Natural Jihlava Pektin 10g - Natural
18 Kč

Pokud jste milovníkem marmelád, můžete se radovat. Již dávno odzvonilo nezdravému zahušťování. Vyzkoušejte přírodní, zdravé zahušťování a své marmelády povyšte na další úroveň! Citrusový pektin je skvělým, chutným a rychlým pomocníkem. Stačí jen dvě věci – cukr a právě ovocný pektin.

Natural Jihlava Tandoori Masala indická směs - Midas 100g Natural Jihlava
46 Kč

Mírně ostrá indická směs pro rožnění kuřat a jiných druhů masa na jehle (ryby, kotlety, králík, jehněčí maso atd.), na pečená masa, směs dodává pokrmům typickou chuť indické kuchyně. Složení: koriandr, kurkuma, zázvor, česnek, chilli, tamarind, kmín, sůl (5 %).

Natural Jihlava UMEOCET 500ml NATURAL JIHLAVA
106 Kč

Při výrobě (fermentaci) švestiček umeboshi vzniká jako odpadní produkt červená voda ume-su, neboli umeocet. Při moderním způsobu výroby se nakládají nesušené švestky, aby zbylo více tekutiny. Z chemického hlediska ale s octem nemá nic společného.

Natural Jihlava KURKUMA TANDOORI 100g Natural Jihlava
55 Kč

KURKUMA  je koření žluté barvy ze sušeného mletého oddenku kurkumovníku dlouhého. Používá se též jako přísada při výrobě směsi kari koření, do hořčice a do worcesterské omáčky.

Natural Jihlava SHOYU SAN OMÁČKA 220ml BIO NATURAL Natural Jihlava
68 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Shoyu pochází z Číny a je jí už 2 800 let. Postupně se rozšířila do celé jihovýchodní Asie a nyní je tradiční součástí asijské kuchyně. S obyčejnou levnou „sójovou omáčkou“ nemá ale nic společného. Shoyu neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, barviva ani umělá sladidla.

Natural Jihlava TAMARI SAN-J BIO 220ml BEZLEPKOVÉ Natural Jihlava
68 Kč

TAMARI SAN-J BIO 475ml je sójová omáčka s tradiční chutí v bio kvalitě, používá se k dochucování pokrmů. Prochází i odlišným výrobním procesem – vzniká při výrobě Misa. Jelikož výtěžnost při výrobě Tamari je mnohem nižší než u Shoyu, odráží se to i ve vyšší ceně.