Natur farm Kokosová mouka 500 g
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kokosovou moukou lze klasickou pšeničnou mouku v některých receptech zcela nahradit - muffiny, zákusky a palačinky. Někdy je vhodné ji kombinovat s jinými moukami - např. z hroznových jadérek, kaštanovou, lněnou, sezamovou nebo makovou.

Natur farm Ořechový olej 0,25 l
129 Kč

Panenský ořechový olej je lisovaný za studena z jader vybraných vlašských ořechů. Tento olej je uznávaný v celém západním světě, protože dává do pořádku přetížený nervový systém, oblíbený je zejména ve Velké Británii.

Natur farm Dýňový olej 0,25 l
145 Kč

Dýňový olej je velmi chutný olej lisovaný za studena z dýňových semen. Dýňová semínka jsou oblíbena jako pochutina po celém světě. Doporučuje se užívání všem členům rodiny. Tento olej má vysoký obsah zinku. Má velké množství vitamínů řady B, C a E, které chrání náš imunitní systém.

Natur farm Maková mouka 500 g
89 Kč

Mouka z máku není totožná s mletým mákem! Rozdíl je v tom, že v případě mouky se pomocí lisování za studena odstraní z máku olej a až následně se mák zbavený oleje rozmělněn jemnou mouku. .

Natur farm Color Erbe Biologici No.04 Hnědá
15 Kč

NO.04 HNĚDÁ  (4.0) S BIO VÝTAŽKY. 135 mlZe stále těsnějšího spojení mezi přírodou a technologií se zrodila jedinečná barva na vlasy COLOR ERBE BIOLOGICI  v gelovém provedení tón na tón, stálá,oxidační. ·      bez formaldehydu ·      čpavku ·      resorcinu ·      Nonoxinolu · S.L.S.

Natur farm Color Erbe Biologici No.09 Světle hnědá
341 Kč

NO.09 SVĚTLE HNĚDÁ  (5.0) S BIO VÝTAŽKY. 135 ml Ze stále těsnějšího spojení mezi přírodou a technologií se zrodila jedinečná barva na vlasy COLOR ERBE BIOLOGICI  v gelovém provedení tón na tón, stálá,oxiační. ·      bez formaldehydu ·      čpavku ·      resorcinu ·      Nonoxinolu · S.L.S.

Natur farm Color Erbe Biologici No.12 Tmavě měděná
341 Kč

No.12 TMAVĚ MĚDĚNÁ (6.4) s bio výtažky. 135 ml Ze stále těsnějšího spojení mezi přírodou a technologií se zrodila jedinečná barva na vlasy COLOR ERBE BIOLOGICI  v gelovém provedení tón na tón, stálá,oxidační. ·      bez formaldehydu ·      čpavku ·      resorcinu ·      Nonoxinolu · S.L.S.

Cílem společnosti je podpora zemědělské produkce a úcta k tradicím.

Cílem společnosti je podpora zemědělské produkce a úcta k tradicím.