Natur farm Dýňová mouka 500 g
89 Kč

Novinka

Dýňová mouka je považována za nejlepší přírodní zdroj zinku. Kromě zinku obsahuje i další důležité minerální látky jako např. selen, draslík, vápník, fosfor, mangan, železo, hořčík a měď. Dále je bohatým zdrojem vitamínů A, D, E a vitamínů skupiny B.

Natur farm Dýňový olej 0,25 l
145 Kč

Novinka

Dýňový olej je velmi chutný olej lisovaný za studena z dýňových semen. Dýňová semínka jsou oblíbena jako pochutina po celém světě. Doporučuje se užívání všem členům rodiny. Tento olej má vysoký obsah zinku. Má velké množství vitamínů řady B, C a E, které chrání náš imunitní systém.

Natur farm Kokosová mouka 500 g
99 Kč

Novinka

Kokosovou moukou lze klasickou pšeničnou mouku v některých receptech zcela nahradit - muffiny, zákusky a palačinky. Někdy je vhodné ji kombinovat s jinými moukami - např. z hroznových jadérek, kaštanovou, lněnou, sezamovou nebo makovou.

Natur farm Ořechový olej 0,25 l
129 Kč

Novinka

Panenský ořechový olej je lisovaný za studena z jader vybraných vlašských ořechů. Tento olej je uznávaný v celém západním světě, protože dává do pořádku přetížený nervový systém, oblíbený je zejména ve Velké Británii.

Natur farm Rakytníková dřeň 100 % 0,25 l
199 Kč

Novinka

Rakytnková dřeň pasterizovaná. Bez přidaného cukru a konzervačních látek. Díky vysokému obsahu vitaminu C spolu s ostatními vitaminy je to ideální pomocník, který od tebe odežene chřipku, angínu či jiné viry. Chrání tělo před volnými radikály. Díky vláknině podporuje trávení.

Natur farm Sezamový olej  0, 25 l
95 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Panenský sezamový olej je lisovaný za studena ze semen sezamu. Jedná se o velmi ceněný olej používaný v Japonsku, Číně a zejména v Indii. Má protizánětlivé účinky. Je snadno stravitelný a vstřebatelný lidským organismem. Jeho užívání se doporučuje dětem.

Cílem společnosti je podpora zemědělské produkce a úcta k tradicím.

Cílem společnosti je podpora zemědělské produkce a úcta k tradicím.