vás upoutá ciferník s motivem květin, který je úchvatný. Na pouzdro z ušlechtilé oceli navazuje milánský tah se systémem easy-click, díky kterému ho můžete libovolně měnit dle vaší nálady.

Francouzská oděvní značka NAF NAF tvoří módu a doplňky pro ženy, které hledají kvalitní materiály a perfektní zpracování ve velmi zajímavém designu. NAF NAF nabízí také kvalitní hodinky, které v sobě skrývají typickou francouzskou eleganci a jsou velmi chic.

Francouzská oděvní značka NAF NAF tvoří módu a doplňky pro ženy, které hledají kvalitní materiály a perfektní zpracování ve velmi zajímavém designu. NAF NAF nabízí také kvalitní hodinky, které v sobě skrývají typickou francouzskou eleganci a jsou velmi chic.